reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Luty 2012

Moj mezus powiedzial ze dla niego nie musze robic tescikow bo on i tak wie ze jestem w ciazy:tak: ,ale zrobilam 3 tesciki przy nim i pierwszy nie wyszedl to mi powiedzial zebym poczekala i zrobila kolejny poczym zrobilam kolejny 5 dni pozniej i wyszly lekka druga kreseczka wiec sie upewnil i jak tylko poszedl do pracy to z progu do kolegow powiedzial"mowcie mi tato" heheh:-)po czym ja chcialam sie upewnic i zrobilam trzeci u kolezanki gdzie jak zobaczylam gruba druga kreche to zaczelam piszczec z radosci i mowic JESTEM W CIAZY:szok:,JESTEM W CIAZY:happy:,ogolnie oboje strasznie sie cieszymyyyyy ze bedzie mala fasoleczka z namiii. Chcialam sie zapytac czy ktoras z was juz ma odrzut od zapachow z lodowki bo ja chyba zaczelam od dzisiaj:-):-)?????
 
reklama
Witam wszystkie mamusie grono sie licznie powiekszylo:-)

Ja tam moimi obiawami sie nie przejmuje a wrecz korzystam i ganiam mojego meza po to potem po tamto w srodku nocy musial jechac do nocnego po cole ;-) powiem szczerze ze nie radze sobie z moimi zachciankami 3 ciaza a jeszcze tak nie mialam


Ja mam wizyte u gina w poniedzialek najpierw na kase chorych pozniej prywatna wiec pewnie bede miec zdiecie fasolki malutkiej jak mi sie uda to wkleje aby sie pochwalic
Pozdrawiam i milego dnia zycze wszystkim mamusia
 
Hej mamauski :)
Dolanczam do Was...pierwszy dzien ostatniej @ 9.05,pierwsze testowanie 1.06 i bladzioch juz byl! powtorzylam 6 i juz 2 wyrazne krechy.Robilam testy owulacyjne i nasza fasolke zasialismy dokladnie 22.05 a na pierwszy wizyte mam termin 30.06.
Pozdrawiam Was serdecznie


Ps.dziewczyny jak robicie takie fajniusie suwaczki?
 
Ostatnia edycja:
hejka kochane, witam nowe przyszłe mamusie:-) gratuluję serdecznie II kreseczek :-)
Paluszku trzymam mocno kciuki, daj znać, co u Ciebie ??!!
mamusia*3 w cyklu idziemy łeb w łeb ;-)ja też ostatnią @ miałam 9.05 a test owulacyjny wyszedł mi dodatni 21.05:-D tylko, że 1.06 jeszcze nie widziałam II kreseczek, dopiero 5.05 no ale to może zależeć już od czułości testu!
u mnie apetytu nadal brak:-(
 
kitek81 ja mialam test o czulosci 25.Ja procz powiekszonych piersi i mega wzdec popoludniowych nie mam zadnych innych objawow :)
Dziewczyny a ma ktoras z Was oplawy(sluz)? Ja jak na razie mam syndrom suchych gatek :D
 
Witajcie. Nowym przyszłym mamusią GRATULUJE II kreseczek na teście :D Fajnie, że jest Nas tak dużo :)

Digitalis - ja ostatnią miesiączkę miałam 2.05. I licząc od pierwszego jej dnia czyli 2 - wychodzi mi, że jestem teraz na końcówce 6 tyg. A Ty kiedy miałaś ostatnią @ (miesiączkę) ?

Powiem Wam, że dzisiaj w ogóle nie czuję się abym była w ciąży i jakieś dziwne myśli mi do głowy przychodzą... Wy też tak macie? nic mnie dzisiaj nie boli prócz pleców. Idę zaraz śniadanko zjeść - a potem zaczynamy się pomału szykować na ślub ;)

Mąż wczoraj powiedział, że jeśli czuję, że w 100% jestem w ciąży - to mam zacząć pomału już kupować rzeczy :) hehe czyli to co lubię robić najbardziej na necie :D tylko jak tu kupować jak jest strach aby nie za peszyć ;)

Zmykam buziaczki dla Was! Odezwę się jutro, bo weselu !!!
 
hej dziewczyny

gratuluje II kresek kolejnym mamusiom:):)
moje (.)(.) cały czas sa nabrzmiałe a sluz lepki mam od połowy cyklu i uczucie mokra do którego juz się przyzwyczaiłam:):)

my ogólnie postanowilismy nie uwazac od lutego...ja porobiłam badania na toxo i inne zakazne,jakies hormony i poszłam do gina na kontrole:) jak dał zielone swiatło to obserwowałam siebie i w lutym spróbowalismy w okreslone dni i nie wyszło,potem złozyłam wypowiedzenie w pracy i stwierdziłam ze zawieszamy starania az nie znajde nowej pracy.W zasadzie pracowałam w starej pracy do konca kwietnia i juz szukłam nowej a w maju stwierdziłam,że jak bedziemy tak ciągle na cos czekac ze staraniami to sie nie doczekamy i poszlismy na zywioł bez sprawdzania i liczenia no i się trafiło odrazu:):)
mi w jakims 15dc zaczęło się krecic mocno w głowie i tak przez kilka dni,a mi się nigdy w zyciu nie kreciło w głowie wiec mój mąz stwierdził ze jestem w ciązy....jak przeszło to czekałam na @ i nie przyszła i jak powiedziałam mężowi to on na to że juz od dwóch tygodni czekał aż mu powiem że jestem w ciązy bo on wiedział no i bardzo się cieszymy:):)
Teraz codziennie się mnie pyta jak się czuje i bardzo o mnie dba zresztą jak zwykle,do tego powiedział mi że poinformujemy innych o ciązy jak ja bede gotowa i uznam to za słuszne...wiec to tez doceniam( I ciąza była poroniona i stąd ta ostrożnośc).

A tak poza cyckami to nie dochodzi jeszcze do mnie ze w ciązy jestem i chyba jak zobacze na pierwszym usg to do mnie dotrze:)
 
reklama
Do góry