reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

daissy - w pierwszej ciąży było inaczej, bo nie wiedziałyśmy co Nas czeka. A teraz już co nie które doświadczone jesteśmy. Pamiętam jak ja byłam w podobnej sytuacji co jest Blair. Też nie miał wszystkiego, do tego nic nie było przyszykowane. Pokój nie pomalowany, łóżeczko nie rozłożone - a tu okruszek już na świecie. Przez tydzień leżałam w szpitalu, potem przez tydzień u babci mieszkałam. A do mieszkania wróciłam jak wszystko gotowe było. Teraz wiem, że nie ma co czekać i wszystko chcę mieć wcześniej przygotowane - aby nie było niespodzianek. A jak będzie czas pokaże. Obym przynajmniej do 37 tyg. donosiła... to moje marzenie ;)

blair się nie odzywa może zasnęła.Pewnie jutro dostaniemy jakieś info od niej.

A tutaj macie stronkę mojego synka, o której mi się właśnie przypomniało:
Bobasy - Okruszek - Zdjęcia Dzieci, Filmy Dzieci - Załóż galerie swojemu bobasowi
 
reklama
blair wchodzę na forum a tu takie wieści. trzymaj się dzielnie. ściskam mocno


jestem sama w domku, mój m poszedł na piwo z kolegami......wrrr taka ta nasza menelska rodzina:-p stwierdziłam że nie będę zołzą i ie będę mu zabraniać, wychodzi bardzo rzadko, niech odpocznie troche psychicznie od tematu pieluch, kupek i mleka:-D

Kupiłam dzisiaj pieluchy pampersy 43 szt za 22 zł i drugie te rossmanowskie 28 szt za 13 zł, przyszłam do domu, obliczyłam i wyszło właściwie na jedno, myślałam że te rossmanowskie pampki będą dużo tańsze od oryginalnych a tu tylko troszke.

Kupiłam też ten czteropak chusteczek z nivea za 19,90:-)
 
mama2006 odpisalas blair w spr tych skurczy na ktg?? bo a sama jestem ciekawa. A podejrzewam ze dziewczyny ktore juz rodzily wiedza.
nie wiem czy to o to chodzi ale u mnie bylo tak:
w dniu wyliczonego terminu porodu bylam na 1 ktg i wylapalo skurcze na poziomie 80% - ktorych wogole nie odczuwalam, a w dodatku urodzilam 6 dni po tym terminie
jak sie zaczal porod i juz czulam skurcze to na porodowce mialam ktg i tak skurcze byly na poziomie 40-60% - i te juz zdecydowanie czulam ale nie byly jakies bardzo bolesne...nie wiem od czego to zalezy...
 
Ja z tego co czytalam w necie, to u kazdej jest troszke inaczej, wiec ciezko tak porownywac.
Z tego co wiem to ten czteropak Vanilia miala kupowac w rossmanie, bo jest promocja.
Vanilia a gdzie kupilas pampersy w tej cenie??Ja zanim wloze do koszyka pieluchy to przeliczam na sztuki, juz jakis czas ogladam promocje tylko ze 4 dla siostry, moj m juz ma taki nawyk ze jak jest gdzies w sklepie i widzi promocje na pieluchy to zaraz kalkulator w glowie uruchamia.:-D
 
ja co do blair jestem dobrej mysli, 2600 to juz dobra waga dziecka, a skoro pisze ze dziecko rozwinięte jak w 36 tc to w ogole super, badzmy dobrej mysli
trzymaj sie blair dzielnie !!! jednak skurcze mozna zatrzymacm, lezalam z dwoma agentkami ktore w 35 tc oraz w 31tc chcialy rodzic, ale im nie wyszło :) hihih

nie chcę się dołowac ale moj synek nie wazy nawet polowe :(
 
dagrab w rossmanie dzisiaj byłam i kupiłam te pieluszki i chusteczki z promocji. Była też taka wielka paka pampersów 78 sztuk chyba za 43 zł też się bardzo opłacało

Krisowa nasza też jest malutka. Ginka mówiła że nie waży nawet 2 kilo, dokładnie dowiem się we wtorek. mam nadzieję że przybrała na wadze
 
hej dziewczyny, mało pisze ale podgladam was regularnie:-)
kurcze co sie dzieje, jakies fatum... najpierw myszka, krisowa, galwaygirl, teraz blair... matko w głowie mi sie to nie miesci. U mnie tez nie najlepiej, mam zakaz robienia czegokolwiek, w srode mam kontrole jak nie bedzie poprawy to tez bede musiala zostac w szpitalu. Niewyobrazam sobie swiat w szpitalu-jeszcze w dodatku niemieckim:-( Moj maluszek ma juz 40cm i wazy 1300gram:-) szczypiorek:-D
 
reklama
Do góry