reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutówki na zakupach

Muszę się pochwalić. Byliśmy dzisiaj w Mothercare, po bodziaki i zobaczyłam przecenioną spacerówkę Maclaren XLR o taką
Maclaren Techno XLR - Maclaren Techno XLR Coffee/Powder Pink /new Maclaren.pl
i zapłaciliśmy 700 zł:-):-):-)
Miałam już taki wózek dla Ani ( uwielbiałam ją) niestety ukradziono mi ją z korytarza
Wow, to sama spacerówka McLaren bez przeceny kosztuje tyyyyyle kasy :szok:??? To się nie dziwię, że Wy już zrobiliście zakup tak na przyszłość.
 
reklama
No niestety ceny chore:wściekła/y:Ten model można używać w sumie od urodzenia i jakby ktoś się uparł nie trzeba innego wózka.
Jeden plus używaną można sprzedać w całkiem dobrej cenie patrzyłam na allegro i używki sprzedają się po 600-800 zł o ile znowu nam jej nie ukradną:crazy:
 
No to ja daję znać co kupiłam dziś w mothercare
A co do ubranek to nie ma, aż tak niskich cen jak były latem ale i tak coś się znajdzie.
Sukieneczki (3-6,6-9) ok 40 zł/szt
bodziaki z długim (3-6, 6-9) 3 szt 24 zł
pajacyk welurowy z haftowanym misiem 3-6, 35 zł
majty na 3-6 z falbankami na pupie (przesłodkie!) 2 szt- 10 zł
majteczki różowe z falbankami, szeleszczące do basenu- 9 zł
kostiumik kapielowy 6-9 - 10 zł
takie kompleciki (body+rampers+śliniaczek) 6-9- 35zł
bluzeczki dla dziewczynek z różnymi motywami- 15-20 zł/szt
 
Witam :)
Mam pytanie, od dzisiaj w biedronce są takie rajstopki (kiepskie zdj)
rajstopki.jpg

No i tak się zastanawiam bo są od rozmiaru 68 chciałabym kupić, ale czy na maluszka nie będą za duże, no bo na lato to rajstopki chyba nie są potrzebne :-) Sama nie wiem:-(
 
Któraś z Was pisała o korzystnej cenie pampersów na allegro
Pampers New Baby 248sztuk (2076170444) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
według tej aukcji przy odbiorze osobistym w Warszawie kwotowo wychodzi 52gr za szt.
z przesyłką 60gr za szt.

Ja znalazłam opcję dość fajną na Pieluszki.PL Strona główna
Cena z darmową dostawą (warunek min. kwota zamówienia 200zł, ale przecież można zrobić zapasy jeśli ktoś lubi huggiesy)
HUGGIES Newborn 2 Pieluchy 3-6 kg 90 szt. Karton 2 szt.
Cena za szt wychodzi 44 gr.
Do szpitala bierzemy akurat huggiesy na próbę :-) jeśli małej będą odpowiadały chyba będziemy robić sobie dostawy do domu :-)
Taniej póki co nie znalazłam ani na allegro ani w sklepach.
 
Ja myślę, że wielkich zapasów pieluszek nie ma co robić, bo może się okazać, że dzieciątko będzie na coś uczulone i wtedy będzie ZONK;-)
Jest stronka PromoBaby.pl tutaj są aktualne promocje sklepowe i czasem faktycznie się opłaca, tylko trzeba pamiętać, by na nią zaglądać, a ja z pamięcią w ciąży mam problemy :-p
 
My na początku używaliśmy Pampersy a teraz kupiliśmy Dada z biedronki dduuuuuużżżżżoooo tańsze i sprawdzają się rewelacyjnie.Także naprawdę polecam
 
Dlatego my będziemy testować przez zrobieniem zapasów :-D promobaby znam, ale jakoś mało na niej widzę okazji-okazji.
O Dada słyszałam dużo pozytywnych opinii. Mamy zamiar również je przetestować, bo kosztowo wypadają chyba najlepiej co? Ile kosztują za ile sztuk? :-)
 
reklama
Do góry