reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

reklama
Hej dziewczyny. Dzis po spacerze z psem mialam jednorazowe brazowe brudzenie, plamienie czy jak to tam nazwac. Teraz wydaje sie, ze jest juz okej, ale wystraszylam sie troche. Nie wiem czy to przez ten upal tak moze byc? Jak wracalam juz to normalnie czulam jak mi palce puchly z tego goraca, a pozniej to brudzenie..
Glowa mi dzis tez peka od rana i wzielam dwa paracetamole, no ale paracetamol mi sie juz zdarzalo brac kilka razy jak mnie mocno glowa bolala i nic szczegolnego sie po nim nie dzialo.
Moze nospe powinnam wziac na rozluznienie albo co?
 
Ostatnia edycja:
Ja tak jednorazowo na brazowo plamiłam trzy tygodnie temu, gin dal mi dupka dwa razy dziennie i kazal pare dni lezec i wszystko się uspokoilo.


Jezu dziewczyny umre tak cieplo
 
Betty_jurek ja miałam w 12 tyg + 1 dzień przez brzuszek już.

Jeszcze a propos płci - mi na tym właśnie ostatnim USG lekarka powiedziała że mi nic nie powie
na temat płci bo nie może po prostu. Na tym etapie wszystko może się zdarzyć ;)
Ja też marzę o dziewczynce po cichu... a mojemu bobo coś tam sterczało między nogami.
Następną wizytę mam ok 19 sierpnia i wtedy będę już w 17 tygodniu to chyba już coś konkretniejszego mi powiedzą.

Jeszcze raz wklejam foto które umieściłam na innym wątku, może nie każda widziała, a wydaje mi się
że jest mega ciekawe. Narządy w 12 tygodniu ciąży:
images
 
Ja umierałam z upału wcześniej, teraz siedzę w pracy z włączoną klimą więc jest ok ;)
Ja przeczucia co do płci nie mam chyba chociaż chyba też bardziej ucieszyłabym się z dziewczynki, a mój M to by oszalał ze szczęścia .
Mi w tym tygodniu nie chce się gotować, M nie ma , do pracy mam na 14stą i dla siebie samej nie chce mi się pichcić ;-)
Trudno, będę żyła na kanapkach i płatkach :-)
 
kaosku to straszne co napisalas o swoich rodzicach:( ale wiesz ja wlasnie uwazam, ze bardzo wazne jest to, ze zdajesz sobie sprawe z problemu, ze jestes otwarta na rozmowe ze specjalista, ze chcesz nad soba pracowac! boisz sie i to normalne ale pomysl o tym tak, ze masz szanse wychowac fajnego mezczyzne:)

katia no obowiazkowe ale na pewno jak ktos nie chce to moze odmowic

wikunia ja tez sie poczatkowo przerazilam chlopcem ale teraz to taki synus mamusi ze hej:)

truskawa dla swietego spokoju mozesz isc do gina po leteine wlasnie ale mysle, ze takie brazowe plamienie jest "ok"

bb_anna no ja pamietam to twoje zestawienie pipki i siusiaka:) ale kazda z nas chce cos juz tam uslyszec o tej plci jak najszybciej;)
 
Jejciu dziewczyny ale mam ochote na sajgonki :-p najlepsze jest to ze nigdy tego nie jadłam ale mam na nie straszna ochote :-p naogladałam sie Geslerowej i ochota mi sie zrobiła :-p


ja wyczytałam na pogodzie na wp ze dzis u nas w nocy ma padac ale jak patrze na niebo to nie zapowiada sie na deszcz :-p
 
reklama
Hej melduję się ze jestem i czytam was regularnie ale przez brak kompa nie odpisuje bo mnie szlag z tym telefonem trafia:wściekła/y: u nas mega gorąco i parno do tego moja astma się odzywa i mnie duszności łapią ci do płci ja bardzo chciałabym dziewczynkę ale postanowiłam że dowiemy się dopiero przy porodzie o ile ciekawość mnie nie zje ;-) miłych snów dziewczyny
 
Do góry