reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

reklama
To podrzućcie i mi namiary na nowe, bo bez was zginę z rozszerzaniem diety i będę małego do 18stki tylko cyckiem karmić :-D Obiorę sobie tylko nowy nick, bo ten jest słaby :sorry2: tzn. powstał kiedy rejestrowałam się na boomie po stracie i miał służyć tylko w tematach "trudnych". Na szczęście dane mi było przejść na wątki radośniejsze ;)
 
hejo,
nie miałam ostatnio ani czasu ani specjalnie nastroju żeby cos napisać... życie jest trudne i skomplikowane, nie będę Wam smęcić, bo to i tak niewiele zmieni. Z rzeczy pozytywnych ząbkowanie przystopowało, chociaż ząbek sie nie pokazał. Pojutrze na szczepienie idę i spytam jak z glutenem, jak lekarz da zielone światło to od 19 kaszka manna idzie w ruch:)

Mitra ja tez bardzo chętnie:)
 
Czesc Dziewuszki!
Ja bym bardzo chciala zostac na babyboom tylko byloby milo jakby ktos w koncu dal mi zaproszenie na prywatny watek.
Bylismy w niedziele na plazy caly dzien, Misko pieknie spal w namiocie. Jak mu bylo za goraco to go nakrywalam wilgotna pieluszka. Tylko sie troche opalil od odbijajacych sie promieni ale u nas nie mozna do 6 mies. zadnych filtrow stosowac.
Wogole wczoraj bylam u pediatry i szczerze to tylko sobie namieszalam w glowie chcac wprowadzac produkty ta jak w Polsce. Bo u nas polowa z nich jest niedostepna, inne tez sa wytyczne.
Takze teraz wypytalam sie dokladnie i wczoraj bylam juz na zakupach sloiczkowych. Musze sie troche pospieszyc z wprowadzaniem kolejnych warzyw bo babka mi kazala juz jeden posilek miec solidny a za miesiac 2. Mam tez wprowadzic owoce ale u nas to sa banany, jablka, mango tego typu.
Ja na robienie swoich nie mam czasu. No i bede tak robic zeby Misiek jadl jak najwiecej z naszych rzeczy zebym nie musiala ciagle w garach siedziec.
Misiek w koncu przystopowal z waga. 8,100g wazy, czyli tylko kg przytyl przez 2 mies. 72 cm dlugi. Ubranka na 3-6 mies. juz dawno poszly w odstawke.
Acha no i jak najszybciej nam kazala kask zalozyc, liczy sie kazdy dzien bo glowka staje sie coraz twardsza.
Takze moje biedactwo bedzie sie meczylo w kasku ale ta glowke rzeczywiscie ma bardzo splaszczona wiec to dla wyzszego dobra.
Mial robione wczoraj przeswietlenie i jutro beda dzwonic z wynikami czy czasem nie ma jakiejs kosci w kregoslupie zle ulozonej, ze ta glowka tak mu na bok leci.
Tyle u nas. Jutro robimy kolejna wyprawe na caly dzien do biblioteki (maja duzo konkursow i prac plastycznych), staram sie tym moim starszakom zapewnic jak najwiecej rozrywek, nawet jak w domu jestesmy to smigamy na plac zabaw lub na dwor.
W sumie nie jest tak zle jak myslalam, starszaki nawet bardzo grzeczne.
A jeszcze wpadlam na genialny pomysl i zeby zaoszczedzic na czasie to wpisalam w grafik moj wlasny dom i dzisiaj wlasnie maja moi przyjsc bo sprzataja dom moich sasiadow i posprzatac. Moja pracownica nie wie, ze to moj dom wiec moge ja przy okazji sprawdzic.
Tylko zdjecia pochowam ale krocej mi to zjamie niz samje posprzatac. Musimy sie tez zmyc ale to akurat najmniejszy problem.
Jeszcze jej $10 zostawie i niech piekarnik umyje.
Taka jestem kombinatorka.;-)
 
jeśli i ja mogę prosić o linka byłoby mi bardzo miło
nie piszę, ale lubię Was czytać bo jesteście skarbnicą wiedzy
też jestem lutową mamusią
 
Isia - ale z tego co kojarze Daissy juz ze 3x Ci zaproszenie wysylala :tak: Poszukaj w starszych wiadomosciach. Pierwsze na samym poczatku powstania zamknietego
 
i ja poprosze namiar na nowe forum, tylko jak ja ogarnę tu tam i jeszcze fb ;)

posłuchalam rrady, dzis łyzeczka mannej do obiadku:) ale bede tez robic manna z mlekiem mm, tylko za jakis czas :)
a w internetowym sklepie Hipp jest dużo drożej jak w realu, wiec uważajcie :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mam 378 podziekowan i jedna wiadomosc od mamy2006 sprzed miesiaca (wlasnie na nia odpisalam:-)) ale zadnego zaproszenia.
Moze zle patrze, gdzie ono ma byc?
 
Do góry