reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

gabi bardzo mi przykro!!!!!! ale to jakis dluzszy juz kryzys czy dopiero teraz jak jestes w ciazy? nie wiem na czym dokladnie polega wasz konflikt ale czest omezczyzni nie czuja w ogole ciazy, dopiero jak sie dziecko urodzi albo nawet jeszcze pozniej jak juz gada i chodzi to nawiazuja kontakt:)

inka kochana ale z brzuchem tak moze byc, ze czasem jesr mniejszy czasem wiekszy:) a psizesz, ze dzidzia sie rusza weic na pewno ok!!!
 
reklama
gabi84 mam nadzieję że u Ciebie to tylko chwilowy kryzys. Bądź silna Kochana dla dzidziusia chociaż. Mnie ostatnio mój mąż wk...wiał 3 dni pod rząd aż w końcu wyrzuciłam mu wszystkie żale, pokłóciliśmy się chwilę ale to oczyściło atmosferę. Każdy facet tak jak i kobieta jest inny więc ciężko się wypowiadać na czyjś temat.

Dziewczyny fajne te spodnie ciążowe co wrzuciłyście, aż mnie korci żeby też kupić ale mam już 3 pary więc chyba jakąś sukienkę na jesień sobię kupię.

Wczoraj dzidziuś kopał mnie pół dnia a dzisiaj nic. Zero, ani jednego kopnięcia, trochę się martwię ale czekam na jakiś znak.

Katia ja chodzę do łóżka o 22 a potem czytam książkę do 00:30 :-) i wstaję o 10.
Nie wyobrażam sobie wstawanie o 5:szok: Jak chodziłam do pracy to chodziłam spać o 22 i wstwałam o 6 i to była dla mnie katorga to wstawanie :-)
 
gabi w kazdym malzenstwie sa wzloty i upadki, moze teraz po prostu macie zly okre do tego ty jestes nabuzowana hormonami, opieka nad drugim dzieckiem, dom na glowie i to wszystko sprawia ze potrzebujesz wiecej od meza a on po prostu jest chlopem czyli tego nie widzi lub nie zwraca na to takiej uwagi jak ty oczekujesz. nie martw sie bedzie dobrze
inka moze dziecko ci sie ulozylo w biodra dlatego wydaje sie ze bruch mniejszy bo innego logicznego rozwiazania nie ma. :happy:
bol glowy uciekl po tabletkach a mala jak jeczala tak jeczy tylko teraz ja do ogrodu wystawialam zeby spala uffa zmeczona jestem a tu nawet poludnia nie ma
 
Gabi, może to chwilowy kryzys? Od dawna się tak zachowuje?

Małkus dziś mam ambitny plan obejrzenia Prawo Agaty, ale nie wiem czy wytrzymam do 22.30 :-p

Verita czasami są takie dupne dni. Mam nadzieję, ze Mała po drzemce będzie mniej problemowa. Dobrze, że ból głowy Ci przeszedł.

Zrobiłam po raz pierwszy w życiu szarlotkę sypaną. Wygląda pięknie. Ciekawe jak smakuje :-p
 
gabi84 moj maz tez za bardzo nie glaska mnie po brzuchu, al pyta sie jak sie czuje etc... Sadze, ze w naszym malzenstwie to ja jestem ta zla strona:) Maz nie ma lekko ze mna, gdyby nie jego charakter juz bysmy sie rozwiedli... Ale kryzysy sie zdarzaja w kazdym malzenstwie...Moze tez Twoje hormony powoduja, ze inaczej wszystko odbierasz. Trzymaj sie cieplo


