reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutówki na zakupach

reklama
Widzę że debata wózkowa:) ja mam chyba wózeczek upatrzony. Nie chcę drogiego, ten co znalazłam wydaje się dla nas idealny i opinie też o dziwo super szczególnie jak na wózek za 900 zł
Freestyle Eco z fotelikiem Nowe Kolory + Gratisy (1763075716) - Aukcje internetowe Allegro

Vanilia
ja w spacerówce widzę jedną dużą jak dla mnie wadę - te górne zaczepy na pasy. Przecież dzieci nie siedzą w wózku zawsze super prosto, np. kiedy śpią lubią główkę pochylić w bok i przytulić się troszkę do wózka, a tutaj masz dwa twarde elementy które w głowę będą uciskać.
 
Dziś przyszła komoda :-) rozpakujemy ją dopiero jak Eryk wróci z pracy, bo kartony są bardzo ciężkie.

Mieliśmy niezłą przygodę z łóżeczkiem, bo przyszło całe i piękne, ale na białej części był mały odprysk. Więc napisałam do sprzedawcy (grzecznie), że czuję się poszkodowana, bo łóżeczko jest uszczerbione. Odpisał, że do mnie zadzwoni. Jeszcze tego samego dnia zadzwonił i powiedział, że nie ma co się denerwować, że wszystko się da załatwić i w dniu następnym wyśle mi kurierem nowy boczek z misiem. Na to ja zdziwiona pytam, czy mam odsyłać mu mój boczek. Stwierdził, że mam zachować sobie go na pamiątke, może kiedyś się przydać, a przecież mój spokój jest najważniejszy.

I przed chwilą kurier przywiózł mi boczek z misiem, piękny nie uszczerbiony i ładnie otulony.

Polecam lolek_sklep z Krakowa. Wspaniałe podejście do klienta :)
Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
w późniejszym czasie zastanowimy się nad kupnem u niego pościeli i poszewek, bo ma bardzo ładne :-)
 
Dee - fajne mebelki będzie miał Wasz maluszek ;)

Vanilia - ogólnie wózeczek bardzo ładny, ale ta spacerówka mi też się nie podoba - ze względu tych pasów. Bez sensu je zrobili - powinny wchodzić z siedzenia, a nie być na nim zamontowane.

Ja dzisiaj kupiłam parę ubranek dla maleństwa ;)
 
Macie dziewczyny rację że te pasy mogą być niewygodne. Sama na to nie wpadłam. Zobaczę bo może ma inne modele że są jakoś inaczej montowane. Dzięki:-)
 
hej dziewczyny:) Ja to już chętnie zaczęłabym zakupy dla maluszka, ale mój mężu mówi, że jest za wcześnie, że nie ma co się spieszyć... ale już się powoli rozglądam za różnymi rzeczami.
Ale za to mamy już łóżeczko ( 2 lata temu odnowiliśmy łóżeczko mojego męża i służyło jego bratanicy, a teraz idzie do nas :) ). Muszę jedynie kupić materac, choć z nim mam mały problem, bo łóżeczko ma nietypowe wymiary (114x52cm). Myślałam o materacyku tym 3-warstwowym (kokos-pianka-gryka). Co myślicie o takim materacyku?
Fajnym zbiegiem okoliczności, o tym, że jestem w ciąży dowiedziałam się, gdy moja siostra miała rodzić za miesiąc :) Więc ogólnie dużo rzeczy dla maluszka będę miała od niej. Poza tym widzę teraz co warto kupować, czego nie i jak szybko maluch wyrasta z ubranek :)
Np. wiem, że nie warto kupować takiego rożka usztywnianego, bo praktycznie z niego nie korzysta.

Rozglądam się też za wózkiem i chyba zdecyduję się na taki wielofunkcyjny z miękką gondolą. No i na pewno kupimy używany, bo zawsze to jest taniej, a wiadomo dzidzia tego nie niszczy:)

W co się jeszcze warto zaopatrzyć? :)
 
emzetka to co dziecko ma na plaskim spac? a jak mu sie uleje to sie udlawi...jakos strach mnie oblecial. Materac tez bym chciala piankowy, ta gryka jakos do mnie nie przemawia...
A co do wozka, to dla mnie tylko Joolz Day i zaden inny wiec na tematy innych sie nie wypowiadam :)

Jakbym juz nie miala bugaboo to tez bym w to poszla, boski jest , zazdroszczę.

A dziecko jak najbardziej na plaskim powinno spac, zadnych poduch, ew mozna materac uniesc lekko z jednej strony.
 
reklama
ewasulka - hej :) jakieś 10 stron wcześniej masz wypisaną całą wyprawkę dla dzidziusia, może Ci się przyda :) mama2006 ją z tego co pamiętam ostatnio w swoim poście zamieszczała z komentarzami :) sprawdziłam akurat trafiłam z tymi 10 stronami - na stronie 25 :) z tego co ja ją czytałam to chyba nie widziałam na niej tylko niani elektornicznej/monitora oddechu o którego pytałam później :)
 
Do góry