reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

reklama
hej dziewczyny no mnie tez bolą plecy i brzuch i niestety w podbrzuszu odczuwam lekkie skurcze dostałam duphaston i nospe 3x1 zobaczymy ale nie jest to przyjemne uczucie te skurcze macicy
 
mnie brzuch bolał tylko na początku, teraz od dłuższego czasu jest spokój. Ja mam tylko takie kłucia od czasu do czasu jakby w okolicach szyjki.
 
tak ja wiem kiedy mniej wiecej byla owulacja, akurat obserwowoalm cykl. raczej tez sie opre o usg, tylko tak z ciekawosci pytam jaki termin inne macie.mi w jednym wychodzilo 10 luty a w innym 17 luty to oparlam sie o domniemana owulacje i okres i tak ok 11 luty powinno byc
 
hej dziewczyny ;-)
Od dziś wiem co to znaczy mieć mega mdłości czuję się masakrycznie jak by mnie walec przejechał jest mi non stop nie dobrze a najgorsze jest to że nawet nie mogę usiąść i odpocząć musiałam iść z bratem na zkaończenie roku potem miałam wycieczkę do zus-u i męczę jeszcze ten referat na jutro;/ dobrze że moja sis jest w domu to przynajmniej Kacprem się zajmie bo ja dziś wysiadam w domu nawet łóżka nie pościeliłam nie mówiąc już o obiadku dobrze że mam zupę z wczoraj ehh idę kończyć referat :wściekła/y::-(
 
Verita, mi gin mówiła, że według terminu OM mam termin na 28 stycznia. Inna dziewczyna, która OM miała równo tydzień po mnie i ma tydzień młodszą ciążę, też od gina usłyszała, że termin ma na 28 stycznia. Więc jak widzisz, dla nich te terminy też są bardzo umowne ;)
 
A ja termin ustaliłam sobie starą metodą praktykowaną przez ginekologów jeszcze zanim było USG :-D
Wylicza się go z dnia @, dodaje się 7 dni, odejmuje 3 m-ce i dodaje rok. Tym sposobem z 13 maja robi się 20 luty :-)
W sumie to przy dwóch poprzednich ciążach właśnie tą metodą mi "prognozowali" termin. Prognozy z usg zazwyczaj oscylowały wokół tych terminów. Jak wiadomo każda z nas ma różne cykle, ja w 14dc na pewno nie zaszłam w ciążę więc już odbiegam od ideału, dlatego też poród o czasie oscyluje +/- 2 tygodnie.
A propos jeszcze suwaczków, przedwczoraj ustawiłam sobie taki z slub-wesele wg cyklu i pokazywał 5 tydzień ciąży, ten, który mam teraz liczy wg OM i jak widać różni się znacznie.
 
Ostatnia edycja:
Ale sobie pospałam..3,5 godz. No ale przynajmniej nic mnie nie boli.

Kurcze, mam ochotę na chipsy kechupowe :/

Magdzik współczuję :( ja NIC, dosłownie NIC nie robię cały dzień i jestem zmęczona, więc podziwiam Ciebie, ,że ogarniasz tyle spraw na raz.

Dzięki dziewczyny za dobre słowo o duphastonie :) Musi być dobrze i koniec.
 
reklama
Laski, ale macie tempo pisania :) wow 10 stron od wczoraj :D Mnie sie udalo zaliczyc ten nieszczesny egzamin, takze za tydzien obrona :) uffff taki stres mnie do wczoraj trzymal, ze przez to chyba fasol wolal nie dokladac zadnych nieprzyjemnych odczuc ;) bo dzis kiedy zeszlo to juz ze mnie wszystko dla odmiany czuje sie paskudnie ;/ mdli mnie caly dzien, rano mnie naciagalo okropnie, ale na szczescie nic wiecej sie nie wydarzylo. Zobaczymy co bedzie dalej.

kasieczek gratki obronienia pracy :)
myg no jak to sie mowi nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo ;)
evanh gratulacje! potrojne szczescie! choc osobiscie sobie nie wyobrazam troje maluchow na raz ja sie boje jak sobie z jednym poradze :D dbaj o siebie teraz potrojnie ;)
agnieszka1004 nie martw sie na zapas, wszystko bedzie ok, a jak raz poronilas to chyba dostalas jakies leki od razu na podtrzymanie? tak sie to chyba odbywa prawda? bo ja nawet nie wiem szczerze mowiac
katia gratki :D dbaj o siebie, mnie brzuch tez momentami pobolewa, ale to chyba normalne jest bo macica sie rozciaga itp. nie wiem nawet bo ja zielona jeszcze jestem, ale lekarz mnie tez jakos specjalnie nie oswiecil na pierwszej wizycie :D
spooky wspolczucia, koszmar nie wyobrazam sobie takiej sytuacji, mimo ze moja ciaza planowana nie byla to kocham fasolka juz z calego serca tak bardzo czekam na wtorkowe usg i mam taka ogromna nadzieje ze serduszko bedzie bic i z moim malenstwem jest wszystko dobrze, bardzo ci wspolczuje sciskam

Tak czytam wasze posty i widze, ze co ktora ma bete robiona, a to lekarz Wam zlecal? Czy tak same z siebie dla pewnosci? Mnie na pierwszej wizycie lekarz zbadal i stwierdzil ze stan macicy wskazuje na to ze ciaza jest ale usg zadnego oczywiscie nie zrobi bo za wczesnie, o badaniu krwi zadnym nie wspomnial, powiedzial ze za dwa tyg usg zobaczy co tam slychac i jakby co da skierowanie na badania, a jakie to wlasciwie badania sa ?
 
Do góry