reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutówki na zakupach

W końcu przyszedł czas i na moje zakupy. Zaszalałam normalnie :-D.
Kupiłam pieluszki tetrowe i flanelowe, butelki, chusteczki nawilżane, myjkę, patyczki do uszu itp od tego sprzedawcy, którego polecałyście. Oprócz tego zamówiłam pościel - jutro będzie do odbioru. No i odwiedziłam Rossmana, mam już pieluszki i podstawowe kosmetyki. Kupiliśmy też fotelik do samochodu i wkładkę do wanny. Na początek brakuje mi jeszcze czapeczka i grubszy kocyk no i to co wyjdzie w praniu. No ale już jestem spokojniejsza. Tym bardziej, że większość z listy wyprawkowej mogłam odhaczyć.
 
reklama
ani to faktycznie musisz już być spokojniejsz bo ja na święta dostałam takiego stresa, że nic nie mam i kupowałam jak najszybciej żeby się uspokoić:). Nie wiem czy wytrzymałabym tyle z zakupami :)
to super, że już masz większość za sobą:)
 
aaaaaaaaaaaaaaaa :szok: :tak:zamówiliśmy w końcu wózek :tak: !!!!!! Jestem mega szczęśliwa :-)

I moje nocne szperanie w telefonie się opłaciło - od 4 nie śpię...
Bluza 56 + gratis (2083400420) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Bluza dwustronna 62 + gratis (2083400498) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Ten sam sprzedawca, odbiór w Łorsoł więc jak za 2 bluzy cieplutkie 18,50 zł to raczej niedrogo ;-)
 
no ja też się powstrzymac nie mogę i stale coś licytuję bo naprawdę można fajne rzeczy za kilka złotych kupić i wcale nie zniszczone:).

dzisiaj odebrałam przesyłkę w której miałam 2 pajace, 2 bodziaki i sukienka dzinsowa - łącznie z przesyłką 25 zł więc średnio po 5 zł za rzecz:)
 
Dee_ - przesłodkie te bluzy:-) szkoda że ja nie umiem kupować na allegro...i nie ma mnie kto nauczyć...jakaś beznadziejna jestem
 
reklama
cyśka ale to nic trudnego, zarejestruj się, poczytaj reguły a ciuszków po prostu szukasz w odpowiednich tematykach, ja wszystko prawie kupuje przez allegro.
Jak wykańczaliśmy dom to większość kupiłam na allegro bo wychodziło taniej, łożko ze Szczecina jechało i takie tam:)):):) Ciuchy kupuję, buty, młodej wszystko na allegro i sobie też.
 
Do góry