reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

reklama
Hallo dzis ja pierwsza z rana ;-)

tak wiec chciałąm wam napisac ze zaniedługo wybywam do szpitala i prosze o trzymanie kciukow za to by wyniki wyszły dobre i abym wyszła ze szpitala w dwupaku ...:tak:


miłego dnia wam zycze
 
Cześć!!

Monila &&&&&&&& :*

Marta Ty to jesteś perfekcyjna pani domu :-) Co tydzień ciasto :-) Zazdroszczę twojemu Męzowi :-D

Beti ja też oprócz spodnie i leginsów ciążowych nie kupuję ubrań typowo ciążowych. Kupuję takie uniwersalne, luźne, dłuższe i będę w tym chodzić po ciąży :tak:

Witam nowe mamusie!!! :-D

Dziś po 15 mam wizytę i oczywiście stresik jest .....
 
Witam ;-)

Katia i Monila &&&&&&&&& !!!! ;-)

co do ubrań ciązowych to ja mam jedne spodnie i bede musiala sobie jeszcze chociaż jedne dokupić ... co prawda cały czas leże ale jak trzeba jechać do lekarza albo na badania to nie bardzo mam w czym :):):):)

A tak wogole to dziś mam wizytę na 16:20 jakoś wyjąkowo spokojna jestem !! dzidziusia czuje to wiem, że z nim wszytsko wporządku .. ciekawa jestem tylko jak ta moja szyjka (napewno sie nie wydłużyla :p) mam tylko nadzieje ze jest taka jak ost !! Prosze trzymajcie za nas kciuki !! jak bede juz po to dam znać :-) może dziś juz poznamy płeć :D wkoncu 19 tydzien juz leci hyhy
 
Monila i Katia trzymam kciuki
hai24 za was tez


witam nowa mame:-)


jeśli chodzi o ubrania to mam kupione 2 pary spodni i nie zamierzam więcej ,nawet kurtke znalazłam sprzed lat i jest mi za duza i zamierzam w niej przelatać zime bo nie wydam na kurtke 300zl lub wiecej
 
monila kciakasy mocno zacisniete!!!

hai daj znac od razu po wizycie!!! na pewno jest ok, nie ma bata ;)

ja plaszcz tez mam rozmiar L z pierwszej ciazy i nawet okazal sie za duzy pod koneic ciazy. wiec jak nie znajde nic nowego to on mi posluzy:)
 
Monila - jasne że trzymamy kciuki :tak:
Katia i hai - u was też trzymamy kciuki za wizyty :-):tak:

U mnie słoneczko wyjrzało, aż milej się zrobiło. Trzeba zaraz wyjść się przewietrzyć z mlodym.
Co do ciuchów ciążowych, ja mam wszystko po pierwszej ciąży i nawet kurtka XL gdzieś jest, co prawda nie wiem czy się w nią zmieszczę na koniec, bo wtedy nosiłam już polara, ale dam radę tyle co na wizyty czy do sklepu.
Jejku ja bym już chciała wiosne... :-):tak::-D:happy:
 
Katia, Hai &&&&&&&&&&&&&&

cześć,
jeszcze dwa dni i znowu weekend:) wczoraj troszkę polatałam po sklepach, dzisiaj sprzątanie i gotowanie.
Jeżeli chodzi o spodnie to licytuje na allegro jedne kupiłam za 20 zł drugie za 40 - więc warto może się jeszcze rozejrzę za jedną.
oooo słoneczko znowu wychodzi jest nadzieja na ciepły popołudniowy spacer z psami:)
miłego dnia
 
reklama
Do góry