reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Luty 2013

Eve jest jeszcze taka w kropelkach bez recepty inFavit - dba o Twój skarb

Poli ja tez za 2011 mam 11 dni ale zawsze to coś...za ten 26 i za następny też bo zamierzam iśc na wychowawczy więc troche się tego uzbiera...

Bella czekam na informacje z Zusu

Na stronie https://www.premier.gov.pl/wydarzen...-i-odpowiedzi-dot-urlopu-rodzicielskiego.html znalazlam taką informację(dotyczy to jeszcze nie zmienionej wersji)
6. Co muszę zrobić, żeby skorzystać z rocznego urlopu rodzicielskiego? Czy muszę to gdzieś zgłosić? Jeśli tak to gdzie i kiedy?
Będą dwa sposoby skorzystania z rocznego urlopu w związku z urodzeniem się dziecka:
I. złożenie pracodawcy na co najmniej 14 dni przed przewidywaną datą porodu pisemnego wniosku o udzielenie bezpośrednio po urlopie macierzyńskim, dodatkowego urlopu macierzyńskiego w pełnym wymiarze (czyli 6 tygodni), a bezpośrednio po takim urlopie - urlopu rodzicielskiego w pełnym wymiarze (czyli 26 tygodni)
albo
II. złożenie pracodawcy w terminie nie krótszym niż 7 dni przed rozpoczęciem dodatkowego urlopu macierzyńskiego (czyli tego, który następuje po tzw. podstawowym 20-tygodniowym urlopie macierzyńskim) pisemnego wniosku o udzielenie takiego urlopu, a następnie w terminie nie krótszym niż 14 dni przed rozpoczęciem korzystania z urlopu rodzicielskiego - pisemnego wniosku o udzielenie takiego urlopu.
 
reklama
Hello:) ale dzis pogoda sliczna...

Do mam cwiczacych i stosujacych rozne kremy:

Jakie cwiczenia robicie? Chodakowska czy cos innego?

Uzywacie dzoewczyny jakies kremy wyszczuplajace czy cos?

Qrka zalamalam sie bo w sobote mam komunie w rodzinie i okazalo sie, ze moja ulubiona kiecka jest ciasna...wiem, ze juz teraz nic z tym nie zrobie ale jednak chce sie zabrac za siebie!!!!!!!!!
 
Witam się i ja po przerwie!

Ospa już za nami! Kilka śladów niestety na księżniczkach zostanie...

Uff, nie wiem nawet co pisać ;))

Z tym urlopem to też się mocno zastanawiam, tym bardziej, że mam umowę do końca sierpnia...

Patik. Coś tutaj udało mi się doczytać o ząbkach u Jaśka. U nas kurcze to samo - dwie kreseczki jak byk, marudzenie, tarcie oczka, jakaś wysypka i dziwne kupki, oczywiście ślinienie ogromne i łapki ciągle w buzi. No i pobudki częste buuu...

Aaaa i miałam Was spytać. Jak jest z tymi specyfikami na cellulit. Matkom karmiącym można stosować takie specyfiki czy nie? Ktoś coś wie na ten temat? U nas dwa wesela w najbliższym czasie i chciał by człowiek wyglądać ;)
 
hej:) my z Leosiem idziemy dziś do kawiarni. Spotykam się z kumpelami;) Rano miałam stan wyjątkowy- synek okupał się z tyłu po szyję, nawet ramiona były w kupie:eek::shocked2:Jak to możliwe:confused:I tradycyjnie grzecznie leżał, nic mu to nie przeszkadzało:sorry2:

Bella- ja robię skalpel, gdy synek śpi- wychodzi tak 3 x w tygodniu(a chciałabym co dzień:/). Smaruję się Eveline na cellulit:tak:
 
Dzień dobry u nas dzisiaj upał...i rozważam wyjście ze spacerówką...mam taką co rozkłada się na płasko...


poli udanego wypadu do kawiarni....
 
W Zusie powiedzieli, ze na dzien dzisiejszy nadal mamy 4 tygodnie:/ bo ustawa jeszcze nie weszla...jak cos sie zmieni dam znac:)))Qrka Poli dla mnie ten skalpel jest za trudny:(( ja mam normalnie 0 kondycji chyba:((((
 
Witajcie,
Niech mnie ktoś podniesie z podłogi:szok:jestem po 40minutowym killerze i 10minutowym wypalaniu z MelB i nie mam siły wstać:tak:postanowiłam ćwiczyć codziennie i 0 słodyczy:shocked2:Laura śpi a pies przygląda mi się zaciekawiony:-Dczas na prysznic, śniadanie i długi spacer, dzisiaj odważę się wyjść z wózkiem i psem jednocześnie, zobaczymy czy wrócę w jednym kawałku:happy2:
co do macierzyńskiego to się w tym nie orientuję bo mnie to nie dotyczy, niestety:happy2:
poli, słyszałam, że skoncentrowane serum na celulit z Eveline jest dobre
znacie jakieś fajne specyfiki ujędrniające? cos z tym brzuchem trzeba zrobić:-)
 
reklama
czołem mamunie!
agisan to program cwiczen z ewa chodakowska.
ja jak na razie robie mel b na brzuch (a raczej robilam przez majowke przestalam) ale nie bede sie glosno chwalic ciaza mi na tyle posluzyla i karmienie piersia ze mam lepsza figure i gramature;-)niz przed ciaza. tylko ten brzuch przeorany rozstepami i dyndajacy.:wściekła/y:

dziewczyny jak bedziecie radzic sobie z przewijaniem jak maluszek wam wyrosnie z przewijaka??????????moj juz sie nie miesci:szok:dzis rano fikajac nogami uderzyl sie o obramowanie i oczywiscie pretensje do mamy.

alez u nas dzis dupna pogoda, duszno i pochmurnie - grozi niezly deszcz a wyjsc na zakupy trzeba bo pustki w lodowce.
 
Do góry