reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

Gabi ja mam to samo :/ Od 2 dni bóle , skurcze żoładka, jelit, zero apetytu, odbijanie... wczoraj aż mi się płakać chciało. Na szczęście dzisiaj lepiej już. Myślę że to jakaś wirusówka bo co chwilę teraz słyszę że kogoś dopadają problemy żołądkowe. Nic przyjemnego - szczególnie w ciąży kiedy maluch się w brzuchu rozpycha i skacze to tych moich flakach..
 
reklama
Dzien dobry dziewczyny:) Ja juz po zakupach, posprzatalam wczoraj i juz mam wolny weekend teraz zabieram mojego meza do parku:) Milego popoludnia:-);-)
 
marta_a :-) jednak gorzka nie jest taka zła :-) w pierwszej ciąży odrzuciła mnie od kawy zanim zrobiłam test, ale teraz niestety nie, musiałam jedynie zmienić z neski na Tchibo, bo jest delikatniejsza. Przynajmniej dla mnie.

Już prawie odpoczywam...właściwie już będę odpoczywała. Zostały mi do zmycia podłogi, ale zwalę to męża :zawstydzona/y:
A teraz wciągam podwieczorek - serek wiejski i jabłko
 
Selerowa mnie nie odrzuciło i czasem mam chęć na zwykłą kawę, ale jakoś tak nie wiedziałam czy można (to pierwsza ciąża) i przestałam. Pytałam lekarza, mówił, że nie ma przeciwwskazań, ale stwierdziłam, że skoro już nie piję to nie będę. A że byłam na zwolnieniu to w razie czego zawsze mogłam się wyspać ;-)
Idziemy z M na spacer :szok: Robię oczy, bo jego wyciągnąć to ciężko ;-)
 
Joasia witaj :-) ja miałam pobieraną krew pn 1h i po 2h i u mnie cytryna była dozwolona ale ja głupia nie skorzystałam tak jak dziewczyny piszą zadzwoń do swojego lab i się dopytaj co i jak :-)

ja dziś się kisiłam na uczelni potem mieliśmy iść na spacer ale się rozpadało i zostaliśmy w domu przyszedł mój tata wypili z P. Wódkę i się poskładali teraz mój małżonek śpi ja kłade małego spać i idę odrężyć się w wannie ;-)
 
Ale się dzisiaj wynudziłam, ale chyba powinnam się cieszyc, bo już niedługo nie będę wiedziała w co ręce wsadzić ;-)
Młody zasnął, m. jeszcze nie wrócił więc wieczór przed TV :-)

A wiecie, troche się pochwale, bo tak się cieszymy, bo mojemu m. przyznali kase na naszego synka z racji że ja nie pracuję, taka socjalka i jestem w szoku, bo na polskie wychodzi 1.800 zł. co miesiąc przez rok:szok: :-) Masakra, nie opłaca mi się iść do pracy, bo mniej bym pewnie zarobiła a połowe wydała na opiekunke, a tak siedze w domku z dzieckiem :tak: No a Polska tak dba o rodziny że u nas grosza nie dadzą i narzekają że mały przyrost nat.
 
Gabi super :-) Na pewno odciąży to domowy budżet. A z tym jak to jest w PL to lepiej się nie wypowiadać...
Karolina ja to uwielbiam horrory albo stare komedie polskie także pewnie nie specjalnie Was zainteresują.

Za to dowiedziałam się, że dziś jest Światowy Dzień Gry Wstępnej więc może coś innego niż film :-p
Ja też mam coś lenia. Połaziliśmy z M, wyszło 1,5 godziny i teraz już mogę spać iść tak się dotleniłam ;-)
 
reklama
Gabi super :-) Na pewno odciąży to domowy budżet. A z tym jak to jest w PL to lepiej się nie wypowiadać...
Karolina ja to uwielbiam horrory albo stare komedie polskie także pewnie nie specjalnie Was zainteresują.

Za to dowiedziałam się, że dziś jest Światowy Dzień Gry Wstępnej więc może coś innego niż film :-p
Ja też mam coś lenia. Połaziliśmy z M, wyszło 1,5 godziny i teraz już mogę spać iść tak się dotleniłam ;-)

Ja horrorow sie naogladalam przed ciaza, teraz jak ogladam to za mocno sie boje. Polskią klasyke uwielbiam:)
Z tym dniem gry wstepnej dobry pomysl ale teraz z moim to d.pa jemu sie "wszystko " wylaczylo na okres ciazy niestety:no:

Ale Wy dziewczyny korzystajcie:-);-)
 
Do góry