reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

a klepiesz go troszkę po plecach?
Moja akurat bardzo lubi leżeć nam na ramieniu. To ją uspokaja.
ehhh :-(
 
reklama
Digi zaraz biegnę czytać Twój opis porodu, ale troszkę się boję. Mnie po porodzie strasznie męczył żylak odbytu, ale dali mi w szpitalu maść jakąś robioną i szybko się poprawiło:tak:
Isia a wszędzie piszą, że po Depo zmniejsza się libido:-D
Arli może rzeczywiście rozsądniej do szpitala podjechać:tak:
Wiecie co do bólu to u mnie ten drugi okres porodu to był koszmar, ale niemalże zaraz po wyjściu małej czułam się super. Dostałam takiego powera, że mogłabym fruwać po tej porodówce. Sama poszłam się wykąpać i potem na nóżkach na położnictwo a na wózku jechały moje bagaże. Po pierwszym porodzie miałam to samo, taka duża ilość pozytywnej energii. Nie wiem, czy to hormony, czy coś innego:confused:
Też chciałabym się wybrać do fryzjera i zrobić jakiś kolor, ale nie wiem jaki. Znacie może jakiś program komputerowy, w którym można zrobić wizualizację fryzury?
 
Suzi- mi takie prężenie to na kolkę wygląda.
Mitra- nieźle Twoja Pola wypijała 250ml jaka miała 4 miechy wow. Mój to nigdy więcej niż 210ml nie wypił a nawet teraz 180ml z reguły. Jak miał 4miesiące to ok. 150ml wypijał.
Blair- mój Daniel jak miał ciemieniuchę to pół godziny przed kąpielą smarowałam porządnie oliwką, zakładałam czapkę i po pół godzinie wyczesywałam szczotką. A po kąpieli pamiętaj żeby porządnie wytrzeć główkę, to bardzo ważne. I nie przejmuj się ciemieniuchą to nic strasznego, normalna przypadłość niemowlaków- wyrośnie z tego ;)
Dee- matko! co się stało!!
 
Dee-masakra jakas!!
U nas m w piatek obroil wkoncu licencjata i w zwiazku z sytuacja w pracy idzie na roczna podyplomowke, zeby miec dodatkowy papier.Tez moze byc roznie.
U nas noc masakra, ladnie sie obudzila mala po ponad 5 h, poszla spac.Po 3h zjadla i to 140!!!! ale nie chciala isc spac, nic nie pomagalo, pozniej sie okazalo ze kupa, przebralam, odlozylam, znow ryk.
Wzielam na rece i okazalo sie ze pajac mokry- pampersa zle zapielam.Przebieram a tu wymioty poszly na lozko.Podnioslam ja szybko wiec i ja bylam w wymiotach i moja strona lozka, nowy pajac i podloga.Uspokoilismy ja i juz z nami spala.Rano przed 7 pobudka.Zjadla 70ml,drzemnela sie h i znow placz, znowu mleko dojadla 40ml.Nie spala do nastepnego karmienia,a jedynie strasznie marudzila, kazda pozycja byla dobra na gora 10min,nawet cyc nei pomagal..No to stwierdzilam ze idziemy na spacer ze wtedy zasnie.
Ubralam ja w dres, do kombinezon,do wozka przykrylam kocem, zaczelam nakrywac pokrowcem z wozka i co MOJA DZIDZIA JUZ SPI!!Wiec znow ja zaczelam rozbierac z kombinezon z dresu odlozylam do lozeczka i spi!!Zobacze jak dlugo.
Jeszcze na skorze pojawily sie jakies plamki, na twarzy krostki a na ciele plamki.Mysle co zjadlam, a moze zmiana mm nas czeka.
Antila- super ze po porodzie tak dobrze sie czulas, zazdroszcze, u mnie przeszkadzalo zszyt krocze.
ja wlasnie wczoraj sobie sama wloski zafarbowalam, promocja w tesco byla na ta farbe w piance z palette,dalam az 5 zł:szok:Niby jasny braz a ciemne wyszly jak choler.Stwierdzilam ze nie bede kasy wydawac na pasemka u fryzjera,wole malej cos kupic.Ekonomia mi sie wlaczyla:no:ale jak tylko moja mamuska przyjedzie to lece do fryzjera:tak:
 
Dee bardzo współczuję, ale spokojnie kochana dacie radę! Trzymajcie się dzielnie i tak jak Munie pisze od razu szukajcie czegos nowego - bedzie dobrze, trzymam kciuki
 
reklama
Witam kochane:-)

Wczoraj weszłam na wage i jupiii już 11kg mniej:tak:a prztyłam właściwie przez całą ciaże 9kg,także nie ma źle jeszcze musze tylko zakupic jakiś solidny pas bo brzuszek jednak jest spory.


Dee-o kurcze to niezbyt dobre wieści,mam nadzieje że m szybko znajdzie coś nowego-napewno!!!dacie rade!!!tylko co się stało że tak z dnia na dzień niespodziewanie?


Tak ładnie słoneczko za oknem świeci a my kiśimy się w domku oszaleć można.Wiktorek ładnie śpi w kołysce a Nicol szogun mały biega i rozrabia .Ja czekam na położną bo ma się około 12 zjawić.

Kiepsko się coś czuje jakieś chyba przeziębienie mnie łapie,troszke katar czasem leci i gardło boli zapewne od małej załapałam ,m też wczoraj coś mówił że go coś łamie tyle że on wypił sobie gripeks a ja niebardzo coś moge wziąść.Wziełam tylko kapsułki *spam* i płukałam gardło .

Właśnie zadzwoniła położna i spytała czy koniecznie musi do nas przyjść,udana odparłam że nie ma wielkiej potrzeby bo wszystko ok ale jak jej wygodnie może przyjść albo nie koniecznie także nie przyjdzie.Zarejestrowała mi Nicol na jutro wole iść do lekarki upewnić się czy mała tylko podziębiona no i czy może iśc do przedszkola.Mam nadzieje że moja mama będzie mieć jutro wolne cobym mogła ją zabrać z sobą i zostawić z Wiktorkiem w aucie a ja sobie spokojnie podejde do lekarki-niechciałbym ażeby Wiktorek nie siedział ze mną w poczekalnmi pełnej chorych dzieci.Mam nadzieje że się uda jak mama będzie w pracy to niestety Wiktorka będe musiała wziasć.M ze mną nie skoczy bo od dziś ma nowego pracownika także w najbliższym czasie nie może go zostawiać samego na warsztacie.


Biedne szkraby sporo naszych bb smyków boryka się z kolką,my też mamy w razie czego delicol i sabsimplex z Czech -dostałam już jakiś czas temu od kuzynki także jak by coś to mam.Narazie odpukac nie jest źle jednak uwazam na to co jem i jadam bardziej dietetycznie-wszystko gotowane bądź pieczone w rękawie.

Zaraz zamówie obiadek bo nic dziś nie gotuje stwierdziłąm że jak przyjdzie położna to niebedzie jak gotować wiec musze zamówić.Nic zmykam miłego dzionka kochane!Zerkne potem.
 
Do góry