reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

To i ja poproszę o linka do nowego forum. Nie odzywalam sie jakiś czas bo sporo przy małej do roboty i ciagle na wyjazdach :/ czemu sie właściwie przenosicie??
 
reklama
Kurcze, szkoda ze znikacie stad :(. Ja nie bardzo na razie miałam czas aby do Was pisać ale jak coś działo sie małemu albo chciałam sprawdzić czy młody rozwija sie prawidłowo bylyacie moja skarbnica wiedzy :).
Usciski dla Was ogromne i dziękuje ze mogłam korzystać z Waszych doświadczeń :)
 
Kurcze ja też sie dawno nie odzywałam to linka nie dostanę? :-( Mały ostatnio w kość mi daje- zdaje się że już mu przyszły lęki separacyjne, a we wrześniu czeka nas operacja.
 
Witam wszystkie lutowe mamusie :-).
Zaglądnęłam do Was po dłuższym czasie a tu takie zmiany i nowo otwarte forum,nie mam zbyt dużo czasu na pisanie mój synek jest bardzo absorbujący,jak by była taka możliwość to bardzo proszę o linka do nowego forum.Pozdrawiam:-)
 
Hej lutówki:blink: widze ze forum lutówek sie podzieliło:sorry2:...jedna część odeszła w zamkniety:baffled: ...a druga grupa stworzyła grupę...:baffled:
Szkoda ze nie bedzie nikt tu pisał...cóż..Pozdrawiam Dziewczyny powodzenia oby forum nie wygasło z latami...
Pozdrawiam Ewelina i Jessica:-)
 
Witam lutowe mamusie:) Moja młodsza córeczka urodziła się 10 lutego 2012 więc prędzej czy później musiałam tutaj trafić:tak: z racji bycia podwójną mamą (starsza córcia z maja 2010) śledziłam forum majowych mamuś... Teraz czasem muszę sobie przypomnieć jak to jest z takim 4miesięcznym maluszkiem, bo mimo nieduzej róznicy między dziewczynkami już nie wszystko pamiętam(rozszerzanie diety,postępy w rozwoju...).Szkoda,że Mamy piszące tu do tej pory gdzieś uciekły,ale mam nadzieję,że znajdą sie nowe i może jakoś ''pociągniemy' to forum :-) Na dzisiaj tyle... Pozdrawiam
 
Jeszcze tylko jedno pytanie:-) Macie jakiś pomysł na zmniejszenie ilości pobudek malucha w nocy? Tośka po pierwszym dłuższym śnie od 2, około 5 godzin budzi się przez resztę nocy co 2 godziny...Pociągnie z cycusia i zasypia ponownie...Ze starszą córką nie mialam takich pobudek w tym wieku,a w nocy miała już tylko jedno karmienie. Mamusia rano ledwo patrzy na oczy:no:
 
reklama
Do góry