reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

Monila czasami zdarzają się takie dni, że chcemy być same.

Sylwia9 ja mam jedne ciążkowe spodnie i jedne ocieplane leginsy. Zamierzam zainwestować w jeszcze jedne leginsy ocieplane. I zamówiłam już jedne ciążowe czarne. Tyle na pewno mi wystarczy :)

Ale zamulona jestem...
 
reklama
ocieplane leginsy sa super na zime:) pod spor rajstopki ciazowe grube i mozna isc na mroz!

a moje dziecko wlasnie sobie zazyczylo chleba wiec wyciagnelam z zamrazarki taki krojony i sie uparl, ze on juz teraz chce:) a ja mowie, ze zimny i zamarzniety! no i teraz chodzi z mrozona kromka chleba i ja obgryza;)
 
Witajcie, postaram sie przeczytac w ciagu kilku dni zaleglosci na forum. Wypoczeta moge jutro spokonie wracac do pracy;) i oby do piatku:) maz ma w sobote spotkanie w amsterdamie takze na weekend wybywamy z Nim:) ciesze sie, ze nie musze byc sama na weekend. Dzidziusia z kazdym tygodniem czuje coraz bardziej, niestety spadl mi apetyt... takze mialam juz nadzieje, ze dobije do wagi z przed ciazy a tu brakuje teraz 1kg...:( takze to mnie troche martwi, ale czuje sie bardzo dobrze. Pozdrawiam wszystkie mamusie.
 
Haha Beti1986 to nieźle mały ząbki ćwiczy ;) I od razu je zahartuje ;-)
Ja sobie kupiłam na allegro dwie pary leginsów, ale nieocieplonych jeszcze. I jedne ekstra, a na drugich po pierwszym założeniu oczko mi poszło... :/ i teraz tak myślę czy sobie jeszcze nie dokupić, bo po pierwsze zimno mi będzie, a po drugie mało...
Verita zazdroszczę libido ;-) pożycz trochę haha

Hej Kesti :) Ty ciągle w rozjazdach, fajnie :) Pozwiedzasz sobie i Twoje maleństwo już od małego połowę świata zwiedzi;-)
 
Ostatnia edycja:
marta_a26 wykorzystuje kiedy moge:) a niestety moj maz czesto w delegacjach, to tez mozliwosc spedzenia wspolnie czasu:)

Co do leginsow to ja zaopatrze sie pewnie w ciazowe ale termiczne, sa inne niz ocieplane, w zeszla zime takie sobie kupilam i bylam bardzo zadowolona. No, ale tutaj temperatury sa troche nizsze;)
 
Katia ja przetrzepałam najpierw alegro i zastanawiam się nad ciązowymi - rurkami i ciązowymi - trochę szerszymi bo później jak nóżki będą puchnąć to może być cięzko z rurkami, ale mam zamiar obczaić jeszcze jedną stronę :)

Beti hahahaha przeeeeepraszam ale jak przeczytałam o Twoim biednym synku spragnionym chlebka i obgryzającym zamarzniętą kromkę to aż się uśmiałam... :-D

kesti Ty to sobie pojeździsz po tych krajach :) No ale pewnie jeżeli masz okazje i jeszcze być bliżej męża to trzeba korzystać :) Leginsy termiczne? Pierwsze słysze :)

Marta ja kiedyś sobie też kupiłam leginy z alegro i też mi od razu oczko poszło :(


Laski idę szykowac się po mału do gina i przed nim musimy jeszcze z mężem podjechac do media expert bo nas z gwarancją dysku przenośnego chcą wyrolować ;/ Proszę trzymać za mnie kciuki bo już mam stresa! Ale na szczęscie brzucho nie boli, mam nadzieje że szyjka jednak troszkę sie wydłużyła! Zdam relacje po wizycie! :)
 
hmm nie wiem jak nazywaja sie takie legginsy w Pl, bo zakupilam je tutaj w sklepie sportowym. Sa cienkie, ze specjalnego materialu utrzymujacego cieplo takze na mrozie moglam ubierac spodniczki bez obaw, ze zmarzne:) Sa rozne typy wytrzymalosci co do zimna. Moj synek ma tez cos w tym stylu tj bielizne termiczna ma 2 rodzaje jedna do -20 druga do -40 w zaleznosci od zimna. Bo tu nie wazne ile stopni w przedszkolu 2h minimum na dworze. Chyba ze pada snieg mocno, wtedy zostaja.
Powodzenia u gina:)
 
Sylwia9 oczywiście wielkie kciukasy za wizytę i czekamy na relacje. I przy okazji jak wrócisz to daj namiar na te stronki gdzie oglądasz te spodenki ciążowe, może też się na coś skuszę. Boję się już allegro...

Kesti pewnie, że korzystaj, ja gdybym mogła to też bym wszędzie z mężem jeździła, ale niestety on ma trochę inny rodzaj pracy ;)
 
Ja dalej sie nudze jak zawsze po 16 :-D Ale powiem wam musze wam coś wyznać (boje sie komentarzy) ale nalałam sobie pół lampki wina czerwonego co prawda wytrawnego ale to jest takie pyszne :-D Nigdy mi wytrawne nie przechodziło przez gardło ale po 3msc bez łyka to naprawde smakuje. Tak możecie teraz mnie karcić :)
W czasie kąpieli zauważyłam że mam wyrażne żyły na udach... Czyżby to nóżki puchły? Widze jak sie troche poszerzyły no ale chyba jeszcze nie czas na puchnięcie?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Co do spodni ciążowych to ja kupiłam dwie pary rurek ( bo w innym kroju źle się czuje ) na allegro . Dzisiaj przyszły i naprawdę mogę polecić . Kupiłam czarne Super wygodne czarne rurki S-XXL tu rozm. S (3517715393) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. są bardzo rozciągliwe i granatowe Śliczne rurki jeansowe S- XXL tu rozm. M (3505995577) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. te są troszkę mniej elastyczne.
Cena według mnie nie jest wygórowana bo w H&M oglądałam takie za 149 zł za szt a ja zapłaciłam mniej za 2 pary :-)
 
Do góry