reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutówki na zakupach

reklama
wszystkie patrzymy na wózki ale pamiętajcie o fotelikach - sprawdźcie jak wypadają w testach bo niestety maluszek w takim foteliku spędzi około 9 miesięcy. Czasem nie warto jest kupować takiego wózka 3w1 bo chodzi tu o bezpieczeństwo naszego malucha.

Ja na szczęście mam już huśtawkę, leżaczek i matkę - wszystko w spadku po Wiktorze. Jedynym moim dotychczasowym zakupem jest koszyk bo potrzebowałam czegoś z czym łatwo będę poruszać się po domu a cena tez trafiła mi się okazyjna bo w sklepie nówka sztuka była przeceniona o ponad 50%. A wygląda to tak:

K O S Z M O J Z E S Z A Mothercare ! ! ! (1771003454) - Aukcje internetowe Allegro
 
super ten koszyczek :) ja właśnie nie chcę kupować fotelika samochodowego w zestawie z wózkiem, tylko oddzielnie innej firmy. Nie zamierzam go montować do wózka, myślę, że na tę porę roku w której przyjdą na świat nasze maluszki lepiej wozić dziecko w zabudowanym wózku, niż w foteliku
 
Weronika ja wczoraj własnie widziałam na ogłoszeniach cos podobnego jednyny minus ze to bez stelarza czy kółek jest wiec tylko takie do postawienia na łóżku czy cos w tym stylu
Wiklinowa gondola/wiklinowy kosz/wiklina - Ogłoszenia

mi np odpada problem przenoszenia w domu bo łóżeczko jakie mamy jest z kólkami wiec podnoszę i przemieszczam malucha gdzie chce :)) powiem ze to super sprawa pamiętam jak z synkiem wędrowałam po mieszkaniu
 
fajnie jest jak sie ma cos juz po starszym dziecku. ja wszystko bede musiala kupowac sama bo to jest moje pierwsze dziecko i nie mam po kim w spadku czegokolwiek dostac.kolezanki trzymaja rzeczy po dzieciach z mysla o nastepnych wiec sie nie podziela.
 
Ja też wszystko będę musiała sobie kupić od początku bo to też jest moja pierwsza dzidzia:)
Ale za to moje siostry mają jedna chłopca 5l a druga dziewczynkę 3l to napewno coś mi się od nich dostanie. A i jeszcze od przyjaciółki bo ma córcie 5l i powiedziała że jak bede miała córeczkę to da mi mnóstwo ubranek dla dziewczynki. A uwierzcie mi ubranka ma przepiękne bo większość od ciotki z niemiec a ciocia ma sporo kasy i na ubranka nie żałowała :)
No ale wiadomo że są rzeczy które i tak musimy kupić same. Ale dla mnie to już sama przyjemność :):):)
 
reklama
Do góry