reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutóweczki 2014

myg ja uwazam, ze alk nie mozna pic ale troszenke wina jak dla mnie ok. ja czasem wezme kilka lykow piwa od meza bo mam mega ochote na nie. ostatnio kuzynka przywiozla z niemiec moje ulubione pszeniczne niefiltrowane i tak mi bylo zal, ze nie moge:(

kesti no slyszalam o tym wychodzeniu na dwor w skandynawii:) a na weekend jedzcie z mezem pewnie:) troche czasu na pewno dla siebie znajdziecie a poza tym odmiana;)

mi sie te spodnie podobaja SPODNIE CIĄŻOWE RURKI rozm. S (3510663181) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
http://allegro.pl/spodnie-ciazowe-alladynki-rurki-rozm-s-i3517446794.html
http://allegro.pl/spodnie-ciazowe-kokarda-rurki-rozm-s-i3510558732.html
 
Ostatnia edycja:
reklama
mezus zabrał mnie na zakupy , choc nie miaąłm na to ochoty ale odrazu humorek mi sie poprawił:tak:

bylismy tez u tesciow na chwileczkę i pozyczyłam sobie stetoskop hahah z nadzieja ze za jakis czas bede mogła cos usłyszec w brzuszku:-p jak na razie sie nie wsłuchiwałam w brzuszek bo dopiero co wrocilismy ale moze wieczorem spróbuje choc wiem ze to moze byc zbyt wczesnie;-)


no ja tez spodnie tylko rurki preferuje wiec ciazowe tez takie zakupie:sorry2::sorry2:
 
Beti1986 dosc czesto jak mam okazje jezdzilam z mezem w delegacje, jesli wiedzialam, ze jego spotkania nie beda trwac caly dzien:) Dzieki temu zwiedzilam juz w sumie pawie kazdy kraj Europy, choc najlepiej wspominam wyjazd na 2tyg do Australii:) Ale wtedy jeszcze malego na swiecie nie bylo:) Teraz z mdlosciami juz lepiej, takze moge znowu mu towarzyszyc:) Na szczescie moja praca jest dosc kompatybilna,wystarczy tylko komputer:)

Spodnie dziewczyny bardzo ladne, ja poki co nie kupuje, bo moje normalne sa dobre, nie wiem zreszta czy nie bedzie mnie draznil pas ciazowy w spodniach, jak przy pierwszej ciazy.... A co do h&m to s ciazowa jest strasznie duuza..
 
Cześć laski. Co za nerwowy dzień miałam :no: nikomu nie zyczę. A to dopiero początek wrrr. Zaczęła sie wojna z urzędasami, sąsiadami i w ogóle w kwestii kanalizacji jest TRAGEDIA. Z brzuchem muszę łazić i sie awanturować...bo nie mam co robić przecież. Szok co za ludzie... Dzidziol skacze w brzuchu non stop, no ale po takiej ilości adrenaliny to ja się mu nie dziwię. Na szczęście chociaż w przedszkolu u nas pierwszy dzień zaliczony pozytywnie, młody zadowolony bardzo a to jest najważniejsze.
 
kerna współczuję nerwów!

mój bąbel dzisiaj za to strasznie spokojny, rano puknął kilka razy i przez resztę dnia cisza, już zaczęłam się martwić ale wieczorem znowu trochę poszalał:-)
 
Myg nie denerwuj się :) Przecież nie popełniłaś zbrodni ;-) Powiem Ci, że tylu się historii osłuchałam na temat zachcianek w ciąży, że jakoś mnie pół lampki wina nie przeraża ;)
Fajne niektóre spodnie, chyba skuszę się na te alladynki, które Beti1986 wrzuciła :)
 
marta fajne nie?! az sama jestem zaskoczona jakie sa urocze! ja zamowilam te z kokarda, tylko jeszcze debatuje nad kolorem

kerna a weic jednak zaczela sie ostra jazda:/ kurcze nie zazdroszcze. trzeba bylo sporzadzic zgode sasiadow na pismie. mam nadzieje, ze da sie to wszystko jakos jeszcze zalagodzic. a wlasciwie o co tym ludziom moze chodzic?

happymama u mnie wlasnie dzis bieda jesli chodzi o ruchy. troche rano a teraz nic:( a ostatnie wieczory ciagle pukanie bylo
 
Moje maleństwo też nie bardzo ma ochotę dawać znać o sobie od jakichś dwóch dni, rzadko się odzywa ;)
Z tymi spodenkami to najbardziej podoba mi się ten chabrowy, ale chyba wezmę te szare, bo jednak więcej rzeczy do nich założę. I teraz jak przyjadę do ZG to poznam Cię (Beti1986) po kokardzie na spodniach ;-)
 
Z kokardą superowe!! Beti zgoda od sąsiadów jest, papierkowo wszsytko jest ok...problem w czyms innym ale to chyba nie miejsce na opisywanie takich spraw:/
 
reklama
Beti fajne są te spodenki które wkleiłaś , nawet je oglądałam i zastanawiałam się nad nimi. Ale ja niestety muszę mieć spodnie mocno elastyczne i opinające bo inaczej wiszą mi na pupie - jak to stwierdziła moja przyjaciółka cierpię na płasko dupie :-D
Niestety nie mam typowo kobiecych krągłości- nawet w ciąży kg idą mi wszędzie tylko nie w pupę.
 
Do góry