reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Luty 2013

reklama
Gnidka. Dzięki za dopisanie! :)

Smoniczka. Mam dokładnie to samo. Bleee...

Posprzątałam u dziewczynek i padam. Od dwóch dni mam plany wyjść z domu i w końcu okazuje się, że nie ma na to siły. Wystarczy, że zrobię kilka rzeczy w domu i już po mojej mobilizacji.

Dziewczynuy jest coś fajnego aktualnie w Biedronce? Chce posłać małża po zakupy i nie wiem co tam fajnego może znaleźć, bo rzadko tam bywam. Co polecacie?
 
melduje się nadal ze szpitala... ogólnie wczoraj najpierw padałam ze zmęczenia a potem się poryczałam bo zabrali małego ode mnie i już nie miałam ochoty pisać... małego zabrali przez głupiego paciorkowca i to mnie wkurza bo robią z nim dokładnie to samo co z Mikołajem w Pl (czyli antybiotyk plus badania) i tam mlody mógł być ze mną, a tutaj na sali pod okiem pediatrów ma siedzieć :/ ogólnie siedzę tam z nim sporo, ale wieczorem tak smutnawo mi było. przed chwilą pobrali mu krew i czekamy na wyniki.
ze mną wsio ok. właściwie czuję tylko ból od okurczania macicy, a jeżeli chodzi o tyłek to w ogóle nie zwracam nawet uwagi jak siadam :D

gnidka dzięki kochana za przekazanie wiadomości!! :tak:
sam poród dlugi, ale to wam po powrocie do domu opiszę co i jak. w każdym raze gdyby nie znieczulenie na końcówce to chyba bym jednak padła z bólu :baffled:
 
ja z Biedronki polecam pomarańcze...mega pyszne mają:-) do tego mają pyszne takie ciasteczka (a'la drożdżówki) z ciasta francuskiego z połówką brzoskwini i serem (oni to sami pieką na bieżąco i to na dziale pieczywa jest - przepyszne są) mnie też smakują z Biedronki pierogi ale tylko z serem białym na słodko, a z mięska mają pyszny kindziuk i do tego nie drogi około 3.50 PLN za paczkę a tam dość dużo plasterków jest...to tak ze spożywczych rzeczy co mi do głowy przychodzi, a Tobie agisan o jakieś konkrety chodzi, czy tak ogólnie ? :-)
 
o jaaaa nadrobiłam nieobecność drzemkową....
strasznie Wam dziękuję za słowo otuchy i rosołek:-) ja dziś zaszalałam i wrzucam kalafiorową z paczki-mrożonki, na tyle mnie dziś stać....

lista jednak pokaźna, myślałam że nas mniej zostało.Szacun za podliczenie;-)

hmmm? w sumie już nie pamiętam, której co miałam napisać?:nerd:
pomyślcie że równo za miesiąc już będziemy rozpakowane i ogarnięte sexi mamy!:-)wypas!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ps. z biedry wiem, że były żele pod prysznicw promocji original source pachnące obłednie 2 w cenie 1.
podsyłam gazetkę:

Biedronka • gazetka, oferta, promocje • Okazjum.pl
 
Ostatnia edycja:
Sorki laski, to nie tak, że ja was nie dostrzegam czy coś, tylko przewertowałam listę lutówek a tam was nie było...

Annaroksana (do teraz - pewnie dzisiaj urodzi)
Żanetka_22
Kasiadz
Na_cik
Kaja.m
Gnidka
Kwasia
Paol1nka
Klowee
Smoniczka
Kingajanik
Sylwia_18
Ania1973G
Domikcw
Madziku
Dreamuś
MegiPegi
Agisan_75
Martunia!
Barbhp

no to 20!!! nie jest źle :-D
 
reklama
Agaod - wybacz kochana, może zbyt uogólniłam :-D ale to widać, że w wiekszości zostałysmy my niedobitki bidulki :tak:

Gosiu - ja juz myślałam, że w domku jestes, bo tutaj nie trzymają długo w szpitalu, a Ty miałaś tą wielką niewiadomą z tym paciorkowcem... cholera, żeby tylko wszystko szybko i dobrze się skończyło... no i weź nie maltretuj dziecka i wybierz mu jakies imię... mi by było smutno jakby mama mi imienia nie dała;-):-D
 
Do góry