reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

dzięki dziewczyny już chyba jest ok mam nadzieje że to takie jednorazowebyło w czw idę po zwolnienie to zapytamdo tego wszystkiego laptopa zalałam herbata :( i coś czuje że będzie drugim lapem który wykończyłam w ten sposób :( narazie się suszy ale czarno to widzę weszłam na tel na forum ale nie na moje nerwy to na tym wieszajacym się gracie ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
89Katia ja nie wiem czy ja będę miała USG genetyczne szczerze mówiąc nie wiem nawet na czym to polega, czy to lekarz mi ma zaproponować czy jeżeli chodzę prywatnie do lekarza to te badanie jest dodatkowo płatne? Martwię się bo każda z Was już mówi o tym a jesteśmy prawie zbliżone tygodniami do siebie więc dlaczego moja lekarz nic o tym nie wspomniała? Może Ona nie jest tak dobra jak mi się wydaje co jeżeli tak samo "olewająco" podchodzi do mojej ciąży i do tego że wcześniej urodziłam w 25 tygodniu ? skoro nawet o tym badaniu mi nie wspomniała no i że jak byłam ostatnio u niej to powiedziałam że miałam nadżerkę a ona zapytała czy w ciągu pół roku miałam robioną cytologię i jeżeli nie to zrobi na następnym badaniu? i czy normalnie jak pójdę do niej 24 sierpnia to będę prawie w 16 tyg to może mi zrobić cytologię?

PRZEPRASZAM dziewczyny ale mam teraz takie obawy i zastanawiam się czy nie zmienić lekarza bo się martwię - ja wiem że najlepiej to bym chciała chodzić co tydzień i sprawdzać czy jest okej a tak po za tym czy szew na szyjce można założyć w każdym miesiącu ciąży?
 
sylwia, takie usg prenatalne jest obowiązkowe po 35 rz albo jak ma się w rodzinie choroby genetyczne, gin nie musi ci tego zaproponować, bo jest to płatne, ja będę placic 180 zl, mój gin zapytal się mnie czy zalatwilam sobie już badanie genetyczne, ja sama znalazłam placowke i podzwoniłam umowilam się na wizyte, tam sprawdza czy już widać kosc nosowa, zmierza kosc udowa i przezierność karkowa, żeby wykluczyć zespol downa, potm ok 22 tc jest kolejne badanie prenatalne i sprawdzają czy serduszko jest ok, możesz isc, ale nie musisz, ja w obu ciążach bylam i ide, tylko dla siebie to robie, żeby nie myhslec o *******ach.
 
mój gin nie robi usg prenatalnego, musze udac się do specjalnej placówki i tam inny gin mi je robi.Tak jest teraz i tak było jak bylam z Matyska w ciąży, tez mój owzesny gin takiego badania nie robil, ale dlaczego nie wiem
 
ja już nie wiem, okaże się wszystko dopiero 24 sierpnia - czas się dla mnie dłuży ;/ boję się tej drugiej ciąży jak nie wiem, w pierwszej ciąży rzygałam rano jak kot i nie przypominam sobie żeby polało mnie podbrzusze, a teraz mam tylko mdłości czasami wstręt do zapachów i pobolewa mnie to podbrzusze, boję się że znowu szyjka mi się skróci i nie zdążą mi uratować ciąży - przed samym spaniem takie obawy...



U nas taka burza straszna i do tego leje że świata nie widać że aż się boooję :confused2:


Dzisiaj od znajomej dostałam 2 kalafiory i w środę na pewno zrobie te kotlety :) DZIĘKUJE za przepis :)

i tak poza tym to któraś z Was pisała o snach erotycznych - rozwinę ten temat bo ja mam to SAMO! śnią mi się takie 'brzydkie' sny że szok! I wcale jakoś nie mam ochoty na sexik i muszę powiedzieć że mój mężuś też jakoś nie naciska i nie wspomina :szok:
 
Ostatnia edycja:
sylwia mnie tez w pierwszej ciąży nie bolał brzuch a teraz tak. napisz mi skad jesteś, ja tak czekam na deszcz może mieszkasz gdzies w tych rejonach
h co ja???
 
kasoku co do chłopców to zależy od wychowania. ja w pierwszej ciąży nie chcialam córki właśnie przez zly kontakt z matką. przy drugiej juz mieszkałam od lat 2 tys km od niej i sobie poukladalam i córcia to oczko w głowie choć nie powiem ayn jest bardziej za matką.
js dziś od rana zdycham. najpierw malo nie zemdlalam potem zaczęło mnie mdlic. w ten upał prawe 40 stopni jazda po urzędach i to wracac musieliśmy bo ksiądz wziął dokumenty które mieliśmy dac w usc. szok
no i wieczorem usg genetyczne. bardzo miła lekarka przyjęli mnie wcześniej badaniw dokładne duzo zdjęć i opisów. wszystko dobrze z dzidzia. tak na 90% dziewczynka. marzyl mi sie chlopak ale z drugiej strony to razem im będzie raźniej w życiu.
 
reklama
Do góry