reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

Paluszek, ja zawsze tez tak mialam, jak kilka razy robilam test, myslac, ze WCALE A TO WCALE nie chce ciazy, a jak sie okazalo, ze jedna kreska, to niby z jednej strony taka ulga, a z drugiej nutka zawodu :tak::-D
 
reklama
chouette82
My chodzimy na kasprzaka ale tutaj zajecia sa tylko do połowy czerwa potem idziemy właśnie na poloneza albo na muszelke Widzę, że chyba z moich okolic byłych jesteś ?:p
My mieszkamy na Tarchominie, zaraz koło ratusza dlatego na Bródno mamy najbliżej.
A odnośnie spotkania to ja nie dam za nic w świecie jutro rady, jak skończy mi się sesja to będę już free aż do października :-)
 
Paluszek, ja zawsze tez tak mialam, jak kilka razy robilam test, myslac, ze WCALE A TO WCALE nie chce ciazy, a jak sie okazalo, ze jedna kreska, to niby z jednej strony taka ulga, a z drugiej nutka zawodu :tak::-D

ja testu nie robię bo biorę tabletki, okresu- plamienia nie mam choć przy pierwszym blistrze miałam aż 9 dni. Ale jak sobie pomyślałam, że mogłabym być w ciąży to z jednej strony blady strach na twarzy,a z drugiej, że to nie byłoby takie złe, jedno dziecko po drugim. I gdyby nie małe mieszkanie i brak finansów to pewnie byśmy się pokusili ;-p
 
daissy - zapytaj proszę :)

geniusia - a gdzie Ty masz te wielkie cycki na ktore narzekasz?? bo na zdjęciu wyglądają normalnie - jaki masz teraz rozmiar? ja w tej chwili mam 75C, miałam 75B - i chciałabym też żeby wróciły do stanu sprzed...

Geniusia, Munie....to ja mam 75H...więc WY macie śliczne biuścik, które są obiektem moich westchnień, niestety zawsze miałam spory biust (75D) i zawsze go nie lubiłam, wolałabym taką miseczkę B i byłoby o niebo łatwiej.

Któraś pisała o pogorszeniu się wzroku po ciąży- ja też mam takie wrażenie, literki przy napisach do filmów jakby mi się trochę rozmazują, już się nawet zapisałam do okulisty to sprawdzę.
 
Ostatnia edycja:
Munie mam stanik z Alles mama rozm.70 H :baffled: i mam luz jedynie na wkładkę laktacyjną. I czuję się z tym źle. Chłop się cieszy. Przed ciążą nosiłam 65 (ileś tam, nie pamiętam dokładnie, bo ciężko mi było stanik kupić na siebie, gorseciarka przerabiała mi 70 C/B zależało od fasonu)

Paluszek to musisz się zastanowić tak na najbliższą przyszłość lub dalszą :p Ja psychicznie bym rady nie dała lub tak mi się wydaje ;) ale szczerze mówiąc dopiero teraz zaczynam ogarniać obsługę dziecka ;) pierwsze tygodnie to była moja gehenna. Ale to też sprawa mojej sytuacji mieszkaniowej i osobistej, i brak pomocy ze strony mojej połówki (dzień po powrocie ze szpitala gotowałam obiad). Więc ja się nie piszę na powtórkę z rozrywki w najbliższym czasie lub w ogóle się nie piszę na powtórkę :dry: A zresztą po cc i tak powinnam odczekać, a poza tym i operacja przede mną kiedyś tam.
 
hej kochane:-)
Mi dziś wreszcie się udało wybrać na siłownie:tak:otwarli u nas 1maja ,ale naprawde super nowy sprzęt i właścieciele super wszystko tłumaczą co i jak.Dzis godzinke ćwiczyłam i godzinke się masowałam na rollmasażu-także to były najlepiej spożytkowane 2godziny.Mam nadzieje że jutro nie będe mieć zakwasów -facet dał mi dziś niezły wyćisk mokra byłam jak szczur no i mam zamiar śmigać co 2-gi dzień plus że jest otwarte do 21.30 a ja moge jedynie wieczorami jak m wraca.


