reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

dziękuję wszystkim za kciuki :)
my już w domu :))
dzisiaj stwierdzili że dzieciątko na usg wygląda na zdrowe. Za tydzień na kontrol do szpitala mam się zgłosić i mam rodzić w innym szpitalu niż planowałam, ponoć znajdującym się w czołówce w skali kraju ze względy na to że nie są pewni czy z maleństwem na 100%będzie dobrze. Ordynator po badaniu powiedział że przewiduje u mnie poród za 1-1,5 tyg. szyjka skróciła się do 1cm. więc chyba w weekend poczęstuję się olejem rycynowym, a co :)

widzę że tu dożo się dzieje

wybaczcie ale tak dużo napisałyście że nie uda mi się nadrobić:(

a wy też z telefonu nie możecie wejść na forum bb? nie wiem dlaczego ja nie mogę, hmmmmm?
 
reklama
w wałbrzychu mam rodzić-tam gdzie teraz leżałam.
a na olej jest pełno sposobów w necie. ja poprzednio piłam z 1/4szklanki bardzo mocnej kawy tylko nie pamiętam ile oleju było, muszę poszukać tego przepisu :)
 
ok to napisz jak zjadziesz;-):-) kurcze nie wiedziałam że wałbrzyski w czołówce żona kolegi ze świdnicy tam rodziła na naszym latawcu nie chciała
 
kasiadz - jak dobrze że sprawdzili i wszystko ok. trzynajcie się!

a mi ktoś ostatnio smaka na tą milkę malinową tutaj zrobił, no to wcinam...i xzekam na zgagulca.:sorry:

a i tak nie podaruje tych pierogów z jagodami:baffled:
 
kasiadz - cieszę się, że wszystko idzie ku dobremu i z maluszkiem wszystko w porządku :happy:

Miałam się położyć bo jestem zmęczona ale co.. nie mogę spać :):laugh2: lutufkowa bezsenność..
Mi w telefonie też BB nie działa! :wściekła/y: już pare razy próbowałam pisać do Was z telefonu i dupa.. nie odpala mi w ogóle się portal BB na telefonie.. wszystko inne się otwiera tylko nie BB..:no:

Dziękuje dziewczyny za gratulacje :) do końca tygodnia mam same zaliczenia więc jeszcze proszę o && a później jeszcze mi zostaną dwa egzaminy jeden na koniec stycznia a drugi w lutym.. i po sesji będzie :)
i proszę o && za jutrzejszą wizytę - wizytuję o 12. Ciekawe co lekarz powie na moje fatalne samopoczucie..

Czy ja dziś usnę ?:nerd: zdaje się, że w szafce kuchennej czekają na mnie jakieś pyszności-słodkości :zawstydzona/y::sorry::confused2::confused2::laugh2::dry:.. jesteście moje pyszne cukiereczki, ciasteczka i pączki..


:confused2:..
 
Dreamuś. Jak milka to ja winna ;)

Kasiadz. Dobrze, że już w domu i jest raczej ok.

Cortina. Donoś co i jak na wizycie? Czyżby potwierdziła się wersja z klonowaniem i teraz dochodzisz do siebie? ;)

Orchidea. Gratulacje.

Zgagi się doczekałam zgodnie z założeniami, ale listonosza już nie. Aż mi się tu siarczyste przekleństwo ciśnie na klawiaturę! Teraz już czekam na cztery przesyłki! Czy jest nowy przepis, že nie dostarczają paczek bo mróz jest, o którym to nie wiem, czy o co tu chodzi???

Dobranoc słodko-kwaśnych snów życzę - każdemu wg potrzeb ;)
 
reklama
Kasiu- dobrze, ze z Franusiem wszystko ok:) a ten inny szpital to pewnie tylko tak, bo na 100% Franek to zdrowy i silny chlopak:-)
Mi rowniez BB w telefonie nie dziala, ale myslalam, ze to dlatego ze ja zagraniczna jestem.
Orchidea- to trzymam podwojne kciuki, za wizyte i zaliczenia!:-)
 
Do góry