reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

Małkus ja czuję ruchy dokładnie tak samo jak Ty :-)

BB_Anna - ubrania ciążowe są cudowne, szczególnie spodnie i leginsy :-D Póki co mam zamiar kupować bluzki w normalnych sklepach i nosić je po porodzie.

Wam też jest tak zimno?? Jestem ubrana po zimowemu i mam 2 pary skarpet, siedzę pod kocem i nadal nie jest mi gorąco :szok: Zrobiłam sobie małą słabą kawkę. Może ona mnie rozgrzej :-)
 
reklama
Hej dziewczyny.
Dzisiaj pogoda tragiczna. Ja już musiałam się na dwór wypuścić i zmarzłam jak jasna ch... Ale właśnie wróciłam na chwilę, kurtka na plecy i można iść.
Temat wieczorny troszkę się rozwinął i w zasadzie mnie pocieszyłyście, bo myślałam, że taki spadek libido łapie niewiele kobiet...
Ja już spodnie ciążowe noszę od jakiegoś czasu, niby brzuszek nie duży ale one są takie wygodne :-)
89Katia rozgrzewaj się, kawka ciepła albo ciepłe mleczko powinny pomóc :)
 
Katia no dzisiaj taka jesienna pogoda, że ja chyba też pod kocyk wskoczę.

Co do spodni ciążowych to ja je teraz już ciągle noszę. Nie ma nic wygodniejszego! dostałam 3 pary od koleżanki i nie wyobrażam sobie teraz wskoczyć w te niewygodne biodrówki:-)
 
Ale cisza...

Wyszłam na krótki spacer i zahaczyłam o rossmana. Kupiłam sobie balsam i dwa lakiery do paznokci. Humor od razu lepszy :-) Ale powiem Wam, że jak chodzę, to czuję ciągnięcie na dole brzucha i delikatne kłucie po bokach. Wiem, że to normalne ale niekomfortowe. Cóż, będzie jeszcze gorzej :-D
 
jejciu a ja mam dzis jakis dzien "samotnosci" kuzynka dzwoniła bo chciałą wpasc z dzieciakami ale przeprosiłam ja i poprosiłam zeby wpadli w inny dzien bo jakos dzis nie czuje sie na siłach ... po powrocie meza mamy isc do tesciow bo ciotka przyjezdza i tez jakos nie mam ochoty .. ahh nie wiem co mi dzisiaj jest ..;/

maluszek za to stuka i puka u mnie tez na lini majtek w sumie na lini ciecia po cc tylko czasami wychodzi wyzej :-p np dzis wnocy złapałam go na tym jak buszował wyzej hahah;-)


u mnie dzis na obiad ziemniaczki z piekarnika i piers z kurczaka w papirusie ide na totalna łatwizne dzis:-p
 
BB_Anna aa tam raz na jakiś czas taka impreza to i można objesc sie :) Fajnie że nie musisz kupować ciuchów ciążowych, ja czekam na ciuchy od kuzynki z Krakowa która przywiezie mi je dopiero w październiku :( Ale lepsze to niż kupować wszystko bo ceny takich ciuchów też nie są niskie...

małkus cieszę się bardzo że czujesz ruchy, w końcu każda z nas będzie czuła je regularnie :)

Katia ja dzisiaj mam identycznie! Jest mi na maxa zimno i właśnie leże pod kocykiem i dalej mam wrażenie że moje stopy są lodowate! Czasami też ma takie uderzenia gorąca ale częściej ostatnio mi zimno jest :( wczoraj tez cały dzień pod kocykiem...

Verita mi od początku ciąży nic tak bardzo nie wchodziło jak słodycze.. A lody to już mogłabym jeść na potęgę :)

Monila ja tez tak mam bardo rzadko ale mam że nie chce mi się z nikim rozmawiać nawet przez telefon.. Nawet mój mąz już wtedy wie żeby mnie nie męczyć w takie dni... To chyba te nasze hormony :)

Ojj chyba tylko ja jeszcze jakoś wciskam się w leginsy które wczoraj wygrzebałam z HMu były na mnie przy duże a teraz są idealne szkoda że w kolorze bordo bo do wszystkiego nie pasują, ale chyba zainwestuje w chociaż jedna taką parę spodni ciążowych no bo co zrobić...
 
Sylwia ja tez nie chodze w spodniach ciazowych bo i takowych jeszcze nie zakupiłam :-p narazie chodze w leginach ktore sa na tyle wygodne ze moge je na brzuszek naciagnac i ubrac do tego sukienke cieplejsza ;-) musze teraz zamowic sobie leginsy ocieplane ostatnio jak byłam u nas na bazarku to kobitka powiedziała ze przywieze mi takie w najblizszym czasie ;-) tez mam zamiar zainwestowac tylko w jedna pare spodni ciazowych , a tak to bede chodzic w leginsach ocieplanych i w tunikach cieplejszych


jejicu ja dzis cały dzien w łozeczku pod kołderka z herbatka i ogladam moj serial:-p hahah
 
reklama
Ja tez właśnie myśle nad takimi leginsami ocieplanymi, tyle że ja straszny zmarzluch jestem w zimę. Moja siostra jest trochę tęższa odemnie i zaoferowała pożyczanie mi swoich sweterków :-) także może nie zamarznę w zimę i jakoś przetrwam :)
 
Do góry