reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

Katia, Hai kciuki już trzymam i czekamy wszystkie na wiadomości :-)
Dzasti też mam dwie pary spodni z allegro, ale jeszcze obie za duże ;) Tyle, że jedne chyba za 3,25 a drugie nawet nie wiem, bo siostra licytowała :) Za takie pieniądze to nawet na chwilę jak będą to ok.

Za płaszczykiem przeszłam się wczoraj po lumpach, ale nic nie ma jeszcze takiego. Ja to chyba w ogóle tylko zimową kurtkę sobie kupię, a teraz jeszcze przelatam w tym co mam. Tyle, że najchętniej bym już zimówkę założyła, bo wiecznie mi zimno... :baffled:
 
reklama
Ja również witam z rana :tak: U mnie słoneczko też mam ochote na spacerek, pewnie pójde do sklepu na zakupy a dzisiaj na obiad robie placki ziemniaczane :-D i może sernik na zimno machne bo mi ciastami smaka robicie !!
 
Dzięki dziewczyny za kciuki ;-)Na pewno się przydadzą!

Ja wczoraj zrobiłam tyle ryby po grecku, że do końca tygodnia na pewno będziemy ją jeść :-pDziś nie wysilam się kulinarnie. Poza tym Mąż powiedział, że mam odpocząć i isć zrelaksowana na wizytę, więc odpuszczam wszelkie domowe obowiązki i robię minimum :tak:

Ale na forum zawsze dziewczyny podrzucą jakieś smakowitości i tylko apetytu narobią :-) Placki ziemniaczane chodzą za mną od niedzieli, więc może w końcu jutro je zrobię :-)
 
Cześć dziewczyny
Katia i Monila trzymam kciuki! Będzie dobrze.
A po za tym...
Dziękuje za miłe przywitanie i przyjęcie w kręgi LUTÓWEK:)
Ja dziś troszkę pospałam. W zasadzie codzienni mi się zdarza wstawać po 9 więc podziwiam dziewczyny które wstają już po 7.
U nas słoneczko wreszcie zaświeciło więc uderzam na małe zakupy. Natchnęłyście mnie tymi opisami leginsów, spodni czy kurtek zimowych. Odwiedzę pobliskie lumpexy i targowiska może uda się coś trafić niedrogo:)
A później spacerek po plaży.
MIŁEGO DNIA DLA WAS WSZYSKICH
 
Witam Was wszystkie bardzo serdecznie
Wiem, że to może już za późno by dołączyć do Was ale...też jestem w ciąży (i to swojej pierwszej:)) a termin mam zaplanowany na 27 lutego 2014 r. Byłoby miło jakbym mogła do Was dołączyć.
Jakoś pomału ogarniam tą stronę ale nie jestem w stanie przeczytać wszystkiego co zdążyłyście obgadać od czerwca wiec proszę o wyrozumiałość:)
Mieszkam w Gdańsku jestem na L4 i mam troszkę czasu by spędzić go z Wami:)
Pozdrawiam i życzę kolorowych snów
Ewa
witam nowa mame
Kciuki za potrzebujace &&&&&&&
 
Witam :-)

MarchewkaEwka wiatmy w naszych skromnych progach.

Dziewczyny trzymam &&&&& za wizyty!!

Co do ciuchów ciążowych to mi strasznie szkoda pieniędzy więc jak coś kupuję to też uniwersalne żeby po ciąży nosić. Już się zastanawiam tylko skąd mam kurtkę wytrzasnąć na jesień i zimę! Bo miałam dopasowane płaszczyki więc mogę zapomnieć!:-) a nie chcę kasy wydawać na ciążowe bo strasznie się cenią!

Kurcze u mnie od kiedy apetyt to przybieram coraz szybciej. U mnie już prawię +3,5 kg.
Nie mam za to weny dziś do gotowania ale chyba zrobię gulasz z kaszą bo się robi sam heh

U mnie przeziębienie przechodzi ale na mężusia przeszło, ten to się dopiero domaga uwagi jak małe dziecko, tak mnie to śmieszy ale troche rozczula, opiekuję się nim jak małym dzieckiem a on jest wniebowzięty. Ci mężczyźni...:-D
 
hej, hej, witam nowa mamusie, ja u
już po dluugim spacerku, teraz zastanawiam się jak mam czas sobie zorganizować, do centrum katowic musze jechać do urzędu miasta, ale dzisiaj otwierają galerie Katowice ponadto centrum rozkopane na maxa i jakos nie mam ochoty ladowac się tam :no:. Musze sobie kupic oficerki typowe na jesien, Matyldzie baletki, wiem, jutro zalatwie urząd a dzisiaj kupie buty.
Trzymam &&&&&&&&&&&&&&&za Wasze wizyty dzisiejsze.
 
Ja już po zakupach odpoczywam, pranie sie robi a ja mam dość. Nie działa nam winda i dwa razy sie przeszłam schodami i padammmm na ryj:eek: Sernika nie będzie bo nie mam tortownicy:wściekła/y: będą babeczki Dr,etkera :-D zamówiłam sobie dzisiaj firany bez zgody męża i aż sie boje :-D Musze go troche ugruchać obiad, babeczki, porządek itd.:tak: Ale póki co nic mi sie nie chce i leże
 
myg to konsultujesz zakup firanek z mezem? hehe ja tam wszystko sama wybieram. od niego zawsze sylsze, ze mu wszystko jedno i nie pytam bo nie chce sie denerwowac. i wlasnie kupilam kilka dni temu firanki gotowe do salony ale skrocic musze dac jeszcze:)
 
reklama
Do góry