reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

reklama
Vanilia ja wczoraj kupiłam blender zelmera o taki BLENDER ZELMER 491.20 MINIMALAKSER KRUSZARKA 700W (2346448204) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Stary mięliśmy taki połączany do miksera a mikser padł:-p
Świetne ą te tarcze do przecierania michę surówki z marchewki w 30 sek zrobiłam
Suzi bardzo szlachetnie się zachowujesz, oby tata już wyszedł na prostą
U nas ze spaniem w nocy nieciekawie pobudki Marta zasypia ok 21 pobudki o 2, 4 potem koło 6 i śpi do 9. Ania w tym wieku przesypiała całą noc:baffled:
Trina dzięki za link, ale już gdzieś mi go wcięło:zawstydzona/y:
 
hejka
my wlanie wrocilismy ze spacerku
o dziwo Mlody spal prawie 3 godz!! szok

zauwazylam tez ze jego rytm dnia staje sie regularniejszy i mam nadzieje ze to nie jest tylko chwilowe :)

no a jutro idziemy na szczepienie i juz sie boje jak to bedzie!


aaaa i zapomnialam sie wczoraj pochwalic ze moj synu z brzuszka na plecy zaczal sie przekrecac! a najlepsze ze ten pierwszy raz nagralam - telefonem ale jest!!!!!!
 
Czesc Dziewuszki!
Suzi86 musi byc z Ciebie bardzo dobra osoba, ze znalazlas w swoim sercu milosc dla ojca i mu wybaczylas. Twoj tato przynajmniej chce tej pomocy - moj do dzisiaj nie widzi problemu.
Jak chodzilam do psychologa to mi powiedziala jedno: cokolwiek postanowisz zebys pozniej nie zalowala jak ojciec umrze bo czasu juz nie cofniesz.
Ale ja niestety nie potrafie mu wybaczyc.
Czasem jest mi bardzo ciezko i chcialabym miec normalnego tate. Czasem jak widze jak moj M traktuje Karen to mi lzy naplywaja do oczu. Na szczescie mam tescia fantastycznego.
Wczoraj pozalatwialam juz wszystko, teraz mi jedzenie juz tylko zostalo.
U nas nie ma ladnych tortow, tak jak Wy wklejacie. Ida na latwizne i albo zdjecie albo zabawka na czubku i tyle. Babka ma mi jakies rozyczki poprzyklejac ale podejrzewam, ze to bedzie to lukrowe badziewie.
W wypozyczalni zostawilam majatek ale i tak to 30% ceny sali. W sklepie z artykulami na przyjecia pokupywalam duzo rzeczy juz na przyszlosc, tymbardziej, ze za rok komunia Karen i tez zamierzam zrobic ja na ogrodku.
Zastanawiamy sie czy nie kupic takiego namiotu na stale. Moze na jesien beda przeceny i wtedy.
Dzisiaj maluje lazienke na dole bo w tym domku, jak byl wystawiony na sprzedaz pekla rura i bank zrobil cala lazienke (co jeszcze nigdy nie slyszalam, zeby w domu odebranym przez bank robili cokolwiek) ale wszystko jest biale. A ja jestem milosniczka kolorow wiec juz nie moge na nia patrzec.
 
Trina bardzo fajna stronka. Te rzeczy rossmana bardzo dobrze wypadają. Ja zawsze bylam zadowolona z produktów tej firmy, teraz chyba przejdziemy na mleko babydream, opinie są bardzo dobre
Karola a mieszkasz w domu czy w bloku? słyszałam że hula-hop daje świetne efekty i brzuszek znika:-D niestety ja mieszkam w małym mieszkanku w bloku i nie mam gdzie ćwiczyć
Antila oo fajny bo ma jeszcze malakser, przydałby się, nie pomyślałam. Ja taki zamówiłam, dzisiaj nie doszedł mam nadzieję że jutro, i od razu w sobotę robię ciasto :-Dhttp://allegro.pl/n-blender-bosch-msm-67pe-stal-szlachetna-750w-i2363212038.html
Flower gratulacje dla Gabrysia. Karolka jeszcze ani drgnie
 
Vanilia w bloku mieszkam niestety, a to hula hop to właśnie słyszałam różne opinie że działa i że nie działa... a Ty masz na myśli takie zwykłe czy to takie specjalne??? oglądałam na allegro te specjalne i tak się zastanawiam jakie i czy wogóle mam zamówić...
Może któraś z Was je już sprawdziła????

Flower gratuluję :) Oliwier też już kilka razy się przewraca ale nie wiem na ile to jest świadome a na ile przypadek... świadomie to On się tylko na boki przekręca i z jednego boku już widzę że jest blisko bardzo przekręcenia na brzuch..
 
Isia, wiem jakie to ciężkie jest, ja bym sama nigdy nie zdecydowała sie mu pomóc... mój mąż po prostu dużo ze mną o tym rozmawiał i przekonał mnie..:) ale cieszę się bardzo, trzymam za ojca kciuki żeby mu się noga nie powijała ;p

byłam u koleżanki z Adasiem, coś tam strasznie stękał, ale na szczęście tę mega kupę po pachy zrobił dopiero teraz, w domu ;p ale śmierdzi, napiszę później bo muszę oczyścić atmosferę ;p
 
Karola - ja od dwóch tygodni siedzę na allegro i necie i szukam info na temat hula hop.Generalnie 99% jest na tak.Czyli że warto i efekty super oczywiście przy systematycznym ćwiczeniu.Trochę przeraziła mnie cena tych lepszych na allegro dlatego kupiłam sobie takie większe zabawkowe ok 70-75 cm średnicy i wsypałam do środka kaszy tak by je obciążyć.Ale nadal jest za lekkie i nie umiem nim kręcić.Teraz jestem już prawie zdecydowana kupić na allegro takie specjalne ale sportowe nie z wypustkami czy masażerami.Bo czytałam że od tych wypustek siniaków kupa i tyle.A to sportowe wydaje mi się najbardziej sensowne.
 
hej mamusie

Isia-mam takową piłke w domku-Nicol kiedyś bardzo chciała więc zakupilismy.Musze jutro spróbować bo widze że ostatnio Wiktorka te pierdzioszki codzień męczą.

Pluszaczek-zapomniałam ostatnio napisać miło że o mnie pamiętasz:tak:ja byłam w górach wtedy tylko na weekend,teraz znów jedziemy w Boże Ciałó na 4dni ,ja będe spacerować z dziećmi a m będzie wędkował na zawodach.

Siedze i czekam aż m wpzaruje do domku bo chce jechać na siłównie,przez co Wiktorio wcześniej wykąpany i padł jak kawka smacznie śpi ,coś wcześniej nie chciał spac i ze zmęczenia płakał i widać nie mógł zasnąć.

Dziś u nas znów upału cd.ale momentami zawiewał wiaterek wiec znośnie,lepiej jak jest ciepłó niż zimno bynajmniej wiecej można na dworze być.

Jutro ide do przedszkola na dzień mamy już doczekać się nie moge-pierwszy raz będe na takiej imprezie:-)właściwie to robią dzień mamy i taty i festyn rodzinny ale m nie pójdzie bo musi z Wiktorkiem zostać wiec tylko ja ide.

Nic zmykam się szykować miłego wieczorku.
 
reklama
Mama Niki u nas tak samo łączony dzień mamy i taty oraz piknik rodzinny, ale idziemy wszyscy razem Marta też:tak:
 
Do góry