reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

reklama
Hej dziewczyny!
Ja zostałam dziś obudzona przez jakąś wredną muchę, która latała mi nad głową. Ale zemściłam się na niej później ;)
Zaraz się zbieram z łóżka i biorę za siebie bo czas wtedy szybciej leci, a jutro wizyta i już mi się dłuży oczywiście :/
Magdzik trzymaj się cieplutko, mleko z miodem i łóżeczko to szybko wstaniesz na nogi :)
A tak jeszcze co do pupy...nigdy nie narzekałam, a już teraz przy ciąży nawet dawno nie widziana koleżanka zauważyła, że jeszcze się poprawił. Ale czasem to też jest minus, bo przeciągnijcie spodnie przez taki tyłek ;-)
 
Dzień Dobry! :)

Magdzik jak możesz odpoczywaj i wygrzewaj się w łóżku, ja się nie znam więc nie doradzę czy coś można brać w ciązy, ale chyba na wieczór wypiłabym szklaneczkę ciepłego mleka z miodem i poszła bym szybciutko do łóżka się wygrzewać...

Katia ja normalnie Cię podziwiam! Wstać o 5 i sprzątać sobie normalnie ranny ptaszek z Ciebie! Ja to tak jak pisze Monia chodziła bym jak pijana i zamulona heh No ale jak chodzisz tak wcześnie spac to co się dziwić, ja chyba nie umiałabym nawet zasnąć o 21 :)

Kasieczek Kochana!!!! Bardzo mocno wierzę że nie długo to się uspokoi!!!! Dla pocieszenia dodam że ja już cieszyłam się że mogę jeść ile tyle ile mam ochoty a wcale tak nie jest ;/ Jeden dzień jedzenia i jedzenia i 2 dni marnego jedzenia ;/ Zobaczysz że nie długo będziemy ciągle głodne i ciągle będziemy jadły bez żadnych wymiotów i mdłości ! :)

marta nie nawidze jak sobie spie a tu mi coś bzyczy nad uchem! :) I też zawszę poluję żeby się pozbyć szkodnika :)

Lecę na zakupki z siostrami- muszę po nadrabiać zaległości - ale oczywiście z umiarem! Nie chcę zniszczyć swego szczęścia <chodzi mi o tą moja nie szczęsną szyjkę> :) Będę później miłego dniaa!! :))
 
czesc
wrocilam
Kerna spóźnione zyczenia dla synka,bosk tort ci wyszedł a sasiadow postrasz ze mysze im się zalegna jak będą ciezarna wkurzac
Magdzik20 apap możesz brac,korzystaj ze młody w przedszkolu i lezakuj w lozku
Verita aby bol glowy szybko mnal a mala przestala jeczec
Kasieczek biedulko ,mam nadzieje ze wymioty zaraz mina

kurcze chciałam tyle napisac a zapomniałam

ja dzisiaj tez pracowity ranek,posprzatalam szafe u synka i ma 2 polki wolne,przygotowalam dla meza co ma wywieść do piwnicy i na dzialke,zaraz poprasuje pranie z zeszłego tygodnia,nastawie kolejna pralke
dzisiaj na obiadek mam schabowe z buraczkami i ziemnaczki,mialy być placki ziemiaczane ale mam lenia
 
Dziewczyny mam problem . Od rana mam wrażenie że mi brzuch zmalał, nawet koleżanki w pracy mówią że mam brzuch mniejszy niż wczoraj. Nic mnie nie boli nie mam plamień , czuje raz za czas ruchy małego.
Nie wiem czy coś się dzieje czy sobie wkręcam śróbę . Dziś założyłam spodnie o innym fasonie i może dlatego ten mój brzuszek wygląda trochę inaczej.
Martwię się nie wiem czy spokojnie czekać na wizyte w piątek czy spróbować iść wcześniej.
 
reklama
Witajcie! Mało się udzielam, ale podczytuje. Mam MEGA doła :-( mój chłop mnie dobija, mam go serdecznie dość i zaczynam żałować że zdecydowałam się na drugie. Zero wsparcia z jego strony tylko same wyrzuty i wieczne pretensje. Zero zainteresowania moją ciążą, nie ma mowy by choć pogłaskał czy w ogóle dotknął mojego brzucha lub spytał jak się czuję :-( Z dnia na dzień jest coraz gorzej... Wy takie szczęśliwe, macie kochających mężów...a ja całymi dniami tylko ryczę... Przepraszam że wam to piszę i zaśmiecam wątek ale nie mam komu się wyżalić. Trzymajcie się ciepło!
 
Do góry