reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

Gabi a co to za zwierzak? I dlaczego musieliście oddać? Wiem co to znaczy jak się nagle pusto robi...Miałam psiaka 14 lat i już dwa lata bez niego a czasem tak się smutno na sercu robi :-(
 
reklama
O pierwszy raz pierwsza :-)
Ale pospałam kamieniem, chyba przez pół nocy w jednej pozycji. Zaraz śniadanko i troche leniuchowania, bo mamuśka przyniesie gołąbki na obiad mniam....chodziły za mną od dłuższego czasu :-)

marta - nasz zwierzak to Legwan zielony. Często piszę czy mówię zwierzak bo i tak większość ludzi za bardzo nie wie jak legwany wyglądają, to takie małe smoki :-) Jak go kupiliśmy był malutką jaszczurką 12 cm, a przez te lata ładnie urósł do 1 metra 15 cm. Był jak pies, chodził sobie po domu, ale jego terarium zajmowało duuuuużo miejsca w pokoju (zrobione z drzwi kabiny prysznicowej przedłużone na boki do prawie 2 metrów) Zdecydowaliśmy się go oddać ze względów organizacyjnych, drugie dziecko, na miejscu terarium musimy postwić szafe na ciuszki i rzeczy dla maleństwa, mąż całymi dniami pracuje i nie ma czasu nim się zajmować a ja go raczej nie biore na ręce (ma straszne pazury i jest troche nieobliczalny itp.) A na szczęście znalazł się pan który przyjął go do swojego domu, jednak na drugim końcu Polski - w Radomiu. Wczoraj rozebraliśmy terarium i zrobiło się tak pusto...

Znowu szaro-bury dzień za oknem bleee... oby do wiosny :-D
 
Witam :-)

u mnie tez szaro buro za oknem ale mam nadzieje ze rozpogodzi sie i ze przynajmniej nie bedzie padac;-)


ja juz rano dostałam serie kopniakow na dzien dobry .. i to był sygnał ze pora wstawac i cos zjesc :-p


wstawac kobitki;-)

Miłej niedzieli
 
Witajcie :)
Gabi dość oryginalny zwierzak ;-) Ale jaki by nie był, człowiek się przywiązuje. Taka nasza natura. Dobrze tylko, że znaleźliście kogoś kto chciał go przygarnąć i nie będziecie się martwić. To zawsze trochę uspokaja.
Wczorajszą noc przespałam podobnie jak Ty, też w jednej pozycji, aż w szoku byłam. I heh gołąbki też miałam wczoraj u mamy :-)


Za okno nawet nie wyglądam...ale śniadanko właśnie zajadam, bo też mój maluch nie dał mi poleżeć. No i dostałam pierwszy telefon od babci męża z życzeniami na rocznicę. Jakie to miłe :-)
 
Dzień dobry :-D
ja miałam pobudke o 6 ale to dlatego ze kacpi wczoraj poszedł spac o 18 właśnie zjedliśmy sniadanko i leniu****emy zaraz musimy sie zbierac bo musze tort kupic dzis w koncu robie urodziny dzieciakow tak wiec troche roboty mnie czeka
Gabi fajny taki legwan my mamy fretke ale też została u mojej siostry

Marta gratuluje rocznicy! ;-)
 
Ostatnia edycja:
u mnie po mału sie wypogadza , chmury sie rozgoniły słoneczko wyszło;-) i całkiem mozliwe ze zaliczymy dzis grilla z prazonymi ;-)


Marta Wszystkiego Najlepszego z okazji pierwszej rocznicy slubu !!!!:-D
 
Dzień Dobry :)

I ja wstałam, ale jeszcze leże w łóżeczku, mąż ma dzisiaj wolne i trzeba było się polenić :)

Kesti gratuluje córeczki! :)
marta wszystkiego co najlepsze w Rocznice Ślubu :)

Kerna uwielbiam makowce na takim cieście!!! - ale za mną teraz ciągle będzie chodził makowiec, moja babcia robi rewelacyjne.

A wczoraj babcia będąc na siostry urodzinach zapowiedziała że będziemy lepić duuuuużo pierogów na święta - bo idą jak woda u nas hehe :)

Wstaje na śniadanko bo mała już się tego domaga :)
 
reklama
Do góry