reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutówki na zakupach

reklama
betibeti - ale śliczna ta huśtawka....ja byłam już prawie zdecydowana na fisher pircie leżaczek bujaczek (3w1) ale teraz to się zaczynam zastanawiać....cenowo ta huśtawka niewiele droższa od leżaczka...pogadam z m. może i jemu się spodoba i kupimy, albo może teściowie fundną:) bo coś ostatnio wspominali, że jak wózek już mamy to może co innnego kupią:)
 
betibeti mam tą samą huśtawkę, dziś właśnie mój Oliwier pierwszy raz w niej leżał przez parę minut :)
na pierwszy rzut oka bardzo mu przypadła do gustu :) wpatrywał się uparcie w te dwa wiszące miśki :)
plusem dużym jej jest że podczas automatycznego bujania cicho chodzi, moja koleżanka miała jakiejś innej firmy i wydawała tak głośny dźwięk przy bujaniu automatycznym że nie dało się wytrzymać... także ja ją polecam :)
 
karola dzięki:-)mam nadzieję, że będzie i u nas ok...mąż ją przerobi na zasilacz na pewno bo tam sporo baterii wchodzi.
 
Mama Niki mam prośbę. Proszę, przypomnij mi jaki masz nawilżacz. Ten co kupiliśmy... :zawstydzona/y: zepsułam przy czyszczeniu z kamienia, zalałam silniczek i po jakimś czasie od włączenia zaczął śmierdzieć i przestał działać, spalił się.

A i dziewczyny, które macie nawilżacze, napiszcie co macie :) bo przestałam sobie notować :zawstydzona/y: jak mieliśmy w domu działający. My musimy mieć nawilżacz, mamy bardzo sucho w pokoju, zmoczone prześcieradło na kaloryfer nic nie pomagało - ten sposób sprawdzaliśmy poprzez 2 ostatnie zimy. U nas nawilżacz zdał egzamin :tak:
 
reklama
Do góry