reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

Hej, ja ostatnio tyję szybciej niż bym chciała, chciałam tak przybierać 0,5 kg tygodniowo ale puki co wychodzi mi ciut więcej pewnie dlatego że się mało ruszam i niezbyt zdrowo odżywiam :-( muszę się poprawić, wczoraj znajoma powiedziała mi żeby chodzić na spacery, ruszać się bo poród będzie ciężki.

Dziewczyny pomóżcie! Położyłam się właśnie, strasznie bolą mi dziąsła po lewej stronie i zatoki. Tryska mi z nosa taka brązowawa maź co jakiś czas jak z fątanny, a wczoraj leciała mi krew jak z kranu. Jestem słaba a tętno mam 115/min. Znacie jakieś sposoby na zatoki? Tak strasznie boli! Kerna Ty jesteś czarodziejka od naturalnej medycyny, znasz jakieś naturalne sposoby??

edit:
BB_Anna ja chętnie bym się zapoznała z taką tabelką :-)
 
reklama
Wróciłam i opisałam wszystko w odpowiednim wątku :) Zaraz coś zjem i uciekam.
Zważyłam się ostatnio tuż po obiedzie heh i wyszło mi 9kg do przodu...Czujecie to? Śmiać mi się chce, bo jeszcze w 5, 6 uwierzę, ale nie więcej. Nawet wczoraj dawno nie widziana koleżanka stwierdziła, że nic po mnie nie widać oprócz brzuszka oczywiście ;-) Ale w sumie mało ważne, mały zdrowy i to mnie cieszy :) A no i zapomniałam tam napisać, że gin przepisał mi jednak magnez i żelazo także trzeba brać...
Trzymam kciuki za Wasze wizyty i będę później czytać relacje :-)
 
marta nie przejmuj się waga po obiedzie bo jedzenie i płyny przyjmowane w ciągu dnia to nawet kilka kg.
Ja się waże zawsze rano, nago i naczczo wtedy mam dokładną wagę nie zależną od tego ile zjem :-)
 
Marta pewnie się dużo najadłaś stąd ta waga ;-) A no ja magnez biorę od 13 tyg ciąży tak samo jak i witaminy ;-)

Patrzałam sobie na ten kalkulator co wstawiłyście, i według niego powinnam przytyć do końca ciąży jeszcze jakieś 11 kg, uu to ciekawe jak ja będę wyglądała z taką wagą prawie 80kg ;-)
 
hej dziewczyny, u mnie wszystko ok, Matylda mi choruje, ja już po badaniach, nie stwierdzili u mnie cukrzycy ciążowej i jakos do przodu, dalej spaceruje od tego tygodnia już po 5 km, zrobiłam sobie przed chwila przyrost wagi i wyzlo mi,ze o pol kilo jestem wyżej niż przewiduja, trzymam kciuki za badania. Ja mam polowkowe w piątek.
 
reklama
Sylwia mi w tym kalkulatorze wyszło ze do konca ciazy powinnam dobic do wagi 76 kg .. hahah wiec nie martw sie nie bedziesz sama;-) a mysle ze to az tak duzo nie jest :-)


no to teraz tryzmamy kciuki za Katie &&& a pozniej bedziemy trzymały kciuki za siebie na wazjem :*
 
Do góry