reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

Lena mi dzisia zasnęłaby na przewijaku po masażyku...tak się dziecko zrelaksowało, że odlatywała:-D

Nadia też lubi te rzeczki, konie, słonie itd. jak masuję Lenę to obowiązkowo muszę jej to zrobić na plecach i brzuszku:)

Isia - super te zaproszenia:)
 
reklama
Digitalis- ja tez nie widze jak mala sie zmienia, dopiero po fotkach.A jak ty dodajesz zdjecia to pierwsza moja mysl ze to zdjecia z malenkosci twojego syna,a pozniej ze to przeciez TY!!! Bardzo jest do Cibie malutka podobna.Wczoraj moja przyjaciolka wyslala mi zdjecie jej brzdaca po wizycie u fryzjera,pierwsza mysl ze wyslala mi zdjecie swjego meza.Sa jak dwe krople wody i u Ciebie wedlug mnie podobnie.

Juz nie mam sily do tej klawiatury... literki mi zjada ,wiec za literowki przepraszam,ale nie zawsze chce mi sie sprawdzac co napisalam.
 
hej kobity

Adanio zdrów..uffff ja w pracy...ale zajeżdzam do domu co 1.5 godz...i tak od rana do 14 raz dwa razy w tygodniu.
zaproszenia na chrzest też wybrane..gajer jest...:-)


tylko matka sukni nie ma ...chociaż waga już wróciła..tylko cyc..wielkiwybiorę się może w piatek lub sobotę na poszukiwania?..to zależy od pogody


ten kubek trina podoba mi się
 
dagrab muszę przyznać że w przedszkolu nie mogą się nadziwić jaka córcia do starszego brata podoba, a ja dziś na jednym ze zdjęć dostrzegłam (ku niezadowoleniu męża) podobieństwo do mojej mamy:) W niedziele jedziemy na komunię do rodziny męża i w zasadzie większość z nich będzie widzieć Alę po raz pierwszy - ciekawa jestem jaiego podobieństwa oni się dopatrzą:p
 
Trina79 kochana i bardzo dobrze ze Macius wola wode to najlepsze co mogl sie nauczyc przynajmniej zabki beda zdrowe:)))))))))) ja mojemu Leonkowi chcialam pare razy dac wode i skubany nie chce ale to moze tez dlatego ze karmie piersia i jeszcze nie ma takiej potrzeby zobaczymy jak bede w Polsce i jak beda upaly moze zechce pic wode mam takowa nadzieje:))))))
Ani83 wlasnie dlatego chce kupic sukienke na wesele tu w Angli bo tu znajde wieksze rozmiary na siebie a w polsce niestety jest problem z wiekszymi rozmiarami fajnych ciuszkow:))),wiec witD nie powinno sie dawac jak jest mocne sloneczko czy jak bo niezrozumialam ????
Dee jak dobra to musze ja kupic bo niunio marudek straszny i bidny caly zasliniony jutro musze mu kupic sliniakiii bo tez nie mam,zdrowka dla Poluni no i STOOO LATEK POLUNIA:)))),ja witD mam w kapsulkach i podaje jedna kap dziennieOleofarm D-Vitum Witamina D dla niemowląt 36szt - Ceneo.pl i jest git
Cyska mowisz hulahop hmyyyyyyyyyyyy moze i ja sie zdecyduje :)))))
Arlij to ty fajnie masz ze mozesz z tescmi zostawic ja niestety nie bo i tesciowie beda u brata i cala odemnie rodzinka wiec lipa:p)))))))
Dobrze kochane ja lece juz spiuniac,przyszla mi kamerka dzis jutro bede testowac i zoabaczymy czy dobrze wydane pieniazki z prezentu od wojka dla Leonka
Dobranocki :))))))
 
Cyśka moja siostra ma te hulahop z masażerami i nie jest zadowolona. Jest ciężkie i trudno się nim kręci, mówi że bardziej jest to do zabawy niż do ćwiczej.

Pluszacze dobrze zrozumiałaś, tu masz artykuł na ten temat Witamina D a opalanie na słońcu . A co do ciuszków to w angielskie 42 wchodzę bez problemu, swego czasu kupowałam na allegro takie ciuchy. Teraz mam nadzieję schudnąć

Digitalis oj na pewno znajdą podobieństwo do swojej rodziny. U mnie tak jest z córą, znajomi mojej rodziny mówią że jest wypisz wymaluj do mnie i mojej mamy podobna, znajomi teściów obstawiają że do teściowej. Moim zdaniem to idealna mieszanka ;-)

Isia boskie zaproszenia. Cały czas nie mogę się nadziwić tej czupryny Martino
 
Pluszacze - wiem, ze woda najlepsza :-) A co do zabkow, to jak na razie zero problemow, ale tez dbamy o nie. Od zawsze po myciu wieczornym zabkow nic nie dawalismy jesc, do picia tylko woda. Sama mam slabe zeby, wiec jestem wrazliwa na tym punkcie. A co do vit D, to powstaje w skorze pod wplywem slonca, dlatego jak jest duze naslonecznienie to i suplementow nie trzeba.
 
Dee ja mam książeczkę "Moje polskie rymowanki", mam 2 egz. więc jeden mogę Ci odstąpić, kupiłam przez net, więc tylko 15 zł wyszło :) jakby co daj znać :)


Ech... dziewczny... podobieństwo... nawet moja mama mówi, że Kacperek jest do taty podobny, że teściowa tak mówi to normalne ;) ale wiecie... nawet jak ja sama patrzę, to synuś do mnie wcale niepodobny :dry:
 
U nas Maciek to caly tata z mamy oczami. Natomiast Lila wyglada na to, ze po mamie odziedziczyla tylko grupe krwi. Niestety. Choc podobno po matce dziedziczy sie inteligencje, wiec nie wszystko stracone ;-)
 
reklama
Isia- zaproszenia na chrzciny śliczne!!! ale na necie pełno zboków i zwyrodnialców, więc lepiej je wykasuj albo wymarz swoje dane kontaktowe
Digi- Ala wg. mnie strasznie ale strasznie jest do Ciebie podobna, taka mała miniaturka Ciebie ;-)
Tynka- Maciuś jaki poważny na zdjęciu z tatkiem, męskie rozmowy pewnie były ;) i jak na niego zerkam to taki jest faktycznie trochę podobny do mojej Lary haha
cyśka - jak potrenujesz na hula hop i to faktycznie da jakiś efekt to koniecznie daj mi znać, jakoś nie chce mi się wierzyć że to pomaga zgubić wałeczki i brzuch :confused:

Jak skończy mi się ta cholerna sesja to idę na fit- innego wyjścia nie widzę a nie chce mi się potwornie, mam chyba spadek formy albo jakiś kryzys. Przerazą mnie powrót do pracy na cały etat ( bo ta godzina krócej na pewno nie przejdzie, i tak wszyscy siedzą godzinę dłużej od 8-17, więc ja nawet już nie liczę na jakieś fory...), do tego codzienne obowiązki domowe,pisanie pracy mgr, zaliczanie egzaminów, i malutkie dziecko ( a będę w domu ok 19)- nie wyobrażam sobie tego i chce mi się płakać na sama myśl:no:

A odnośnie wit D i K- ja mam w książeczce małej napisane żeby jej podawać do 3 miesiąca, więc jak mała skończyła 3 miesiące to przestałam jej podawać. Za tydzień mamy wizytę przy okazji kolejnej dawki szczepień to się zapytam pediatry czy i którą mam dalej podawać.
 
Do góry