reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

doskonale Was rozumiem, mąż musiał zacząć sam sobie robić rano kanapki do pracy bo ja nie byłam w stanie. Samo otwarcie lodówki było dla mnie ekstremalnym przeżyciem, nie mówiąc o obkładaniu chlebka wędliną. Ale mi chyba minęło, bynajmniej dzisiaj 5 dzień bez wymiotów :)
 
reklama
ja wczoraj do 14 czulam sie on, nawet bardz ok ale jak mnie wzielo to myslalam ze padne najgorsze bylo to ze bylam poza domem a ja wole sie meczyc w swoich 4 katach :p
 
hej ja też już na szczęście bez mdłości:) bella ja właśnie się wciągnęłam w Miraże Soheir Khashoggi kobieta w niesamowity sposób opisuje prawdziwe życie kobiet bliskiego wschodu i też walkę tych kobiet o wolność i nowe życie. :happy:
 
Ja też bez mdłości kolejny dzień:D widzę, że najgorsze są do 8, 9 tyg- oby;) Ale pogoda dobija, mega duchota:/ Złości mnie tylko, że przejdę się do sklepu i już brzuch boli:/ I kryzys mam od wczoraj bo w pracy naciskają bym sie określiła, czy wróce.. nie wiem co robić, z jednej strony chce pokończyć wszytkie sprawy przed chorobowym, ale z drugiej wiem co mnie tam czeka, az mi słabo jak myślę..mega roboty, mega stresu, mega niemiła atmosfera..Nie wiecie nawet jak ja zazdroszczę tym, którzy kochają swoja pracę:/ A tu tyle obowiązków za marne pieniążki:/ A wypytywałam o te badania genetyczne, bo mój kuzyn ma zespół Downa, zastanawiałam się, czy jestem w grupie ryzyka. Miłego wieczorku:)
 
Ostatnia edycja:
jr-c wszystko będzie dobrze:) trzymam kciuki za USG:) a miałaś robioną betaHCG? jakie miałaś wyniki? bierzesz jakieś leki?
ja miałam transwer 24 maja 3dniowego zarodka beta rosła ładnie mozesz zobaczyć w sygnaturce czuję się generalnie bardzo dobrze a we wtorek na USG widziałam moje maleństwo

dziś nie mogłam się powstrzymać i poczyniłam pierwsze ciuszkowe zakupy dla maluszka:):-D
 
Witam się wieczorową porą.

Ogródek się podlewa po całym upalnym dniu... ja dzis czuję się już lepeij, choć jeszcze na noc rutinoscorbin wezmę zapewne.

Fajnie, że mdłości Wam mijają :-) Oby tak już zostało (no ale w sumie powinno)

Nic... musze wykąpać mojego małego brudasa ;-)

Pozdrawiam Was Mamuśki
 
tez miałyście lub macie wzdęcie brzucha? ja czuję że mi go zaraz rozerwie... ani siedzieć ani leżeć ani chodzić istny koszmar:no:

Poli0105 ja nawet do sklepu nie chodzę, zakupy robi mąż po pracy, bo nawet jak się po domu kręcę to mnie brzuch boli. a po świeże powietrze na ogródek;) tylko komary gryzą... brrr

miłego odpoczynku jak się juz schłodzi;) jutro ma byc gorzej:eek:
 
Witam Serdecznie :) Ja też dołączam do lutówek :) Na razie teoretycznie mam podane, że to 7-8 tydz, ale że miałam bardzo nieregularne cykle i z okresu głupoty wychodzą to za 2 tyg mam jeszcze jedno usg, na którym lekarz ma sprawdzić, który to dokładnie może być tydzień :) Ale tak czy owak, wypada luty :)

Co do wzdęć, ja mam straszne... Zaczęły mi się ok 2 tyg temu. Ale to takie, że wyglądam wieczorem, jakbym była gdzieś w 5-6 tyg ciąży ;/ Masakrycznie mi brzuch wywala ;/
 
witam nową mausię. rozgosć sie
Ja w zdęć nie mam ale dzis jak wstałam z łużka to zakręciło mi się w głowie i tak pociemniało w oczach... Niby nie wstałam za szybko- normalnie jak zwykle. dziwne to i jakaś taka słaba jestem:(
 
reklama
Witajcie
Widze że nie tylko ja mam problem wzdęć:rofl2: Wieczorem moj brzuch wygląda na 5 m-c:laugh2:
Wczoraj było nawet ładnie w końcu bez deszczu a dzisiaj się trochę chmurzy.:crazy:

Dziewczyny myślicie że mogę za tydzień pofarbować włosy? 13 idę na garden party i tam będą pomalowane i poczesane dziewczyny więc nie mogę iść z 4cm odrostami? No i jeszcze jeden problem nie wiem jak się ubrać impreza będzie od 14. Nic na mnie już nie pasuje:-( nawet leginsy cisna mi brzuch:angry:
 
Do góry