reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

Isia :happy: dziękuję.

Tak dzisiaj doszłam do wniosku... że szkoda mi czasu na poranny sen :( Dla mnie to mega odpoczynek, ale... jak potem młody wstanie, to czuję że nie mam czasu na nic. Dziś zdjęłam koszulę nocną koło 13 :baffled:

Mój plan na jutro: zmienię pościel i przetrę kanapę, to będzie minimum. A :confused2: i jeszcze obiad niestety, mi starczyłaby zupa, ale chłop chce obiad.
 
reklama
U mnie w Wielką Sobotę nie ma obiadu od zawsze, dość mam innej roboty. Zazwyczaj jemy sałatkę jarzynową i co komu jeszcze w ręce wpadnie i na co ma się ochotę. Uff na dziś skończyłam, platery chłodzą się w lodówce, do zrobienia została sałatka i dokończenie ciasta i galartu. Trochę ogarnę domek, potem z dzieciakami do święconki i mam święta. Mam nadzieję, że mój plan wypali.
 
Dziewczyny zycze Wam i Waszym rodzinom


Aby mazurki na Waszym świątecznym stole
koncertowały tak słodko, jak co roku, aby zajączki
wielkanocne nie skąpiły Wam podarków,
a dobry Bóg swojej łaski. Wesołego Alleluja!

images.jpg
 
co do planowania....bez ciśnienia...robię co zdążę...teraznp.mały marudzi troszke siedze z nim...mam go na kolanacg śpiewam mu..wypiłam kawe herbate..poczytałam w necie oglądam sobie tv...podyskutowałam z domorosłym filozofem...Bazylem wrrr silna niezależna osbowość nie chce zaakceptować rzeczy oczywistych bo ON ma swoje zdanie.....drugi czyści buty na...uczy się pastować szczotką i mówi " umyj okna dla Jezusa...wyczyść buty..":szok:

no..i tak biegną plany...nagłe zwroty akcji....problemy, które najlepiej rozwiazać na bieżąco...a czasem po prostu odpuścić.
 
hej kochane:-)

Wczoraj byłam z Wiktorkiem na usg bioderek i wszystko ok:tak:Lekarz bardzo szybko badał,kazał tylko maleństwo położyć odpiął bok pampersa zrobił usg bioderka,potem druga strona .Zobaczył oba i jakiś dziwny bo nic nie mówił i musiałam dopytywać sama czy wszystko ok.Pieluchować też nie musze więc super bo pieluchowałam zaledwie kilka razy.Mamy się wstawić do kontroli za 7tygodni.

Dee-mam taki sam sposób na smoczek tak jak Ty:tak:podkładam pieluszke a czasem żeby lepiej mały spał daje zamiast pieluszki obok buźki moja bluzke,pomaga lepiej śpi.


Co do uśmiechów to ładnie się uśmiecha ,najwiecej do mnie a potem do mojej mamy:-) do ema nieco mniej i widze że bardzo lubi obserwować Nicol a najlepiej jak Nicol się wygłupia czy tańczy,oczka ma wtedy jak 5zł:-DTeraz małą troszke izoluje bo nadal kaszle także jeszcze ten tydzień po świętach zostawie ją w domku.

We wtorek odrazu po swiętach musze jechać do ginekolog ,troszke mam pietra i mnie przeraża myśl że będe badana i tam dotykana.Chyba mam lekką traume po porodzie tyle bólu mnie to kosztowało,na przytulanki z emem też nie mam ochoty raczej strach.

Wiktorek teraz grzeczniejszy babci nie było pare dni więc nikt go nieustannie nie lulał,dziś mama będzie to zapewne przez kilka dni znów bedzie się domagał chuśtania.

Betibeti-u mnie podobnie bez ciśnienia pomału robie po troszku na dziś mam jeszcze umycie 2 łazienek zrobienie jednej sąłatki i mycie podłóg.M z młodą polecą jajka święcić a ja zostne z małym w domku ,jak mama wpadnie to sobie porobie wszystko na spokojnie.

mama2006-kochana a Ty gdzie się znów podziewasz?

Dziewczynki słodkie wasze kruszynki ,fajnie pooglądać fotki.
Pluszaczek-świetn fotki a mała żabka wymiata:tak:

Dzieći śpią to i ja zmykam pospać:-)

jutro jesteśmy w domku a w poniedziałek uciekamy do szwagra na urodzinki także jedzenia tylko troszke szykuje.


Kochane zdrowyh Wesołych Świąt Wielkanocnych!!!spędzonych w rodzinnnym gronie oraz mokrego śmingusa dyngusa;-)
 
Dziewczynki,
dziękuję Wszystkim za życzenia i oczywiście dla Was również radosnych, rodzinnych i może jeszcze słonecznych Świąt! :*

Mam chwilę luzu bo M zabrał mała na spacer i aż nie wiem od czego mam zacząć tą moja rozpustę ;-) zjadłam juz w spokoju śniadanie, szykuje się kąpiel w wannie, potem malowanie paznokci a na koniec pójdziemy już we trojkę ze święconką i zaczynamy przygotowania do chrzcin. Szkoda, że w Wawie jest tak zimno :(

Isia podziwiam twoje grafiki i zorganizowanie, ja tak nie umiem- w domu zawsze musiało być czysto i ciągle mam ciśnienie żeby teraz też tak było, głównie i porządek w domu mamy sprzeczki choć to przecież duperel a tak mnie wkurza....No nic, trzeba będzie się po woli przestawić i polubić codzienny rozgardiasz :-)
 
reklama
Do góry