reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Luty 2013

domik- to drzenie do 3 miesiaca jest normalne u dzieci,potem powinno mijac.
A z tymi usteczkami- ja u wiekszosci dzieci widze ze wlasnie ta dolna warga w snie tak sie uklada. I chyba wiekszosc dzieci tak robi....No chyba ze nie....
Jak tak czytam to wydaje mi sie ze ci lekarze troche przesadzaja....Juz widze jak u naszych babc i dziadków sprawdzali wargi....A jakos przeszli przez zycie.
 
reklama
Witam się po majówce!

Siedzieliśmy w domku, bo lało:-( 1 maja byłam z Hanią, Zosią i moją siostrą w cyrku ale trochę się dziewczyny wynudziły. Weekend trochę lepszy więc siedzimy na dworze.
Jasiek spał dzisiaj w nocy jednym ciągiem 7 godzin - miło mnie zaskoczył:-) wiem z fb że to żaden rekord;-) ale i tak się cieszę, zobaczymy jak będzie dzisiaj. No i dojrzałam dwie kreseczki na dolnych dziąsełkach:tak: To tłumaczy ataki gryzienia piąstek:sorry2:

Bella - jak się cieszę że Natalka tak pięknie leczy swoje bioderka!!! oczywiście trzymam kciuki!!!
Martuszka - ja swoich centyli znać nie chcę:-D mnie zawsze w ośrodku zdrowia tłumaczą że sprawdzają czy dziecko harmonijnie się rozwija - mój Jasiek jest na 97 centylu zarówno we wzroście jak i wadze więc jest ok:tak:
Poli - Leoś rozwija swoją mową - brawo!!!!
domikcw - trzymam kciuki za wizyte u neurologa &&&&&


Jasiek też często ma zaciśnięte piąstki :sorry2: łupież z główki nie znika, a na czole wciąż ma takie szorstkie plamki , reszta ciałka ok - możliwe że jednak to skaza???
 
Karmie po 7 godz snu mej dzidzi wiec Was poczytam, a co:)
Patik-wielkie gratulacje co do snu malenstwa! Kazde pomalu dojdzie do fajnej dlugosci snu:) U nas tak szybko to nastapilo, ze jak Leos spi mniej niz 6 godz to dla nas krociutko;)
Domikcw-zobaczysz, ze ptoblemy z mala mina..Twoje dziecko jest np az o miesiac mlodsze od mojego, wiec nie masz co sie z nami porownywac:) Z tymi objawami neurologicznymi to bym nie panikowala. U nas w sumie malo co wyatepowalo, co piszesz, ale kazde dzieciatko inaczej reaguje na swiat poza brzuchem;) a jak pisze slusznie Martuszka, wszyatko to do 3 mies sie ustabilizuje
Leos przekrecal sie mocno na prawa strona przez obojczyk, ale z czasem jest coraz lepiej:)
 
Bella trzymam mocno kciuki, będzie dobrze :-)

Domikcw biedne to twoje maleństwo i biedna ty :-( trzymaj się dzielnie juz niedługo na pewno będzie lepiej.

Martuszka ja używam Merimard i tez nie potrafię tym psiknąć :-( jak próbuje "na sucho" to działa jak przykladam do nosa to ni cholery nie psika.

Poli zdolny ten twój synuś :-) gratuluję
 
Hej
Majowka sie skonczyla i ruszyla produkcja na forum:)
Martuszka, Patik nie przejmujcie sie swoja waga i centylami:rofl2: zadna mnie nie pobije hehe, waze pewnie tyle ile w osmym miesiacu, nawet juz nie sprawdzam:-D
Ale z dobrych wiesci kupilam sobie stroj na komunie siostrzenicy, uwielbiam Irlandie, nawet rozmiary na orki maja w normalnych sklepach:rofl2:
Moje dziecie spalo dzisiaj od 21 do 5.15 po czym zjadlo i poszlo dalej spac, a teraz siedzi w bujaczku i gaaaaada jak najety:-D

Martunia zobaczysz wyniki beda super &&&&
Bella ale dobre wiadomosci, jeszcze troszke i pozbedziecie sie tych koszli i Natalka bedzie miala zdrowiutkie bioderka:)
Domik wszysto bedzie dobrze, trzymam kciuki za wizyte i duzo zdrowka dla malutkiej
Poli malego zdolniaczka masz w domku, super gadulka:-)
Patik gratuluje bialych kreseczek na dziaselkach!:tak: Szymon tez pakuje caly czas piastki do buzi i slini sie na potege, musze co chwile sliniaczki zmieniac ale ja u niego nic jeszcze nie widze.
 
Ostatnia edycja:
Martik moja tez się ślini jak najeta, wczoraj bodziak to do pach miała mokry :-) a piąstki to niekiedy dwie na raz ładuje, ale oznak zębów nie widać (w sumie to dobrze) :-)
 
dzięki dziewczyny:*
u nas jak na razie odpukac ok. nocka ładna, spała, zjadła i znów sen. nad ranem koło 5 musze ja do nas do łoża brac bo inaczej byłoby po spaniu. jak ma płytki sen i smok wyleci to się budzi. wierci się wtedy. a tak jest ze mną to moge smoka podac i nie muszę za każdym razem wstawac. wiem, że źle robię:( pociesza mnie fakt, że sama śpi całą noc i w dzień też nie śpi na naszym łóżku. rano mega się jej ulało, ale tak to ok. teraz fika jak szalona pod karuzelą:-D

wiem, że czasem lekarze przesadzaja, ale jak tu nie sprawdzic wszystkiego. boja się o moje maleństwo.

o wadze się nie wypowiadam...ale od dziś zaczynam odchudzanie. trzymajcie kciukaski:)
dziewczyny po cc kiedy zaczełyscie cwiczyc??

BELLA super wieści!!! wszystko idzie w dobra stronę. kciuki bardzo mocno zacisniete:*
MARTUSZKA jak Felutek??
PATIK gratulacje!!! Jaśko niedlugo gryzł będzie:-D
POLI brawa dla Leosia!! wyjątkowo z niego rozgadany koleś:-D
MARTIK Twoje dziecię też przoduje w spaniu:-D super!
 
reklama
Domikcw...mi ginka na wizycie kontrolnej pozwoliła już ćwiczyć

Patik gratulacje kreseczek....

Smoniczka mam pediatra powiedziala ze to slinienie to przez wzmożoną prace śliniawek, nie zawsze na zęby...
 
Do góry