reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

O widzisz Selerowa, to moj dzis w nocy co 2h jadl, ciekawe ile urosnie :D tez jak wpada w histerie, to nie potrafi normalnie cyca zlapac...u nas ta ciemieniucha w takim razie tez byla tylko miedzy brwiami, ale smarowalam kremem linomag a+e i zeszlo juz prawie...
Magdzik moj tez dostal ta szczepionke, ale tez serie 313...z tymi szczepionkami to tragedia. Mowisz, ze ta chusta super sprawa, sama sie juz dlugo zastanawiam czy nie kupic. Moze trzeba bedzie...
 
reklama
Dzieńdoberek ;-)

Niby taki piękny poranek, a na zewnątrz 1'C

Już spisałyśmy 1000 stron na forum ;-):laugh2:

U mnie wieczorami zawsze jest problem z karmieniem, bo Zuza po 16stej już nie śpi aż do 21-22 i tak codziennie, więc przed snem jest już tak zmęczona, że nie da rady spokojnie zjeść. Boję się, żeby się nie zakrztusiła, więc jeśli tylko zaczyna wydziwiać to ściągam daję z butelki i idzie spać. Wczoraj zasnęła o 22 i pobudka była tuż przed 3:00. Myślałam, że coś dłużej dzięki temu rano pośpi, no ale musiała się zbudzić o swojej ulubionej porze, czyli przed 6. Teraz dalej śpi, więc zjadłam śniadanie, ogarnęłam siebie i mieszkanie, nastawiłam pranie i czekam na pobudkę;-) choć mam nadzieję, że jeszcze może da mi z godzinkę ;-)


Fajnie popatrzeć na fotki jak się te nasze brzdące zaokrąglają tak słitaśnie ;-) takie rosną im słodkie pączusie :laugh2::laugh2::laugh2:


Temat szczepionek wciąż aktywny i im więcej czasu mija tym bardziej nie wiem co robić i jakimi szczepić:-(
Blindwillow jak się czuje Franuś? Tak mi szkoda tych naszych dzieci :-( ja nie wiem jak ja przetrwam szczepienie u Zuzy, chyba mąż będzie musiał na drugi dzień po szczepieniu wziąć wolne, bo ja zeświruje pewnie obserwując ją z każdej strony :-(
 
Ostatnia edycja:
Heja

A mój już odtańczyl swój taniec przy jedzeniu cholera mnie bierze Dlaczego nie mogę spokojnie go nakarmić tylko on musi wyginac się na wszystkie strony kopie nogami macha rączkami a przy tym tak mocno ciągnie cyca że aż boli

My szczepilsmy normalnie na 3 uklucia płakał ale już zapomniał o tym

Ja bym bardzo chciała kupić chuste ale nie wiem jaką tyle różnych jest i nie wiem jaką długość nie znam się może ktoś dopomoże i udzieli rady :-D
 
witam w piękny słoneczny dzień :-D. Mała śpi.
Dzisiaj moja mała w nocy jak jadła z butli to się zaczęła ksztusić ja spanikowana bo jej się to pierwszy raz przydarzyło i hop ją do pionu i klepanie po plecach aż łzy miałam w oczach bo myślałam że się udusi. Niby czytałam jak postępować w razie takich przypadków ale jednak panika robi swoje. Potem już bałam się żeby sama spała w swoim pokoju i wylądowała w moim łóżku ale jednak ona już się chyba przyzwyczaiła do swojego łóżeczka i nie mogła długo zasnąć tylko się kręciła , ja noc też miałam z głowy bo cały czas na nią patrzyłam czy coś znowu jej się nie dzieje a jak jej miałam dać w nocy kolejny raz jeść to bałam że znowu sie zakrztusi .
A co do szczepionek to ja szczepiłam tą standardową bezpłatną na 3 ukłucia głównie ze względu na to że dziecko lepiej ją przechodzi i nie ma tyle powikłań jak po skojarzeniowych , tylko ja dokupiłam samodzielnie szczepionkę na ksztusiec. O szczepieniach są różne opinie ja jakoś wolałam ją zaszczepić w taki sam sposób jak szczepiłam starszego syna.
 
