reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

blair- szybko wracaj!!
myszka- nastepnym razem juz tez m zawolam do pomocy, nie chce juz sie meczyc.
Ja jem na co mam ochote, tzn jem owoce, lykam witaminki, ale jak mam ochote na frytki badz pizze to sobie nie odmawiam, mam narazie 16 kg na plusie:szok: ale po tym co schudlam przed ciaza mam tylko 3 kg na plusie i tej wersji bede sie trzymac:tak:
Kurcze Flower mi przypomniala ze wafelki mi sie skonczyly, najwyzej m pojdzie do sklepu.Zmykam bo funfela juz dala znac ze jedzie, wiec czeka mnie przegladanie ciuszkow.:-D
 
reklama
hejka
ja niby dziś na spokojnie, ale jakoś dzień mi tak szybko zleciał, że nawet nie wiem kiedy, a jak już jest ciemno, to nic mi się nie chce;-):-p dziś w przedszkolu były jasełka, mój synek był Aniołkiem :) no i chyba przez to wyjście tak mi szybko dzień minął, oczywiście po występie nie chciał wracać do domu, tylko został do końca w przedszkolu, ostatnio też tak chciał, czym mnie mocno zaskoczył, bo niektórzy rodzice np musieli wrócić do pracy i dzieci musiały zostać w przedszkolu to tamte płakały;-)
Myszko Wam też spokojnych i rodzinnych świąt życzę, a po Nowym Roku szybkiego zamieszkania Fasolki w brzuszku ! No i życzę wytrwałości w walce ze szpitalem i lekarzami, ale jeśli to była ich wina, to niech poniosą tego surową konsekwencję !!
Dee w sumie na ten program ostatnio trafiłam przez przypadek, wyłam też przy porodach, ale poprzednio też tak miałam i jak przyszło do mojego porodu, to nie uroniłam ani jednej łezki:sorry2: ale ja jakaś dziwna jestem, za to słuchałam czy płacze, a zanim mu drogi oddechowe opróżnili, to wydawała mi się ta chwila wiecznością:szok: potem jak mi go dali, to sama musiałam posprawdzać, czy ma wszystko na swoim miejscu;-)za to po powrocie do domu, jak hormony mi znów szalały wyłam jak bóbr, potrafiłam siedzieć przy łóżeczku, patrzeć jak młody śpi i wyć, bo tak mocno go kocham:shocked2:
Blair oby to było jedynie od przemęczenia i jako nauka dla wszystkich, ze TRZEBA już zwolnić tempa !! Daj znać co u Was i trzymam kciuki za szybki powrót do domu w dwupaku!

Kupiłam dziś gazetkę "M jak mama", polecam, bo jest kilka ciekawych artykułów, akurat na te tematy, co ostatnio poruszane są na forum, m.in. o skurczach, urlopach, diecie, tarczycy ważnej w ciąży, planie porodu, horoskopy dla maluszka itp
 
Digitalis 2 dni niezaleznie od ilości dzieci. Tu wyczytalam: Dni wolne na opiekę nad dzieckiem - Czas pracy - Praca kobiet - Wieszjak.pl

Co do golenia do porodu to nasz wybór - nam na szkole R. ciężarna polozna powiedziała, że w szpitalu ogolą, że czasem lepiej się nie golić, bo można dostać jakiegoś zapalenia meszków wlosowych czy innego czegoś. Radzila do porodu sn się "przyciąć" a jak na 100% wiadomo że cc, to tez mozna się "przyciąć" a w szpitalu ogolą jedynie to miejsce gdzie będzie cięcie, nie golą na łyso ;) choć głupio miec takie powygalane placki :-p wg mnie, sama jeszcze nie wiem co zrobie, bo jak teraz to golę się na ślepo i na dotyk :-p
 
geniusia z tym goleniem na ślepo i na dotyk to Ty mi nie mów! Ja nie wiem jak to zrobiłam ale zobaczyłam po dwóch dniach dopiero że tu wyżej jakieś takie paski miałam :p a wejś. Ja raczej tylko do bikini się golę, hmmm w takim razie żeby potem krzaków nie mieć to trzeba coś zacząć się przyzwyczajać....:-D

Blair- trzymajcie się!
 
A ja dopiero co gdziesz w jakis wskazaniach do szpitala czytałam zeby zrezygnować z golenia na 2 tyg przed CC ze względu na możliwość zakażenia, tylko kurcze nie umiem teraz tego znależć.
 
Dagrab ja też do niedawna przeciskałam się przez najmniejsze szczeliny a teraz zapominam i niestety muszę Piotrka przepraszać, bo brzuch mocno do przodu wystaje:-)
Flower i co Ty najlepszego zrobiłaś, miała być rybka i ziemniaczki a przez Ciebie zdrowsza wersja: rybka i frytki, zapomniałam o frytkach na śmierć:-D
Blair Ty się nie wygłupiaj, wózka nie masz jeszcze kobieto, więc wracaj, kończ zakupy, zjedz karpia i pierogi, obejrzyj fajerwerki sylwestrowe i dopiero wtedy możesz myśleć o porodzie. Ty musisz tylko 2 tygodnie grzecznie poczekać, wracaj do nas w dwupaku.
 
Geniusia u mnie na szkole r. mówili t o samo:) położna kazała tylko zabrać ze sobą maszynkę jednorazówkę na porodówkę, że w razie gdyby musieli naciąć albo cc to położna podgoli tyle ile trzeba, my nie musimy się golić w domu, ale ja to przytnę na pewno trochę hehe bo mi to strasznie szybko odrastają "tam" włoski :/

Blair!! trzymaj się kobitko, my tu ściskamy kciuki żebyś jeszcze w dwupaku do nas wróciła! :)

laski już taki okres niebezpieczny dla nas się zaczął, trzeba się wsłuchiwać w swoje ciało, choć ja na przykład podejrzewam, że skurczy na początku tez nie wyłapię, już teraz nic nie czuję, czasem twardnieje mi brzuch, ale to jak stoję czy chodzę, bezboleśnie, a jak bóle mnie złapały ostatnio, co pisałam, to nawet nie umiałam wychwycić czy to są jakieś skurcze co ileś minut, dla mnie to był jeden ciągły ból jak przy okresie:/
 
Galwaygirl no to smacznego zycze :-D ja wczoraj fryteczki jadlam wiec dzis sobie daruje!

a co golenia sie to ja tez juz na czuja i na dotk tylko i zamiast jakichkolwiek "fryzur" to wszystko gole bo tak mi wygodniej teraz jak i tak bym nie widziala co i jak tam wyszlo :-D
 
reklama
Do góry