reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutówki na zakupach

Jednak uszycie ochraniacza na własną rękę wychodzi o wiele drożej niż się spodziewałam. Będę musiała kupić jakiś ... wrrr :wściekła/y: wcale mi nie na rękę wydawanie kolejnej kasy ...
 
reklama
przez pas rozleniwiają się mięśnie brzucha i ciężej wrócić do siebie. Z lepszej strony skóra lepiej się "wchłania". Sama nie wiem :-)

Z doświadczenia wiem że wyćwiczenie mięsni to nie problem, nawet jak sa rozleniwione, ale co z tego że mięśnie sa wyćwiczone jak skóra wisi. Tak więc dla mnie wchłanianie skóry ważniejsze. Jedno co wiem to warto kupić taki pas który nie będzie sie "rolował" pod ubraniem, ale z kolei wiem że jak jest z fiszbinami to nieprzyjemnie sie odgniatają.
 
Dziewczyny odnośnie tego pasa to mi po pierwszym porodzie (cc) wręcz kazali w szpitalu nosić ten pas ( i nie chodziło o to żebym miała płaski brzuszek tylko o ranę po cc,bo wtedy mniejsze prawdopodobieństwo rozejścia się jej czy jakoś tak). Jak wychodziłam do domu to położna mi o nim jeszcze przypomniała!
W domu już nie bardzo go nosiłam bo było mi niewygodnie, gorąco i swędziała mnie skóra!
Teraz mam zamiar spróbować dłużej go nosić, bo po drugim dziecku to już chyba nie wchłania się brzuch tak szybko!
 
Ostatnia edycja:
To koniecznie w poniedziałek porozmawiam ze swoją gin o takim pasie. Szczególnie że mam mieć cc i operację, takie 2 w 1. Czytałam o tych pasach tyle, że używa się ich i po operacjach w obrębie brzucha.
 
Blair-kochana daj koniecznie linka jak masz od tego pasa,ciekawa jestem jaki to.

Ja po pierwszej ciaży zakupiłam jakiś taki wkładany przez nogi bez rozpinania ,ale troszke ponosiłam bo mnie wkurzał bo się rolował i trzebabyło go poprawiać może teraz kupiłabm taki gorset z haftkami może byłby lepszy.Boje się tego że po drugim dziecki brzuszek tak szybko nie wróci do formy,no zobaczymy czas pokaże.

 
reklama
Blair-kochana dzięki za linki-ja mam właśnie ten pierwszy,też dałam 3lata temu jakieś 50 pare zł,troszke go w domku nosiłam ale potem już nie bo się rolował i zwijał co mnie wpieniało niesamowicie,pozatym potem mi już gorąco było bo jednak ciepło-rodziłam w maju.Może się skusze na tą 2-gą wersje dosyć ciekawie wygląda,ale to już jak urodze ażeby zakupić dobry rozmiar!
 
Do góry