Grzechotka na stronie decoraliki.pl jest fajna tabela jak dobrać długość chusty. Z tego co się zorientowałam najlepsze są chusty tkane skośnokrzyżowe. Ja kupiłam natibaby mulu używaną (koleżanka mi poradziła kupić używaną dobrej firmy bo chusta nie traci na jakości a nawet zyskuje no i jest tańsza.) nie polecam chusty elastycznej bo ona bodajże jest tylko do 9 kg?
Ogólnie jak na razie jestem zadowolona jedynie co żałuje to kolor jaki wybrałam bo wziełam czerń z turkusem, moglam wybrać coś bardziej kolorowego
 
Joasia, już później nie wymiotowal i spał w nocy tak jak zwykle..teraz z rana jakiś markotny i senny, ale jakoś sam nie mógł zasnąć. Musiałam go uśpić na rękach i teraz na mnie śpi..i po jedzeniu marudził coś, więc coś go jeszcze męczy...Ale urocze minki robi Twoja Zuzia...:)
Inka też tak miałam zrobić z tymi szczepieniami. Ale doszłam do wniosku, że i tak jednego dnia dostaje te szczepionki, to już wole mniej tych zastrzyków..ja z moim śpię cały czas, bo właśnie boję się, że się zakrztusi..nie wiem jak mi się uda potem przyzwyczaić do jego łóżeczka...
 
Ostatnia edycja:
Oj mój też śpi z mamusią nie wiem jak ja go do łóżeczka przyzwyczaje .
Magdzik dzięki okazuje się że sklep ten jest na przeciwko mojego bloku i tam mogę iść i mi doradzą jaką długość i mogę wypożyczyć chuste i zobaczyć jak mi z nią będzie i tak właśnie zrobię:-D
 
Doberek:-)
Napisałam długaśnego posta i mnie wyje....
Wczorajszy wieczór był ciężki, noc też dzięki Mikołajowi, ale też budowie. Prace na kolei coraz bliżej mnie, nawet w nocy ruch i praca wiertarek, młotów, koparek. I tak do listopada 2015.

Magdzik, jeśli problemy uszkowe są dość częste to może warto przejechać się do Kajetan? Wiesz, że to nie musi być wina przewiania, a np. gardełka, migdałków xzy węzłów chłonnych.
Maluszki diagnozowane są na Mochnackiego, starszaki już w Kajetanach.

Blindwillow, jak tam, zmierzyłaś? :-)

Qrwa mać, autko nie odpaliło. Jutro idzie na warsztat. Zastanawiam się jak dotrzeć do szpitala na rehabilitację. Chyba nóżkami. W prostej linii to jakieś 2 km, teraz około 7 w jedną stronę. Do wieczora może coś wymyślę.

A niedługo zbieram się na spacer z młodym.

Miłego dnia:-)
 
Hej!

Ale naprodukowałyście!! Wczoraj nie miałam jak zajrzeć, bo Malutki był bardzo wymagający. Dziś jest już lepiej i chyba kolejny skok za nami. Znowu wrócił mój kochany Synek :-D

Grzechotko można tam wypożyczyć chustę? Wow, nie wiedziałam. Może też się skuszę. Na pewno muszę kupić jakieś nosidełko, więc może to chustą zastąpię. Idziesz na spacer? My się wybierzemy po 13 pewnie :tak:

Inka witaj! Urodziłaś w ten sam dzień co ja :tak: i nawet nasze dzieci miały taką samą wagę ;-)

Zmykam do małego

Miłego dnia!
 
reklama
No to 1000 stron za nami :-)

Przyjrzałam się głowie mojej pyzy i tez jakieś białe kropki jej się zaczynają. Ja slyszałam ze najlepsza jest oliwka i wyczesac wiec chyba tak właśnie zrobię.

Nocka fajna. Mała przespała 6h. Cycki to myślałam ze wybuchna. Tak jej leciało że boroka się krztusiła. Masakra. Czyli wstała o 3 potem 5 30 i 8

Ja juz po połogu ale widać na wkładce jeszcze leciutenko wydzielinę, ale nabralam dziś takiej ochoty na sex ze chyba się zaczęły dni płodne wiec trzeba wykupić receptę z tabletkami.

Zaskoczyła mnie dziś położna. Ja tu w pizamie a domofon dzwoni. Łóżko rozscielone. Ale wstyd. Mówi ze SMS przysłała to mowie jej ze nic nie dostałam. Patrzę na tel a tam nie odebrany SMS z 21 30 ze przyjdzie. O tej godzinie to ja juz spałam :-) a rano nie spr telefonu. Weszła w butach tym razem :p poogladała ją i se poszła. No i z Bogiem.

Właśnie jak ta chusta? Bo mi się wydaje ze to ciężko się wiąże?
 
Do góry