reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

reklama
Hej :-) dopadłam do kompa, ale nie wiem jak długo uda mi sie tu posiedzieć, bo Mikołaj juz nie chce gadać ze sobą :-)

Wiecie co dziewczyny, szkoda mi tego naszego miejsca. Nie mas wszystkich na fb, a nie da się pisać i tu i tu ;-( za chwilę stracimy kontakt z Mamą Stacha i innymi dziewczynami, które nie mają profilu fb. Nie możemy zrobić zamkniętej grupy tutaj i tutaj pisać?
 
Selerowa, bardzo Ci dziękuję za troskę :tak:
Ja i tak nie mam tyle czasu by się udzielać codziennie więc mną się nie przejmujcie.
Przy drugim synu starałam się być na bieżąco na forum i mam wspaniałe koleżanki, ale niestety trochę kosztem rodziny, a teraz mam jedno dziecko więcej . . . nie chcę zaniedbywać tych, na których najbardziej mi zależy.
Jak będę miała z kim popisać od czasu do czasu to super, ale nie naginajcie się dla mnie.
Uciekam do obowiązków, założyłam się z małżem, że do końca miesiąca wyczyszczę listwy przypodłogowe (białe, o zgrozo!). Nie mogę się przełamać by się za to wziąć, ale czas ucieka a ja przecież nie mogę dać wygrać małżowi :-D Mały śpi, obiecałam sobie, że każdą taką chwilę wykorzystam na te wredne listwy :-D
 
reklama
Do góry