reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutówki na zakupach

ArliJ - zarejestrowana jestem ale nie wiem jak kupować jeśli chodzi o to że płaci się przez allegro.Kupowałam już na allegro wyposażenie do łóżeczka ale to płaciłam kurierowi przy odbiorze, ale z taką opcją to drożej wychodzi niestety.A nie mam pojęcia jak to jest jeżeli przelewa się odrazu kaskę na konto bo wtedy taniej jest bo nie płaci się za kuriera:(
 
reklama
Cyśka jak płacisz z Allegro to zostajesz przekierowana na stronkę swojego banku (jeśli masz dostęp przez internet) i robisz po prostu przelew przez neta, wszystkie dane sprzedającego masz automatycznie wpisane! A jeśli chcesz płacić zwykłym przelewem (nie przez "Płacę z Allegro") to dane sprzedawcy otrzymasz mailem! To naprawdę nic skomplikowanego!
 
Ostatnia edycja:
osobiście wolę płacić przez net, zamiast kurierowi do łapy. Jakoś tak zręczniej, a przelewy nie są takie skomplikowane trzeba sie tylko przełamać.

Tak z innej beczki, nie śledziłam na bierząco tego wątku więc może temat już był... kupowała już któraś z Was pas poporodowy? mnóstwo tego na allegro i zupełnie nie wiem na co zwrócić uwagę. Wiem że mozna tez kupic w aptece, ale nie wiem co lepsze? Orientowała się któraś z Was w tej kwestii??
 
mi wiele znajomych mowilo, ze bardzo pomaga :-) ja zamierzam kupic jak tylko urodze :-)
z tego co wiem to po cc nie mozna od razu nosic
 
Jak nie zapomnę, to w poniedziałek się ginki o to spytam :tak: i coś mi mówiła o plastrach na bliznę, ale mam jej przypomnieć bo miała sprawdzić nazwę.
 
no właśnie ja bym chciała ten pas kupić ale nie wiem jaki. Bo są takie ala gorsety zapinane na haftki, są takie całe wkładane przez nogi ( chyba jakiejś Pani Teresy) jedne polecają drugie odradzają:eek: no i bądź tu mądry człowieku. Wybór jest duży od 19 zł do kilkudziecięciu i nie umiem sie zdecydować
 
o tym samym myślę. Chciałabym w sumie nawet taki pas "na wyjścia" bądź przyjścia gości chociażby, żeby lepiej się czuć. Opinie chętnie poczytam, ale zdecyduję się dopiero po powrocie do domu ze szpitala, bo chcę najpierw zaobserwować jak moje ciało będzie do siebie wracało.
Znajome jedynie polecają mi oliwkę, oliwkę, oliwkę, bo brzuszek jest strasznie suchy "po". A że korzystam z niej całą ciąże to niewiele się zmieni ;-)
 
Dee_ - wiesz że ja wcale nie miałam jakiejś suchej skóry "po".
Dziewczyny też chciałam taki pas sobie zakupić, ale jak w ciąży jeszcze chodziłam to czytałam że dziewczyny się skarżyły niektóre, że jak się ściskały takim pasem to było im niedobrze.Chyba któraś nawet u nas na forum tak pisała.
 
reklama
Każda przechodzi to inaczej dlatego chcę zaobserwować co u mnie się będzie działo :-)
Ogólnie słyszałam o takich pasach więcej złego np: to, że przez pas rozleniwiają się mięśnie brzucha i ciężej wrócić do siebie. Z lepszej strony skóra lepiej się "wchłania". Sama nie wiem :-)
 
Do góry