reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

Też tak myślałam ze jak jest się w ciąży to nie wolno karmić piersią. A mnie wysmiali. Bo to jest naturalne i jeśli ciąża nie jest zagrożona nie ma skurczy krwawień to się karmi piersią. A że ja jednemu lekarzowi nie wierzę to sprawdziłam i rzeczywiście można. Tylko tutaj już trzeba zadbać o dobrą dietę i odpowiednią ilość wapna i żelaza. I tak to karmię. ..
 
reklama
Katia ja czuje sie hmm jakas taka wymieta o tak bym to nazwała:-p głowa mi peka przez ta pogode bo raz pada za chwile słonko wyjdzie dosłownie na pare minut i znowu ciemno i opada , i w dodatku mdłosci mi dokuczaja jak cholerka :-p a u Ciebie jak tam ?
 
Cześć wam :* dawno mnie nie było mój K. wrócił z delegacji i ciągle coś było do załatwiania :p
Byłam u lekarza :) i na usg. Maleństwo rośnie serduszko bije ;)
1005417_10200119306977192_735899875_n.jpg

Czuję sie dobrze, zero mdłości itp. :) oby tak dalej!
 

Załączniki

  • 1005417_10200119306977192_735899875_n.jpg
    1005417_10200119306977192_735899875_n.jpg
    17,1 KB · Wyświetleń: 23
Cześć :)

Ni_kusia Trzymam kciuki za staranka ;)

Patusia188 śliczna fasolka ;)

z tego co zdąrzyłam nadrobić to widzę że rozmawiacie na temat napojów w czasie ciązy .. ja to mam tak że generalnie nic mi nie smakuje ale czały czas mnie suszy... kawa mi śmierdzii blleee ... cola jak zawsze byłam uzależniona wręcz wydaje mi sie zasłotka ..soki jedynie a przedewszystkim woda ;)

Ost tak sie zastanawaialam no tym ale wydaje mi sie żę ja nie mam za dużo wizyt ... juz byłam 2 razy u gin najpierw 2 lipca potem 8 lipca i kazał mi przyjśc 29 lipca oprócz tego do mojego rodzinnego lekarza i do dentysty .. wyjdzie na to że w lipcy bede miała 3 razy USG...
 
Monila ja też jestem wymięta :-p Mam ochotę gdzieś pójść, ale zanim sie wyszykuję, to jestem zmęczona i zmienia mi się humor. Nie mogę sie wieczoru doczekać, bo Mężuś dziś ma ostatni dzień szkolenia i w końcu będzie wracał normalnie do domu :happy2::happy2::happy2: i będę miała chociaż z kim porozmawiać.

Patusia słodkie maleństwo :happy2: ciekawa jestem ja Nasz Bąbelek wygląda :happy2: I najważniejsze czy wykształciły mu się rączki i nóżki. Ale jestem dobrej myśli.

Hai myślę, że lekarz wie co robi i jeśli ustala Ci tak wizyty, to nie ma sie czym martwić :happy2:
 
Dzien dobry:))) Jejciu dziewczyny ale wy macie tempo hehe. skonczylam prace o 13 a tu tyle nowych postow:)

Ja tez uwazam, ze za wczesnie na zamkniety watek
Co do napoi to ja pije tylko wode mineralna niegazowana, kafe pilam wczesniej ale od kiedy jestem w ciazy to jest fuj, a wczoraj kupilam sobie cole i powiem wam, ze mi troszke pomogla.

Z witambin biore Pregnance Plus omega-3 i kwas foliowy

Ciezki weekend przede mna bo tescie przylatuja do nas na prawie 3tyg i trzeba sie przygotowac. Znacie jakies przepisy na nie za trudne ciasta? Tesciowa jak przylatujemy zawsze sie naszykuje z jakimis pysznosciami i tez bym chciala sie odwdzieczyc:)
 
Ostatnia edycja:
Verti no to fajnie że nie musisz odstawiać córy od cyca ;-)
Patusia super fasolka :-)

Dzisiaj chyba naprawdę mam pechowy dzień nie dość że sama się mega źle czuję to jeszcze młodszego znowu zaczyna kaszel dusić to na dokładkę starszy właśnie temp. dostał tak więc póki ktoś z rodzinki nie wróci do domu to jestem uziemiona z nimi jedyne pocieszenie to takie że jedno i drugie wydaję by się że przysypiają to wtedy i jak w kimono uderzę oby tylko zasneli
 
reklama
Magdzik20 ale biedna jesteś ... teraz tylko przeczekać i nie zwariować ;-)

ja z witami to tylko Femibion Natal 1 biore z polecenia gin .. i powiem ze od kiedy odtawiłam sam folik to nie mam takich mdłosci ;-)
 
Do góry