reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutówki na zakupach

macie elektroniczną nianię? Jak korzystacie to jakie polecacie?
Postanowiliśmy kupić bo jednak przy Nadii było ciszej w domu a teraz to jak Lena śpi na górze a na dole Nadia szaleje a my z nią to nie zawsze usłyszę płacz, nie wspomnę o pobycie w ogrodzie to już w ogóle.
 
reklama
macie elektroniczną nianię? Jak korzystacie to jakie polecacie?
Postanowiliśmy kupić bo jednak przy Nadii było ciszej w domu a teraz to jak Lena śpi na górze a na dole Nadia szaleje a my z nią to nie zawsze usłyszę płacz, nie wspomnę o pobycie w ogrodzie to już w ogóle.

Ja mam niestety dośc stara i tyle co mogę powiedzieć ,ze jeśli mieszkasz na osiedlu to patrz zeby miała więcej kanałów niz dwa, bo ja na obu swoich mam cudze dzieci , no i nie korzystam bo to bez sensu podsłuchiwać co się u innych dzieje. Myślę ze w nowych powinno być więcej częstotliwości niz A i B, ale warto sprawdzić .
 
ja w zeszłym tygodniu kupiłam karuzelę Tiny Love klasyczną i robi furorę po karmieniu :) córcia cały czas się śmieje do niej :D

za to nie jestem zadowolona z połspiochów... kupiłam kilka sztuk i chyba nigdy ich nie założymy, bo dziecko mi rośnie na długość a brzuszek ma szczupły na tyle że jej się one nie trzymają, choć na długość są ok
 
Munie - ja mam dokładnie ten sam problem z półśpiochami.W pasie za szerokie i się zsuwają a mamy chyba z 5-6szt.Ale właśnie pomyślałam że można by jakąś taką szerszą gumeczkę wciągnąć w pasek i chyba było by oki jak myślisz??? szkoda by było ich nie wykorzystać.Ja chyba tak spróbuje.
 
mi doszedł leżaczek. Położyłam małą, włączyłam wibracje a ta zasnęła:szok: byłam w szoku:-D dobry zakup

Ja za to lubię półśpiochy. Mam kilka par i nawet ubieramy. Najlepiej lubię pajace.
Kompletna porażka to kaftaniki!! tylko raz ubrałam i nigdy więcej
 
reklama
Fajne te wasze karuzelki, no i Ani supe ze sciaga sie zabawki, chocby do prania sie przyda.My tez jednak karuzelke musimy kupic, po siostrze mielismy naprawde fajna ale zepsul sie mechanizm, sprezyna poszla:-(
Ale to juz Babcia sie zaoferowala.
Wlasnie zamowilam lozeczko dla Tynki ŁÓŻECZKO TURYSTYCZNE KOJEC od KIDSPLAY (2124248727) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. bardzo chcialam zeby mialo daszek chroniacy przed sloneczkiem choc troszke.
Narazie z pieniazkow z PZU,ale to bedzie dziadka prezencik dla malej :-)
Echh dzieki bogu za moich rodzicow dzieki ktorym mam osczednosci na maksa:-D
 
Do góry