reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Luty 2013

reklama
Poli. Aagod. Bosz!!! Brzmi upiornie zabójczo ;)))) Dzięki!

Ja mam w pobliskim lesie taką siłownię pod gołym niebem. Chyba tam zacznę nieco ćwiczyć na spacerach jak się tam w końcu z Kostką doturlamy - bo żeby tam dotrzeć to też jest kawałek drogi do pokonania i stara matka siły póki co zbiera ;)))


Edit: Dreamuś. Na łóżku kluskę przewijam nawet teraz jak mi się nie chce biegać do drugiego pokoju na przewijak. O tyle będzie wygodniej przy starszym dziecku, że nie fiknie z niego ;) Wystarczy mieć taką wielorazową matę do przewijania i po sprawie :)
 
Ostatnia edycja:
WTF!!! Zmotywowalyscie mnie i zrobilam skalpel (tzn. Tak mi sie wydaje bo ja mam to na plycie sie okazalo) ledwo zyje...no i te jej poglebianie jest jeszcze nie dla mnie:(( a u Was jak? Robicie tak caly caly, ja to jakas sierota przy tym jestem:/
 
my też bez przewijaka ;)

diety i ćwiczenia nie dla mnie hehe

laski oddajcie trochę tego waszego lata!!! bo ja mam dosyć tej pogody tutaj! chory kraj...
 
Ostatnia edycja:
My już po spacerku u nas upał...a jaka radość na buźce Lenki jak zdjęłam jej czapeczkę, szkoda tylko że dośc silnie wieje ale gondola osłaniała jej główeczka i pospał mój skarbek...teraz chwila dla siebie;-)


Agaod
brawo za killera,

fajny też jest trening z gwiazdami i w ostatnim shape płytka z total fitnes


ja Julkę dośc długo przewijałam na przewijaku mimo ze nogi jej zwisały....jak będzie teraz zobaczymy, bo czeka nas zamiana pokoi i dziewczynki dostaną większy ale będą razem....


dla dziewczyn które poszukują motywatora to na fb dziewczyna zrobila fajny motywator...ja go sobie wydrukowalam i uwierzcie kilka kartek a potrafi zmotywowac https://www.facebook.com/pages/Fitmama-powraca-do-formy/514041811974728?fref=ts
widzialam że częśc z Was też tam zagląda....

jest jeszcze jeden sposob na brzuch...na fb oczywiscie https://www.facebook.com/events/496390560409964/


właśnie poćwiczyłam skalpel 2 z krzesłem...fajny, Lenka z wrażenia co mamuśka wyprawia zasnęła mi w leżaczku
 
Ostatnia edycja:
Laski, te co im się jeszcze szczelina powłok brzusznych nie zamknęła - NIE RÓBCIE BRZUSZKÓW!!! Bo wam się szczelina pogłębi a potem to brzuch tragicznie wygląda i czasem jak już jest za duża to da się ją zamknąć tylko operacyjnie.
 
reklama
diastasis recti - kiedy kobieta jest w ciąży brzuch rośnie - wiadomo, że do pewnego momentu mięśnie brzucha się rozciągną ale im brzuch wiekszy tym gorzej i te mięśnie się rozchodzą. Tu masz zdjęcia jak to wygląda: https://www.google.pl/search?hl=en&...urce=og&sa=N&tab=wi&ei=uzmKUeH0ObKN7AaFq4GACw

Tam te zdjęcia niektóre pokazuja już własnie patologiczna szczelinę, nie do zamknięcia ćwiczeniami. Ja miałam szczelinę na jakieś 1,5cm i ćwiczeniami ją zamknęłam. Gdybym bez tego zaczęła robic brzuszki, to by sie powiększała a potem własnie to wygląda jak przepuklina - jelita się wydostają tą szczeliną. Sprawdź sobie czy masz - połóż się na plecach na podłodze, napnij mięśnie brzucha i unieś głowę do góry, nogi podkurczone ze stopami na podłodze i spróbuj wsadzić palec w brzuch - od pępka w górę. Wsadzisz głeboko? Masz szczelinę nie zamkniętą, jak tak, to sprawdź ile palców wejdzie Ci na szerokość brzucha. Niektórym osobom ta szczelina zamyka się samoistnie, ale niektorym nie...
 
Ostatnia edycja:
Do góry