reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutówki na zakupach

reklama
śliczna ta huśtawka. Właśnie nie wiem co lepsze taka huśtaweczka czy np bujak Lezaczek Fisher Price Cudwona Planeta 3w1 T4145 (1760243331) - Aukcje internetowe Allegro

my wczoraj byliśmy w Ikei
Jakie cuda są dla dzieciaków!! mąż mnie ograniczał bo był fortunę wydała

Kupiłam taki ręczniczek z kapturkiem po kąpieli


przewijaczek z prześcieradełkami na zmianę ( taki turystyczny do mamy, w domu planuję mieć sztywny na łóżeczko)




lampkę na łóżeczko, fajna bo daje takie przytłumione rozproszone światło
 
Vanilla- mamy identyczny ręcznik, tylko co mnie w nim wkurza to to, że tak gdzie jest miejsce na główkę nie ma materiału ręcznikowego tylko jakiś inny którym nie można dobrze wytrzeć głowy dziecku:/
a lampkę mam z tej serii takiego zielonego robaka:)
i ten bujak też mamy:-) wibracji Mały nie polubił, służył nam jako zwykły leżaczek.
 
Vanilla ja wolę to huśtawkę-leżaczek ze względu na je funkcje, jest automatyczna - nie chodzi o wibracje tylko bujanie jest automatyczne, ma melodyjki i odgłosy natury i włączniki czasowe :)
Ja właśnie dlatego pojadę do ikei jak już będę znała płeć i będę mogła kupić to co chce :p Ja już bym najchętniej wszystko kupiła :p
 
witam nam sie udało dostac kilka rzeczy dla maluszka
LITTLE TIKES STOJAK MATA GIMNASTYCZNA DLA MALUCHOW (1749174948) - Aukcje internetowe Allegro
oraz
Elektryczna Huśtawka FISHER PRICE + MATA gratis!! (1761066431) - Aukcje internetowe Allegro

wiec atrakcje baczek będzie miał

kupilismy wózek ale okazało się że w testowaniu przez naszych znajomych przez 2 tyg nie sprawdza sie w naszych okolicach i po wertepach i np ma za małe koła brak porządnych resorów a tu sup znajomi mówią mamy po synku wózek z tych starszych modeli
coś w tym stylu bo nei wiem jakiej to firmy
WÓZEK KAMIL , POMPY , KAREX +5 GRATISÓW , Nowość (1722399586) - Aukcje internetowe Allegro

duże koła porządne resory wyjmowany wkład dla niemowlaka wiec ten zakupiony odsprzedac próbuje i teraz zostały ubranka tylko kupować

wiec jak mogę wam doradzac przy wózkach bo widze im najwięcej uwagi tu się daje :p
3 razy upewnijcie się czy bedzie dobry na wasze okolice
jedna z dziewczyn pisała ze zanim chodniki u niej zrobili musiała pchać przez błoto wiec dobre koła to podstawa
resory niestety wedle mnie tez ważne bo nieraz sie chce pobijać maluszka gdy płacze lub zasypia przydaja sie
marka i czy uzywany czy nowy nie wiem czy tak bardzo wazne najważniejsze by sprawdzał sie w każdej sytuacji
 
Beti wóżek jak dla mnie fajny tylko minus tego typu wózków ze żeby założyć tylko fotelik samochodowy musisz zostawić w aucie lub domu cała resztę tzn gondolkę wiec ja sobie odpuściłam tego typu wózku i fotelik spokojnie mogę nałozyc na wersje głęboką bez zdejmowania wszystkiego bo np jest fajnie jedziesz na zakupy i wkłądasz tylko stelaż a potem nakłądasz fotelik w którym i tak musisz przewieśc bobasa ale minus jaki jest jest maluszek tez za długooo nie powinien siedziec właśnie w takeij pozycji jaka jest w foteliku miałam ostatnio wykład rechabilitantki jak widziała własnie tak nałozony fotelik na stelarz hehehheheehh

choc z 2 strony wiadomo każda z nas kupi wózek taki jaki jej sie spodoba wyda funkcjonalny dla jej potrzeb i potrzeb maluszka i w zależoności od tego ile może na to przeznaczyc pieniędzy
 
betibeti - bardzo fajny ten wózeczek, mi się podoba. Tylko ciekawe jak się go prowadzi ;) Fajne ma wyposażenie i jest wszystko co potrzebne do wózka. Ja do swojego będę musiała dokupić - folię przeciwdeszczową i moskiterę chyba. No ale jeszcze zobaczymy
 
reklama
widze ze jestescie niezle obcykane w tych wozkach. ja nie mam zielonego pojecia jaki wozek wybrac. napewno wielofunkcyjny, lekki i 4-kolowy- tyle tylko wiem.mysle ze najpierw bedziemy chodzic po sklepach- jak juz poogladamy i wybierzemy jakis typ to zamowie w necie, bo chyba wyjdzie to taniej.ale chetnie zdam sie tez na wasze opinie.wozkiem chyba zajme sie w 8 miesiacu ciazy.
 
Do góry