Dzis do 13 bylam w pracy, a potem 2h u fryzjera ale bynajmniej czuje, ze nie strasze:)
Nawet zjadlam dzis sporo:) Takze sie bardzo ciesze
 
gabi Pewnie to tylko chwilowy kryzys który nie długi minie, albo mąż zacznie się bardziej interesować jak będziesz miała większy brzuszek :) Nie ma co się denerwować i martwić, faceci troszkę inaczej podchodzą co do nie których spraw, jedni są bardziej uczuciowi i wrażliwszy a inni zgrywają twardzielów :) Mój też mi działa na nerwy albo i ja stałam się bardziej wrażliwa co na nie które rzeczy, nie martw się w każdym małżeństwie są zloty i upadki :)

małkus a miałaś już takie częste te kopniaki? Wydaje mi się że nie masz co się martwić bo im dziecko większe tym kopniak będą wyraźniejsze i mocniejsze :) a teraz po prostu maleństwo sobie lula a wieczorem się odezwie zobaczysz :)
Mi też się podobają te spodnie ciązowe co dziewczyny wrzuciły i korci mnie jak nie wiem :)

Katiaszarlotka sypana - fajnie brzmi, ja jutro biorę się za ciacho 'oczy Carycy' :) Ciekawe jak wyjdzie

Kesti chyba nic tak nie poprawia humor kobiecie jak wizyta u fryzjera albo kosmetyczki :) Ja już się nie doczekam aż sama pójdę do fryza :)

Polatałam dzisiaj trochę z siostrami, i szczerze mówiąc brzuch w ogóle dzisiaj mnie nie bolał ale za to jestem zmęczona ale szczęśliwa :)
 
Witam... Jakoś tu dzisiaj cisza. Słońce troche wyszło i pewnie korzystacie a ja jak zawsze popołudniami się obijam.
Córa dalej nie kopie:no:
 
myg a może kopie ale są tak delikatne te kopniaki że może ich jeszcze nie czujesz, to nie jest powiedziane że każda kobieta czuje kopniaki np tak jak ja od 14 tygodnia a od 15 już częstsze, bo pamiętam że w pierwszej ciąży szybciej wiedziałam płeć dziecka niż poczułam kopniaki... Nie ma co się martwić.
Kobietki pewnie korzystają, u nas dzisiaj słońce wyszło ale dalej zimny wiatr wieje, ja to wczoraj spałam w długich spodniach od piżamki...
 
Gabi nie przejmuj się ja też ostatnio zastanawiałam się czy to był dobry pomysł z drugim dzieckiem bo ostatnio ani trochę się nie dogadujemy, kłócimy się co drugi dzień o totalne pierdoły. Ostatnio nawet doszło do tego że mąż się wyprowadził na całą godzinę :-D wziął rzeczy spakował i poszedł do rodziców ale chyba przemyślał i wrócił. Nie przejmuj się ja zauważyłam że im bardziej nie zwracam uwagi na jego fochy tym on jakoś się ogarnia. A co do głaskania brzucha hmm u mnie też nie ma takiego szału jak w pierwszej ciąży jedynie ostatnio nie mógł się doczekać tego usg 3d.

Dziewczyny a ja się zastanawiam czy nie mam rwy kulszowej od tygodnia boli mnie prawy półdupek udo dolna część kręgosłupa i czasami promienieje aż po łydkę dziś leżałam 1h na łóżku i prawie wyłam z bólu nie mogąc się ruszyć ehh nie dość że te przeziębienie mnie męczy i jak kaszle to podbrzusze boli to jeszcze teraz kręgosłup:-(
 
reklama
Witam się, znów mam mega zaległości i nie wiem co na głównym wątku się dzieje, wybaczcie . . . Odzywam się żebyście się nie martwiły i chciałam też zapytać Was o zdanie na temat "ćwiczeń" w ciąży. Przeraża mnie jak moje ciało nabiera kg i cm a wiem, że to nie ciąża . . . wiem, bo jak wciągnę brzuch to mym oczom ukazuje się inna rzeczywistość hihihi . . . Stąd moje pytanie, czy można ćwiczyć w ciąży i jak by było to bezpieczne, z góry dziękuję za podpowiedzi :-)
 
Do góry