reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

Juz mam wyniki:)

pierwsza beta tydzień temu 531,9
druga 10 471,6:):)

bardzo sie ciesze;) i naprawdę kamień z serca mi spadł, sprawdizłam oczywiście w necie czy dobrze rosnie i bez problemu mieszcze się w normie:)
 
reklama
eh jak ja bym chciała mieć taki weekend w którym siedzę tylko na kanapie, niestety z moim szkrabem to niemożliwe.
Paluszek- SUPER!
 
czesc :-) witamy nowe mamuszki :-D
gowinderek mamy ten sam termin :-D walentynki :-)
Tynka, ginka powiedziala, ze za wczesniej na serduszko :-) widac w 7-8 tyg :-) dlatego zrobila mi usg brzucha, nie dowcipne, bo chciala tylko potwierdzic ciaze :-) na kolejna wizyte mam sie umawiac dopiero, ale ze chodze prywatnie, nie musze dlugo czekac :-) powiedziala, zeby przyjsc za max 4 tyg. wiec umowie sie umowie sie na 8 lub 13 lipca - ona prywatnie przyjmuje tylko w srody i piatki

wiecie, ja sie nawet, nawet czuje :-) mialam kilka razy mdlosci i uczucie ze zraaz bedzie rzygansko :-D ale mi przeszlo, jest ok :-) wolalabym, zeby w pracy mnie nie dolapalo :-p
 
maron- a ja w pierwszej ciąży miałam USG dowcipne równo w 6tc i serduszko już ładnie biło. Więc nie wiem dlaczgo Twoja ginka mówi, że za wcześnie.
 
Paluszek, super,super!:-)

A ja nie mam zadnych dolegliwosci ciazowych, nic mnie nie mdli, czuje sie zupelnie normalnie, no oprocz bolacych, nabrzmialych piersi.
No i chudne w oczach... Brzuch plaski...Chwilami sie zastanawiam czy ja w ogole w ciazy jestem...;-)
Tak szczerze co do tycia to mi sie nie spieszy, bo w poprzedniej ciazy przytylam 27 kg. :szok: Na szczescie w miare szybko je zrzucilam, bo ponad 15 kg to byla sama woda (kilkanascie kg zrzucilam juz po tygodniu) Licze, ze teraz nie bedzie wiecej niz 10 kg :-)

A mezowi nadal nie przechodzi... :-( Czemu to zycie takie trudne i skomplikowane...?
 
Ostatnia edycja:
wow, to wczesniej :-) ale wiesz dowcipne jest dokladniejsze ;-)ogolnie przyjete jest ze serduszko rozwija sie w 7-8 tyg wiec pewnie dlatego ;-)
,,Kiedy widać akcję serca płodu ? W badaniu dopochwowym po 5 tygodniu ciąży. W badaniu głowicą przezbrzuszną w 7 tyg.''
 
Paluszek - super wieści ;) Widzisz wszystko jest ok :D Bardzo się cieszę razem z Tobą ;)
Co do zupki to prześlę Ci info na priva.

Idę zaraz podgrzać zupkę - dzisiaj jakoś nie miałam ochoty na śniadanko. Więc od razu zjem obiad.

Od wczoraj bardziej mnie boli podbrzusze, wczoraj jak za gwałtownie wstałam to aż mnie po prawej stronie zakuło. No dzisiaj też brzuch mocniej pobolewa. Szkoda, że nospy sobie nie kupiłam - ale chyba do apteki będzie trzeba się przejść.

Słuchajcie a jak tam jest u Was. Jak czujecie, że macie podbrzusze cieplejsze od brzucha? Ja tak mam ;)

Kubuś dzisiaj się gorzej czuje... ma stan podgorączkowy i zaczyna się skarżyć, że boli go uszko. Bidulek mój, oby to nie było zapalenie ucha. Jak dalej będzie źle się czuł - pójdę z Nim na ostry dyżur do przychodni. Aby nie musiał cierpieć bardziej. Do tego ma kaszel i katar - jakiś dziwny wirus go złapał...
 
Aguula - nie przejmuj się mężem, minie mu... z Nimi tak niestety jest - do nich później wszystko dociera. Ale jak zobaczą pierwsze USGie będzie lepiej ;-) Mój też ostatnio dziwnie się zachowuje, jest taki oschły/obojętny. O mija mnie szerokim łukiem - zwłaszcza jak np. chce się przytulić. Oni po prostu tacy są i nic na to nie poradzimy. Trzeba przeczekać !!! Zobaczysz będzie ok ! My wiemy, że damy sobie radę z trójką, dwójką lub z jednym, a oni po prostu boją się nowej sytuacji i bardziej PANIKUJĄ niż my :-D
 
reklama
Do góry