reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Luty 2013

Paula witaj

chyba jakos nie jasno napisalam w watku sprawy techniczne sciąge dotyczącą fot, avatarow i suwaczków.:-:)-:)-(

Dziewczynie nie mogę zasnąc znów a rano zapewne o 5 pobudka mega zmęczenie i jak tu funkcjonować...? coś mi się poprzestawiało...

Ps fajne mopy są w Biedronce za 17.99 zł ja zakupiłam bo stary, już ledwo żywy a np w Kauflandzie są o wiele droższe.

Mykam odpoczywać z zamkniętymi oczami może zasnę...

dzis wizyta u lekarza potem wypad do znajomych a ja chyba zasnę na stojąco...:-D:-D:-D

ehhh ciężkie jest życie ciężarówki... pod tym względem

z plusów to bąbelki czuję częściej najwięcej jak leżę wieczorem w łóżku to se okruszek balety urządza...:-D:szok:
 
reklama
Ja nie mogę z rana spać, dzisiaj znowu była pobudka o 5, zaczęło się niewinnie od wizyty w wc, ale jak się położyłam to zaczęło ssać w żołądku i jak narazie po spaniu.
Witam nową mamusię;-)
annaroksana super wieści.
Frytki mi w ciąży nie smakują a już placków ziemniaczanych nie tknę, nigdy nie lubiłam
 
Ostatnia edycja:
Witajcie

wstałam o 4.30 zjadłam banana bo mnie ssało poleżałam siusiu i zasnęłam do 6.30 i tak mnie głód dopadł,że 2 bułki już zjadlam a teraz nektaryna i porcja winogron czekają...

Gosia, widzę,że i ty masz problemy ze spaniem a Sylwia też wstaje skoro świt.

My to się mamy :-D
 
Witam słoneczka poranne:-)
ja też wstałam o 5.30 i razem z mężem wypiłam mleczko a tu nagle:szok: znowu rozwolnienie. Wczoraj mąż jadł kuksu i troszkę mu podjadłam więc myślę, że to jest winowajca.
Dziś zapowiadają piękne słoneczko i 22 stopnie ale odczuwalna pewnie ze 35 trzeba wziąć dziecko nad ocean a wieczorkiem grilek. Miłego dzionka!!!
 
Witam z rana:tak:
współczuję Wam problemów z tym lichym spaniem:-( ja to mogę spać i do 10 - gorzej z dziewczynkami:-p Zochulka dzisiaj obudziła mnie o 6.30 i nie chciała się przekonać do dalszej drzemki więc skapitulowałam i zeszłam z nią na dół, Haneczka się przed chwilą obudziła:tak: a ja z kubkiem kawy szukam weny żeby kontynuować wielkie porządki - jutro moi rodzice przyjeżdżają więc chcąc nie chcąc muszę zabrać się do pracy:baffled:
 
Witam się i ja:)
od czwartku też pobolewa mnie brzuch i biorę nospe;/
ale czuje tez taki dziwny ból w pochwie, boje się, żeby szyjka mi sie nie zaczęła skracać;/
 
Patik za tydzień w czwartek, nie z szyjką nie miałam... jedno z niewielu z czym nie miałam hehe
ale na ostatniej wizycie gin . powiedziała coś, ze szyjka krótka. i tyle, pielęgniarka zapisała w karcie i już ale nie dała zaleceń, że nie dzwigać, leżeć czy brak seksu, więc może tylko stwierdziła moją budowę... ale wiesz już niepewność jest;/
 
reklama
mnie od wczorajszego popołudnia strasznie boli głowa :( najpierw się położyłam, miałam nadzieję że przez sen przejdzie, ale nie :( wzięłam tabletkę, nie pomogła... mąż wpadł na godzinkę do domu, namówił mnie na drugą, tyle co pojechał a ja do kibelka i zwracam :( lekko ulżyło, położyłam się dalej spać ale dalej nie pomogło :( i tak mnie boli do tej pory :( a na 11 do pracy, nie wiem jak te kilka godzin przeżyję :( bolą mnie też oczy i ogólnie głowa nad oczami (wczoraj to z każdej strony bolało :( ) i się zastanawiam czy nie jechać na pogotowie okulistyczne, bo przecież do okulisty tak z marszu się nie dostanę :/ gdyby nie ciąża to wzięłabym ketonal i by mi pewnie przeszło, a tak się męczę już niedługo będzie cała doba :(
 
Do góry