reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Luty 2013

Dzień dobry!

Wszystkim zniecierpliwionym szybkich porodów życzę:tak: końcówka ciąży jest straszna, ale już niedługo kochane...zobaczycie jak szybko zapomnicie o tych wszystkich dolegliwościach;-)

domikcw, dreamuś ja mam rosołek, tyle że mrożony, właśnie wyciągnęłam z zamrażalnika - będzie baza na jarzynową, świeży serwuję w niedzielę, więc zapraszam:-)

Megi Pegi te Twoje naleśniki zainspirowały mnie na jutrzejszy obiad:tak: mniam:)

a co z martik? ktoś ma wieści od niej? ja jestem na etapie odejścia jej wód i dalej cisza, chyba że coś przeoczyłam to mnie uświadomcie proszę!

Poli u mnie mozolnie ale waga idzie w dół - wczoraj odnotowałam - 15 kg, do najniższej wagi w ciąży zostało 6,5 kg, do początkowej 4,5 kg ;-) U dziewczynek też na początku krew się pojawiała. widocznie u chłopców tez sie zdarza.

Dzisiaj wpadła na sekund pieć położna z wagą elektroniczną - 28 stycznia wychodziliśmy ze szpitala z wagą 4010g a dzisiaj ma 4810g. W niecałe 3 tygodnie Jasiek przybrał 800g:szok:


edit
annaroksana powodzenia:))))
 
Ostatnia edycja:
reklama
a kto został? tak z aktywnych mam to po kolei:

Annaroksana (do teraz - pewnie dzisiaj urodzi)
Żanetka_22
Kasiadz
Na_cik
Kaja.m
Gnidka
Kwasia
Paol1nka
Klowee
Smoniczka
Kingajanik
Sylwia_18
Ania1973G
Domikcw
Madziku


czyli na dziś 15 osób - jeśli kogoś nie wymieniłam to sorki ale brałam osoby z listy lutówek, które rozpoznaje po aktywności na forum.
 
w ogóle to was nie lubie... bo odkąd ponad połowa mamuś urodziła, tak tylko my niedobitki sie ostałyśmy... reszta nas definitywnie zaniedbuje :-D
 
a kto został? tak z aktywnych mam to po kolei:

Annaroksana (do teraz - pewnie dzisiaj urodzi)
Żanetka_22
Kasiadz
Na_cik
Kaja.m
Gnidka
Kwasia
Paol1nka
Klowee
Smoniczka
Kingajanik
Sylwia_18
Ania1973G
Domikcw
Madziku


czyli na dziś 15 osób - jeśli kogoś nie wymieniłam to sorki ale brałam osoby z listy lutówek, które rozpoznaje po aktywności na forum.

Jeszcze:
Dreamuś
MegiPegi

To więcej nas niż myślałam:tak:
 
ooo własnie, i tak cos mi sie wydawało, że ktoś jeszcze tu się przechadza na forum, ale nie jest na liście...


coś Żanetka cicho siedzi... przegląd auta robi czy co?


dopisek:

i jeszcze agisan_75 czyli 18 osób....
 
Ostatnia edycja:
Może Malwinka postanowiła wyjść (w końcu wczoraj jej termin był) i Żanetka okupuje porodówkę :confused::-)



Jak nie zgaga to mdłości :baffled::angry::wściekła/y: oszaleć można :growl:
 
Ostatnia edycja:
Cześć Wam, kurcze kiedy ja Was poczytam??? Nie mam czasu na nic:/ Liczę, że dziś Was nadrobię. U mnie pojawił się problem z opuchlizną krocza z 1 strony, tylko nie wiem czy to strona nacięta czy pęknięta..Mieliśmy też problemy z karmieniem synka, bo nie umiał łapać piersi i strasznie płakał. dokarmiałam go minimalnie sztucznym, ale nie chciał go- woli cyca. teraz jest już ok, tylko karmienie trwa minimum godzinę, z każdego cycka ciągnie po 3 razy hehe. W nocy Leoś budzi się co 3, 4 godziny..


A słuchajcie...Wasze dzidzie też mają krew w pieluszce????:confused::angry::baffled:Jestem przerażona..Oglądałam jajeczka i siusiaka, i nie ma żadnych ranek, obtarć, nicccc...Są idealne. Dzwoniłam do położnej, powiedziała, że to mogą być zmiany hormonalne. Że często u dziewczynek się pojawiają po porodzie....Eh

O 10 mamy położną, więc szybko sprzatam chatkę z grubsza. Pozdrawiam!!!!!

ps. Schudłam na starcie ponad 8 kg:) Więc do zrzucenia zostało 10:szok:

u dziewczynek kest krwawienie z pochwy po porodzie spowodowane hormonami matki, może u chłopców jest tak samo? jeśli chodzi o chłopców to nie wiem. Może też się pojawić opuchlizna piersi i pojawić wydzielina z nich to też są hormony.
Jeśli chodzi o teorie którą znam z sr i stosowałam przy córce to nie należy dziecka karmić trochę z jednej trochę z drugiej piersi, każde karmienie to jedna pierś przy kolejnym karmieniu druga pierś :)


o jaki mi się ładny opis na suwaczku pokazał:D
korci mnie wypicie dzisiaj resztki oleju rycynowego, bo mąż od poniedziałku ma urlop zaplanowany i bez sensu żeby w domu siedział a dziecko w brzuchu a do szpitala skierowanie mam dopiero na 25.02
 
Ostatnia edycja:
reklama
Gnidka jeszcze ja ja:sorry2: chociaż jak mnie nie uwzględniłaś to może jakiś znak:-D Dzisiaj wieczorem wizytuje ciekawe co mi gin powie:baffled: Dziewczyny na rosołek zapraszam na jutro bo dzisiaj sił brak w zamian poprosze o naleśniki z serem, któraś z Was narobiła mi ochoty:-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry