reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutówki na zakupach

reklama
karola fajny ten sprzęt :-) zwłaszcza że sam się buja i nie trzeba go kiwac co chwilę jak zwykłe leżaczki-bujaczki. W ogóle z tego bright stars dużo ładnych rzeczy na all jest, aż oczopląsu można dostać :-) Jakbym miała szansę kupić w okazyjnej cenie to bym się nie zastanawiała ;)
 
Karola moja koleżanka ma bardzo podobną. synek jej szybko w tym zasypia i się uspokaja. często go w tym sadza i zazwyczaj nie włączają huśtania, tylko sobie siedzi i obserwuje kolorowe misie przyczepione u góry. gdybym miała okazję odkupić, to bym się też nie zastanawiała, bo na nową to nie wiem, czy sobie pozwolę.

aaa... i przypomniałam sobie jeszcze. moja ciocia kiedyś też taką dostała, ale zepsutą, nie huśtała i nie grała, ale jak pamiętam, to kuzynek często tam lądował przed snem :-)
 
Ostatnia edycja:
poroniona84 no ja właśnie normalnie to bym jeszcze się nie oglądała za leżaczkiem-huśtawką ale jak zobaczyłam funkcję tego leżaczka że ma 6 prędkości bujania i podobno wcale nie jest głośny mechanizm, ma możliwość ustawienia czasu (15,30,45 minut), ma
6 melodii i odgłosów natury z regulacją głośności i automatycznym wyłącznikiem... i podobno łatwo go złożyć i nie zajmuje dużo miejsca i okazja jest za 90 zł to... normalnie nie mogę się powstrzymać :)))))) tak już siedzę od 2h i patrze na zdjęcia :p chyba się zdecyduję :)

ewasulka nie ma za co :) jakby co to pytaj bo ja mam jeszcze podobną wyprawkę w excelu z dłuuugimi komentarzami od mojej koleżanki która ją sprawdziła, dopiero co ma dwójkę dzieci jedno po drugim więc na bieżąco :)
 
reklama
Hej dziewczyny, witam sie w piekny niedzielny poranek:-) miałam sie pochwalic dzis łózeczkiem, ale sie nie pochwale bo mnie przelicytowali:-( ale i tak wam pokaze jakie miało byc LEKSVIK Kinderbett - IKEA , musze poszukac innych aukcji i próbowac dalej. Milej niedzieli
 
Do góry