reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

reklama
Poli rzeczywiscie super nocka :tak:

Bella możesz być super dumna z córeczek!

U nas tez spanie coraz lepsze, zjadł o 18, zasnął o 20 i obudził sie dopiero o 2:szok: nie wiem jak wytrzymał 8 godzin bez jedzenia skoro za dnia je co 3, 4...

Nie mogę sie doczekać jak będzie miał rytm jak rodzice, spanie od 22 do 6 :-D Może zacząć go kąpać pózniej niż o 19? :confused:
 
kwasia, domikcw - a to przepraszam....ja kupowałam w Biedronce od 2 ki, myślałam że te duże opakowania dotyczą wszystkich mlek no to klops :(
 
Oj jakie madre te nasze dzieci:) i coraz lepiej spia:) My naspacerowalismy sie dzis rodzinnie, jutro powtorka:) Kurtke i czapeczke kupilismy w coccodrillo, oblezenie wioaenne bylo haha. I o dziwo rozniar kurtki 56, 62 bylo ogromneee. Synek od tygodnia uwielbia karuzele rainforest, mam nawet pol godziny dla siebie bo nie odrywa od niej wzroku i piszczy:)

Wybaczcie bledy-pisze z telefonu!
 
Poli bejbe ! Pokaz jaka kurtkę kupiłaś plissss :-D
Ja ostatnio oglądałam ich kurtki ale najmniejsza mieli 62 i byla mega wielka :-(
Kupiłam pajaca welurowego na bawełnianej podszewce ale nie wiem czy dziecko mi w tym nie zmarznie ;-)
 
Ostatnia edycja:
Poli bejbe ! Pokaz jaka kurtkę kupiłaś plissss :-D
Ja ostatnio oglądałam ich kurtki ale najmniejsza mieli 62 i byla mega wielka :-(
Kupiłam pajaca welurowego na bawełnianej podszewce ale nie wiem czy dziecko mi w tym nie zmarznie ;-)

Kurteczka tez jest welurkowa ale dosc gruba
CAM00683.jpg
 

Załączniki

  • CAM00683.jpg
    CAM00683.jpg
    24,8 KB · Wyświetleń: 59
kurcze ja tez nie wiem w co to tego mojego Synia ubierać ;/ dziś spacerowaliśmy w zimowym kombinezonie :/ ale juz go niczym nie przykrywałam... chyba jutro się wybierzemy na zakupy...
poli my mamy dokładnie taką samą karuzelę :) Miłek ją uwielbia i nie żałuję wydanych na nią pieniędzy ;) od ponad tygodnia codziennie rano mamy właśnie tak z pół h dla siebie :D :p Synek tak do niej zaciesza! piszczy, gada, takie śmieszne okrzyki wydaje, mamy niezły ubaw z niego :) ogromna radość :)
 
Cortina nie wiem ile to u mnie kosztuje, bo jeszcze nie pytałam. Najpierw muszę badania zrobić, ale chyba się zdecyduję, bo na chwilę obecną zakończyłam "produkcję" :)

Ale Wam zazdroszczę tego długiego spania, u mnie przerwy 3, maksymalnie 4 godziny. I to licząc od początku karmienia, a ono zazwyczaj trwa ok. 30minut... Dzisiaj w nocy myślałam, że nie dam rady i padnę zanim Szymi się naje. Zanim zaczynam to muszę się ochlapywać zimną wodą i siedzieć z netem w telefonie, bo inaczej bym zasypiała w trakcie.

Dzisiaj w końcu i u mnie było wiosennie, ale kombinezon był grany. Jakoś nie jestem przekonana do cieńszego ubierania. Kombinezon nie był gruby i też nie przykrywałam i w sumie się nie spocił.

Czytając Was muszę pomyśleć nad karuzelką, może i u nas się sprawdzi.
 
Martik sporo Szymek zjada- 180 ml to u mojego syna nierealne, je po 90-120 i więcej nie chce ale przybrał 2 kg w 7 tyg czyli ładnie a i my mamy taki sam obwód klatki co i główki, czyli jak narazie ok:-)
Kubuś obecnie jest na bebilonie po nan1 tak jak u Belli miał mega zaparcia i zielone kupy:-(
Dreamuś ja też dzisiaj SAMA wybrałam się na zakupy i o niebo lepiej się czuje- muzyka na full w samochodzie działa cuda;-)
Bella super, że bioderka idą ku lepszemu, tylko ciekawe czemu Nati nie ma apetytu- u nas jest teraz to samo brak apetytu i darcie japki przy każdym jedzeniu- mam nadzieje, że to przez ból uszka a nic poważniejszego w przyszły piątek jesteśmy zapisani na usg brzuszka ( tak dla świętego spokoju)- zobaczymy czy wszystko ok
Zazdroszcze Wam spacerów w taką pogode- my ze względu na ból uszka mamy zakaz- w poniedziałek mamy kontrol mam nadzieję, że jest poprawa:crazy: Byłam dziś w 5-10-15 nawet fajna kurtke obczaiłam ale jak będziemy mieć zakaz wyjścia jeszcze przez tydz (jak nie będzie poprawy) to nie kupie- szkoda kasy- potem może będzie aż tak ciepło, że w samym pajacu będziemy wychodzić;-)
Poli
byłam dziś w cocordillo i takich kurteczek nie było:-(
Dobej nocki Mamuśki- uciekam spać skoro synek kimie:-D
 
reklama
U nas cały czas się pojawiają zielone kupska:( chyba się wybiorę w poniedziałek do lekarza, bo zaczyna mnie ten stan niepokoić, do tego furczy małej w nosku:(

Co do tego ubierania to też się zastanawiam co małej zakładać jak się ociepli. W sumie to ta pogoda taka jeszcze zdradliwa, dzisiaj u mnie było piękne słońce, ale wiaterek zimny wiał, więc bądź tu człowieku mądry :baffled: Wynalazłam w szafie misiowy kombinezon (cieńszy niż ten co wcześniej małej zakładałam) troszku na nią za wielki ale po dzisiejszym spacerze miała mega zimne łapki więc chyba za cienko była ubrana.

Bella super, że małej z bioderkami się poprawia :)))
 
Do góry