reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

reklama
Kasia82 ja mam podobnie, zazwyczaj czuje malucha gdy leżę na płasko, czasem siedząc ale to od niedawna. Każda z nas ma inaczej więc nie ma się co denerwować :-)
 
Kasia cierpliwości grunt że z dzieciaczkiem wszystko wporządku :tak: W moim przypadku 1dnia poczułam 3 kopnięcia drugiego troche wiercenia i kopniaczków a teraz już czuje bardzo często. Serialuje sie i czekam na męża po pracy, ehhh
 
Dziewczyny
A napiszcie mi od kiedy czujecie ruchy dziecka?? Ja jestem w 17 tygodniu i to moja pierwsza ciąża i za bardzo nie wiem nawet czego powinnam się spodziewać. Jeszcze nie czułam ruchów dziecka chyba:) A nie mogę się już doczekać.
 
Ja już takie bardzo delikatne zaczęłam czuć w 16 tygodniu. Ale też nie byłam pewna czy to maluch. Dopiero gdy się wzmocniły to się upewniłam. No i dodam, że te pierwsze wyczuwałam w wielkim skupieniu, inaczej nawet bym nie zwróciła uwagi ;-)


Kurcze odezwałaby się ta Sylwia9...powoli zaczynam się martwić...
 
Ja moje pierwsze odczułam w 18tygodniu i też bardzo czekałam :-) A wszystko zależy od dziecka od ciebie też i wogóle każda mama ma inaczej, także nie zostaje ci nic innego jak czekać:-) A jak już sie pojawi to będziesz miała niepewnośc ale potem już pewność że to jest TO:tak:
 
hej, ja mojego malca czuje przez caly dzień jak np. usiade w takiej pozycji ,ze mu ciasno, wtedy kopie i się tak fajnie przeslizguje ;-), w tej ciąży poczułam malca przełom 16/17 tc, wcześniej to były sporadyczne tzw pukanie. Matylde poczulam tez tak kolo 17 tc o ile mnie pamięć nie zawodzi.
Jezu dlaczego na wieczor czuje się taaaaka pelna,ze sapie dysze i wzdycham????zjadłam kolo 19 kolacje, a teraz jabłko i mam wrazenie,ze eksploduje, takie to niemile uczucie ,ze hej.:crazy:
 
kasia- ja ruchy czuję ciągle, nawet jak stoję przy kuchence i gotuję:-p ale w pierwszej ciązy pierwsze poczułam dopieo w 18tc.
 
reklama
kasoku a przywitalas sie w koncu z toaleta? ;)

kasia ciesz sie, ze czujesz ruchy:) a nie smucisz sie, ze tylko wieczorem:) ja dzis caly dzien nic nie czulam, tylko rano jak siedzialam i teraz weiczorem znow:)

sylwia9 wlasnie ja dzis juz myslalam, ze cie nie ma ale ze jak tu zajze to to cos napiszesz. no i wlasnie teraz klops:/ odezwij sie bo martimy sie!
 
Do góry