reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutówki na zakupach

Tak od 5kg, ale przecież sporo naszych maluchów będzie dobijało 4kg przy porodzie więc te też szybko wejdą do użycia.
 
reklama
na trójeczki bardzo szybko się przechodzi, u nas to było jakoś w drugim miesiącu życia, a młody urodził się 3450. Pamiętajcie, że do 6 mies dziecko podwaja wagę urodzeniową :tak:
 
Dee_ my za pieluszki Dada z Biedronki rozm2 zapłaciliśmy niecałe 29zł za 78szt. To wychodzi jakieś 0,37gr/szt. I naprawdę nam się sprawdzają a mały kupki robi naprawdę czesto:-)
 
Adaś przeszedł na 3 już po niecałym miesiącu :-) Ja Huggiesów czy Pampersów będę używać tylko na noc, na dzień wystarczą Dady, podobno niezłe są też Gaga ( z tesco) ale tych wcześniej nie próbowałam.
 
O widzę, że mowa o pieluszkach.
Mi pieluszki DADA jakoś nie pasują, są sztywne i mają dziwny zapach - jak dla mnie śmierdzą. Najlepsze jak dla mnie jak na razie są te z rossmana Babydream. Ja używam roz. 1 i 2. Huggies newborn uczulają małego i ma od nich odparzenia. Teraz czas na Happy właśnie przyszły. Kupiłam za 55zł z przesyłką 100szt. Pampers Premium Care 2 + Bella Happy 1 (2085143898) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Dziewczyny co myślicie na temat śpiworka ocieplanego do wózka, zastanawiam się czy nie kupić. Mały szybko mi marznie...
 
mama my mamy taki śpiworek :). Wydawało się nam że warto kupić, mamy go w zestawie od wózka od razu. Na razie jak nie masz, to pewnie dodatkowy kocyk potrzebny.
 
mama2006 ja mam taki ciepły śpiworek, kupiłam taki z możliwością przedłużenia żeby mały miał w przyszłym roku na sanki.
A wiecie że Dady są produkowane dla Biedronki przez Procter & Gamble czyli tę samą firmę która produkuje Pampersy.
 
tak jak parówki z TIPa z REALA robi Sokołów.. heh często tak jest, że znany producent produkuje coś (nie zawsze gorszej jakości) na zamówienia dla sieciówek :)
 
mama - masz rację że te pieluszki Dada trochę dziwnie pachną.Ale jak dla mnie za tą cenę są super i małego na szczęście nie uczulają:)
 
reklama
Jesli chdzi pampersiki to Blania nosila pampersa bo od huggies miala uczulenie:tak:kropeczki czerwone :baffled:
Chusteczek na poczatku uzywalalam pampers sensitive ale uczulaly wiec przeszlam na wode z mydlem i vaseline bezzapachowa:tak:do 3 pierwszych tygodni ;-)
Pozniej z czasem uzywalam tylko pampersow z pampersa albo z tesco :tak:bo sa dosc fajne :-)
Tym razem mam chusteczki huggies bezzapachowe 4 opak :tak: zakupione a pampersy na start huggies bo maja wyciecia na pepuszek :-)ale kupie tez pampersa :tak:
wczoraj dostalam juz tez fride do noska :tak: do czyszczenia i kupilam j&j lawendwoy plyn do kapieli :tak: i to byly moje ostatnie zakupy jesli chodzi o kosmetyki caly kuferek czeka gotowy :-)
 
Do góry