reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

fajowa stronka, dzięki Trina!
zdałam sobie sprawę, że ciągle używam czegoś rosmanowego, mały ma oliwkę, płyn do kąpieli, pieluchy, ja mam oliwkę, krem na brodawki, żel pod prysznic, puder w kamieniu, nawet papier toaletowy, bo po prostu te rzeczy z tej firmy są super:) jedyne czego nie używam dla małego to chusteczki z tej firmy, bo jemu pasują jedynie z nivei jasne ;p
 
reklama
Dee ja od razu zaznaczam co do masażu... to jest moja wariacja. Znam się jedynie na masażu dorosłych. I trochę na rehabilitacji tychże. Ale na dziecięcej rehabilitacji nie. Nie umiem robić ćwiczeń czy masaży jak nasza rehabilitantka. Robię to co podłapałam, co podobne do dorosłego masażu i trochę ćwiczeń, które nam pokazała, i takie ćwiczenia jak moja mama z Kacperkiem robiła.


Suzi jesteś wielka :***** masz dwoje dzieci pod opieką. Ale... synuś ma dziadka, może to wyciągnie Twojego tatę na prostą. Trzymam kciuki :*


Ja nie zamierzam rezygnować z bb na rzecz fejsa, za bardzo lubię nasze forum :) Będę sobie pisała i tu, i tu, bo i tak baaardzo dużo z FB korzystam :zawstydzona/y: gierki mają fajne :-p

Kacper zasnął szybko, bo o 20,15 :szok: nakarmiłam o 1,15, więc prawie nasz standard. Potem była 4 i 6, więc norma. Po 5 już wstał na pogawędę i zajmij się mną mamo ;-) I ja dziś wstąpię do rossmana, bo po prostu będę obok, to sobie kupię szampon a niuńkowi jakiś krem z filtrem.
 
No tak, lepiej nie zajmować się czymś na czym się nie znamy. Jednak chcialabym jej pomóc szybciej niż do 10.07 czekać. Niby krótki termin, ale dla niej dość długi - półtora miesiąca. No nic. Może po wypłacie coś zostanie to się zapiszę gdzieś choć na jedne zajęcia...
 
nie wiem czy ten krem z rosmana z filtrem to nie jest od 6 miesiąca.. ja zakupiłam ziajki ale chyba żałuję:/
 
czesc wszystkim.moj maly zrobil sie masakrycznie placzliwy.przed kazdym spaniem musi powyc z 10 minut, wsadza kciuka do buzki i wtedy zasypia a po g.18 zaczyna strasznie marudzic i plakac.i tak trwa do 21 zanim zasnie. nic i nikt go nie jest w stanie uspokoic.malo w dzien spi i chyba jest na wieczor wykonczony a zasnieciem chyba tez ma problem wiec stad chyba te ryki.chyba ze zeby mu ida bo niezle szoruje sobie paluszkami po dziaslach.za to noc cala spi i budzi sie po 5 ale wtedy grzecznia czeka w lozeczku az go wezmiemy na karmienie.
tydz. juz je sloiczki z marchewka i jabluszkiem oraz kaszke ryzowa z jabluszkiem i narazie wszystko ok.no i wprowadzilam spacerowke.jest w pozycji pol lezacej, duzo widzi i wyglada na bardziej zadowolonego.
ja do pracy zamierzam wrocic od wrzesnia jesli bede miala do czego wracac bo umowe mam do konca sierpnia.naraznie trudno mi sobie wyobrazic prace i opieke nad malym.moze jak troche podrosnie to zrobi sie mniej marudny i jakos to bedzie.bo teraz to trzeba caly czas przy nim latac i go zabawiac bo sam sie nie zajmie niczym.
 
Hej

Karola kochana nie dręcz się tak wyglądem. Przecież urodziłaś bobaska. Może zapisz się na jakiś fitness, humor się poprawi, kondycja a przy okazji kilogramy też polecą w dół:tak:

Dzięki kochana za pocieszenie ehh niestety fitness czy cokolwiek odpada bo ja nie mam z kim Małego zostawić :wściekła/y: dlatego tak mnie stresuje ta waga bo nie wiem jak i kiedy ją zrzucić, muszę jakieś ćwiczenia w domu zastosować...
 
reklama
Karola to ja w sumie też mam bliżej do tesco niż do Urzędu, wobec tego spotkamy się jakoś na spacerku, nudno tak łazić samej jak mój mąż się buntuje ;-)

no właśnie o to mi chodziło, ja praktycznie codziennie chodzę sama na spacer... tata idzie z Oliwierem tylko raz w tyg jak ma wolne... ja mieszkam przy samym wale wisły i tam przeważnie chodzę i już mi się trochę znudziło więc teraz mogę ruszyć w Twoją stronę :) koło której zwykle wychodzisz?
 
Do góry