W niedziele bylismy na komuni nie było tak źle myślałam że bedzie gorzej,fak Wiktorka musiałam dużo nosić a jak go na ręku ululałąm to wynosiłam do góry do sypialni do spania bo nadole duży hałas bo sporo dzieći było,jednak mały niezabardzo spał.Dziś chyba odsypiał.


Dziś wpadła na kawke z najoma z Niemiec i ma synka w wieku Wiktorka-chłopcy urodzili się w ten sam dzień:tak:tyle że tamten mniejszy od wiktorcia ale tak samo słodki i rozkoszny.

Nic zmykam spać bo rqano m ucieka mi na ryby i ja będe musiała wstać i zawieźć Nicol do prtzedszkola oczywiście razem z Wiktorkiem -mam nadzieje że mały bedzie grzeczny i że będzie bezstresowo i sprawnie zobaczymy rano-a wole małą zawieźć bo jednak pół dnia brez niej to trzeba przyznać że lżej mi -więcej moge zrobić no i Wiktorek więcej śpi bo Nikt go nie budzi.Popołudniu maama przyjedzie na kawke to bedzie przyjemnie no i troszke mama się z wnukami pobawi:tak:

Choo-ja też ma 75H ale da sie z nimi żyć.

Krisova.Trina-też kiedyś byłam na Dukanie ale ktrótko straciłam 9kg a jak zaczeliśmy się starać o Wiktorka to zrezygnowałam z diety i szybko przybrałam spowrotem te 9kg.Jk skończe karmić to ogranicze posiłki no i siłownia często bo diete to trzeba by cały czas mieć ażeby kg nie powracały.Ja teraz waże 79 kg:no::wściekła/y:co mnie strasznie dołuje,nie wchodze w ubrania z przed ciazy bo brzuch został straciłam niby 11kg ale brzuch wisi

Dobrej spokojnej nocki
 
magdabb- dam znać ale obawiam się, że to może być od siedzenia przed kompem ;-)
mamo Niki- żyć się da ale weź tu kup jakąś fajną sukienkę??? jak jest dobra w biuście to o 3 numery za szeroka wszędzie indziej wrrr, albo kostiumy kąpielowe- od razu dodają majty rozmiar 44 a ja mam 38, jak można dekompletowac to ok ale nie zawsze się to udaje.
Co do diet to zapisałam sie na fit i postanowiłam jeść mniej kalorycznie (nie zmniejszę posiłków bo chodzę wiecznie głodna i mogę zjadać podwójne porcje).
 
reklama
Karola2 mi kochaniutka zostalo jeszcze do zrzucenia tez 15 kilo mam teraz 85 chce do 70 jak narazie wiec kibicuje Ci i ty trzymaj kciuki za mnie:pPPPPPPP
Krisowa ja tez dziekuje za tyle stron z wami:)))):-):-):-)
Dagrab bo wszystkie Ole sa takie fajne heheheh ja tez Ola i tez szybka lol,a jezeli pulsuje Ci oczko to znaczy ze brak magnezu dolega przynajmniej u mnie kazali mi jesc magnez
A ja dzis z rana myslalam ze u nas bedzie pogoda jak pod psem ale okolo 12 zaswiecilo slonko i temeratura doszla do 20 na plusie ahhh bylysmy z kumpelka na spacerku do 16 a pozniej u niej na ogrodzie siedzialysmy do 18 i Leonek z jej 7 miesiecznym synkiem lezeli na kocyku a my relaksowalysmy sie przy kawusce a jutro jak bedzie tez tak pieknie to grill ahhhh uwielbiam slonce i plusowe temperatury:)))))))))) '
Nic mykam spac Dobranocki dla was:)))))))))
 
Do góry