reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

małkus właśnie myślałam o takim bo tableta już mamy i to jednak ekran jak w kompie i oczy męczy...
przyznam, że przeczytałam greya ale chyba tylko z ciekawości dotrwałam do końca bo język jakim ta książka jest napisany przyprawia mnie o mdłość... a nawet w ciąży nie byłam :-p i to podobno nie jest wina tłumaczenia.

zazdroszczę Wam, że już czujecie maluszki
 
reklama
Myg dasz radę :) Krokiety nie są trudne. Ja się śmiałam, że jak się chce to zawsze się uda. Jak byłam w Holandii w pracy, to bardzo chciało mi się takiego typowo polskiego jedzenia - pierogi, krokiety, gołąbki, bigos. Z niektórymi składnikami było ciężko, ale daliśmy radę. Co prawda robiłam pewne potrawy po raz pierwszy, bo tak to zawsze mama czy babcia, i spodziewam się, że nie smakowały tak jak od nich, ale i tak się cieszyłam, że mogę sobie podjeść nasze jedzonko :-)
Kasieczek przykro mi, że tak cały czas się męczysz, ale na szczęście to tylko kilka miesięcy a później wszystko wróci do normy. A o porodzie jeszcze nie myśl. Zresztą dziś rozmawiałam z koleżanką (2 m-ce temu rodziła) i mówi, że nie ma się czego bać. Także szybko mija ból, a myśli krążą wokół nowych obowiązków :)

Aaa no ja też dziś pierogi, tylko nie wiem z czym, bo od babci mrożone...Jak zrobię to się okaże hahah :-D
 
dziewczyny na tvnplayer już sa nowe odcinki"lekarze" i "przepis na zycie"wiem bo dzisiaj ogladalam przy prasowaniu
u nas zmana planow bo maz idzie na nocke i nie popije na wodowaniu wec idziemy na dzalke ,obrobię te nieszczęsne truskawki,oberwe malny i może aronie i kombinuje co z winogronami
kasieczek teraz masz pod gorke ale potem maluszek ci wynagrodzi
norobilyscie mi smaka tymi krokietami:wściekła/y:teraz kombinuje jak je zdobyc
 
sywlia dzięki za info:tak: lekarzy i prawo agaty oglądam ale przepis na życie nie trawię... oglądałam prawie do końca 2 sezonu i jak Żabcia jest śmieszna to Szyca i Kumorek nie mogę oglądać...
 
BB_Anna super, że odpoczęliście :-) Jeszcze raz gratuluję Synka i jestem ciekawa jakie imię wymyślicie :-)

Jane ja też nie trawię przepisu na życie! Pierwsza seria była fajna. Druga już mnie wkurzała :dry:A szczególnie główni bohaterowie. Najlepszy jest wątek Żabci i Andrzeja ;-) Prawo Agaty uwielbiam. Do lekarzy jakoś przekonać się nie mogę. Ale teraz to kto wie :-p Pewnie i do M jak miłość wrócę :-p

Sylwia dobre i tanie krokiety są w biedronce ;-)
 
Jane czytalam tez trylogie greya i mi podpasowala ta ksiazka. Nie wiem jak z jezykiem, o ktorym mowisz, bo czytalam w wersji angielskiej, w ogole to z mezem nie znosimy tlumaczen z angielskiego, bo w wiekszosci to porazka... Dlatego lubie ze tu idac do kina film ma tylko finskie napisy, zreszta w TV to samo:) Odebralam malego z przedszkola, dowiadujac sie iz moj syn na wycieczce po lesie lapal wszystkie slimaki, ktore zobaczyl jutro musze zaniesc pendriva aby zgrac sobie zdjecia z tej wycieczki.. Teraz czekam na obiadek, dzis lazania:) Odpoczywalam sobie, a lazani zazwyczaj robie wiecej i pozostala porcje mroze takze tylko odmrozic:) W dzien 2h zdrzemnelam sie i teraz est lepiej z samopoczuciem, choc to nie moj ulubiony dzien
 
no mnie ta Kumorek i Szyc tez draznia ale inne watki sa fajne
ja natomiast przestalam trawc Mjak milosc ,takie naciągane się zrobilo ze nawet jakbym nie ogladala całego sezonu to i tak wiem co i jak się dzieje
za to uwielbiam lekarzy i prawo agaty
Katia dzięki za podpowiedz z krokietami ale to chyba już jutro pojde bo dzisiaj dzialka do wieczora a jutro rano jade na oddanie krwii i moczu i umowc się na wizyte do gin bo zwolnienie mam do 1 wrzesnia
 
jeju ta pogoda mnie dziś wykończy głowa mnie tak boli że nie mogę wytrzymać nie mam siły nawet z dzieckiem do parku wyjść mam wyrzuty sumienia ale strasznie się źle czuję :baffled:
ja tam nie mogę się już doczekać nowej ramówki bo mam dosyć tych powtórek :no: i będę oglądać wszystko jak leci ciekawe co wymyślą bo już i tak takie cuda wszędzie były że ciężko wymyślić coś chwytliwego

Katia a możesz powiedzieć gdzie mieszkasz bo to osiedle starych ludzi to brzmi jak dąbrowa a ja tu mieszkam
 
Grzechotko :-D witaj sąsiadko :-D Dąbrowa się kłania :-) Mieszkam przy skrzyżowaniu rydza-śmigłego i dąbrowskiego :-)
 
reklama
ho ho ja skrzyżowanie dąbrowskiego z tatrzańska czyli 1 przystanek dalej chyba będziemy musiały się spotkać w parku jak już będziesz na chodzie:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry